نمناک سرگرمیآیا میدانید نحوه تشخیص کره ای، چینی و ژاپنی ها از هم +عکس
تشخیص کره ای هاوچینی هاو ژاپنی ها از هم ، تشخیص کره ای هاوچینی هاو ژاپنی ها از هم
کره ای هاو چینی هاو ژاپنی ها در نگاه اول از نظر فیزیک و چهره شبیه هم هستند، به گونه ای که بعضی وقتها نمی توانیم آنها را از هم تشخیص دهیم

چطور می توانیم کره ای هاو چینی هاو ژاپنی ها را از هم تشخیص دهیم؟!

اگر ما به آن ها بنگریم مانند این است که مردم این سه کشور همه شبیه به هم هستند,برخی مواقع تمایز بین دو زن یا مرد چشم بادامی از این سه کشور سخت است. کره ای هاو چینی هاو ژاپنی ها و چینی ها در نگاه اول از نظر فیزیک و چهره شبیه هم هستند، به گونه ای که بعضی وقتها نمی توانیم آنها را از هم تشخیص دهیم. تصمیم داریم تا شباهت ها و تفاوت هایی را به شما بگوییم تا بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید.


طرز تشخیص کره ای هاو چینی هاو ژاپنی ها

رنگ پوست کره ای هاو چینی هاو ژاپنی ها

طرز تشخیص کره ای هاو چینی هاو ژاپنی ها

به طور کلی کره ای ها وچینی ها وژاپنی هارنگ پوست مشابهی دارند. رنگ پوست آنها روشن است، با بالا رفتن سن در برابر چروک شدگی مقاوم است و خیلی سخت چروک می شود. در عین حال، مواد آرایشی و شیمیایی به سرعت روی پوست آنها اثرات تخریبی به جای می گذارد و اسیدیته آن را از بین می برد.

 

 

جثه واندام کره ای هاو چینی هاو ژاپنی ها

طرز تشخیص کره ای هاو چینی هاو ژاپنی ها

جثه و هیکل کره ای هاو چینی هاوژاپنی هامتفاوت است، در این مورد رژیم غذایی و ژن ها تأثیر گذارند. برای مثال نژاد آمریکایی قدبلندتر و چاق تر است، در حالی که ژاپنی ها، کره ای ها و چینی ها قدهای متوسط رو به کوتاه و جثه های لاغر تری دارند. البته این به معنای نفی وجود افراد قد بلند و عضلانی در میان آنها نیست.

ویژگی های صورت کره ای هاو چینی هاو ژاپنی ها


طرز تشخیص کره ای هاو چینی هاو ژاپنی ها

شاید در یک نگاه آنها را شبیه هم ببینیم؛ اما اگر دقت کنید تفاوت را احساس خواهید کرد. صورت ژاپنی ها کوچکتر و کشیده تر است. آن ها صورت های لاغر و باریکی دارند. صورت کره ای ها بزرگتر است، از بالا گرد و از پایین شکل مربعی دارد. چانه و فک کره ای ها برآمده تر است و گونه های برجسته تری دارند.

صورت چینی ها کاملا گرد و مدور است و بینی پهن و بزرگتری دارند. بینی ژاپنی ها قلمی تر و کشیده تر است و بینی کره ای ها کوچک است.گوشه چشم ژاپنی ها رو به بالا و برای چینی ها به سمت پایین امتداد یافته است. اندازه چشم کره ای ها کوچک است.

 سبک لباس پوشیدن کره ای هاو چینی هاو ژاپنی ها


طرز تشخیص کره ای هاو چینی هاو ژاپنی ها

مردم ژاپن معمولا لباس های عرفی جامعه خود را می پوشند؛ لباس هایی که با فرهنگ جامعه ژاپنی انسجام و تجانس بیشتری داشته باشد. لباس های ساده با رنگ های روشن از لباس های محبوب مردم ژاپن است. در مراسم های رسمی لباس رسمی به تن می کنند و پایبند سنت هایشان هستند.

در مقابل کره ای ها لباس های تیره تر و فانتزی تری می پوشند و به جذابیت و زیبایی لباس ها بیشتر اهمیت می دهند. چینی ها هم به سبک سنتی و بنا بر فرهنگ چینی لباس می پوشند. در عین حال که قضاوت درباره لباس آنها به دلیل تنوع متعدد فرهنگی در چین کمی سخت است.

نحوه تشخیص کره ای، چینی و ژاپنی ها از هم +عکس

نحوه تشخیص کره ای، چینی و ژاپنی ها از هم +عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 55
برگرفته از تابناک با تو -/ر
این مطلب مفید بود ؟ 44 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف