نام سریال اتاق عمل مدیری

نام سریال اتاق عمل مدیری تغییر کرد

تاریخ انتشار : 20 اسفند 1393کد مطلب : 12750زمان مطالعه : 2 دقیقه
آخرین سریال ساخته مهران مدیری که پیش از این اتاق عمل نام داشت به مرکز حاشیه تغییر نام داد و در 90 قسمت در حال ساخت می باشد.
نام آخرین سریال مهران مدیری که پیش از این اتاق عمل نام داشت به مرکز حاشیه تغییر نام داد. این سریال که داستان آن را پزشکان یک بیمارستان رقم می زنند با نظر حمیدرضا مهدوی تهیه کننده به «مرکزی در حاشیه» تغییر نام داده است. این مجموعه تلویزیونی به احتمال زیاد نوروز امسال از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
 
اتاق عمل
 
ابتدا قرار بر این بود که مجموعه تلویزیونی «سر به راه» به کارگردانی سعید سلطانی سریال نوروزی شبکه سه سیما باشد اما با انتقال این مجموعه به شبکه 5 کنداکتور پخش نوروزی سریال در شبکه سه خالی می ماند به همین جهت به احتمال زیاد مجموعه تلویزیونی «مرکز حاشیه» بعد از ایام فاطیه روی آنتن شبکه سوم سیما خواهد رفت.
 
این سریال به دلیل پرداخت به موضوعات پزشکی از بدو تولید با حاشیه ها و واکنش هایی روبه رو بود و در آذرماه خبر توقف تصویربرداری آن اعلام شد. مهران مدیری در این مدت اصلاحاتی را روی سریال خود انجام داد و تصویربرداری سریال از 29 بهمن ماه در لوکیشنی که محل ضبط مجموعه «شوخی کردم» بود، آغاز شده است.
 
این سریال در 91 قسمت به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی حمیدرضا مهدوی در حال ساخت است. نویسندگان این پروژه امیر مهدی ژوله به عنوان سرپرست، الهه زارع نژاد، امیر برادران، امیر وفایی و امیر عباس پیام هستند.
 
بازیگران اتاق عمل
 
سیامک انصاری ، سپند امیرسلیمانی ، علی اوجی ، لیلا ایرانی ، پوریا ایرایی ، شراره ارمغانی ، تینا اسدی ، بهناز توسلی ، فرزانه تفرشی ، فلامک جنیدی ، جوانه دلشاد ، سید جواد رضویان ، آذین رئوف ، سحر زکریا ، نادر سلیمانی ، ماندانا سوری ، شادان شهیدی ، یوسف صیادی ، الیکا عبدالرزاقی ، گلناز عباسی ، مهران غفوریان ، رضا فیض نوروزی ، نیما فلاح ، شبنم فرشادجو ، عارف لرستانی ، علی لک پوریان ، مهران مدیری ، دریا مرادی دشت ، رضا نیکخواه ، رامین ناصرنصیر ، سام نوری ، سحر ولدبیگی ، محمدرضا هدایتی ، فاطمه هاشمی و ساعد هدایتی از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

نام سریال اتاق عمل مدیری تغییر کرد

4.542
این مطلب مفید بود ؟384
برگرفته از مهر - /م
وبگردی