نمناک فرهنگ و هنرچهره ها نرگس محمدی در کنار خواهر و برادرش + تصاویر
نرگس محمدی ، نرگس محمدی در کنار خواهر و برادرش
نرگس محمدی بازیگر سینما و تلویزیون که اکثر مردم او را با سریال ستایش میشناسند یک خواهر و یک برادر به نام های سارا و محسن دارد که در ادامه عکسهای آنها را میبینید.

نرگس محمدی:فکر می کنم همه خانواده ها از با هم بودن لذت می برند و از اینکه در کنار یکدیگر هستند احساس خوشبختی می کنند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. من هم خانواده ام را دوست دارم و به هیچ عنوان حاضر نیستم بدون آنها و به صورت مستقل زندگی کنم. از خدا می خواهم روزی آنقدر پول داشته باشم که بتوانم یک خانه بسیار بزرگ بخرم تا بتوانیم همیشه در کنار هم زندگی کنیم. خانواده تنها نعمت خداوند به انسان است که تکرارپذیر نیست و باید از لحظه لحظه با خانواده بودن لذت برد.

نرگس محمدی در کنار خواهر و برادرش

محسن، سارا و مادرم را از ته قلبم دوست دارم و حاضر نیستم حتی یک روز هم از آنها جدا باشم. روزهایی که از آنها دور بوده ام هم به خاطر کار بوده و به جز الزامات کاری که گاهی پیش می آید، هیچ چیز دیگری نمی تواند ما را از هم جدا کند. ما در کنار هم خوشبختیم و آن را با چیزی عوض نمی کنیم.

نرگس محمدی

نرگس محمدی متولد 9 فروردین 1364 در تهران ، او ابتدا به تئاتر مشغول شد. اولین حضور سینمایی وی در فیلم ریسمان باز بود. وی با بازی در آناهیتا (فیلم) نشان داد که استعداد خوبی در این زمینه دارد.

نرگس محمدی

او با بازی در سریال شهرت فراوانی را فراهم کرد. وی همچنین دارای کارشناسی پرستاری می باشد.

نرگس محمدی ، عکس خانوادگی نرگس محمدی

نرگس محمدی در کنار خواهر و برادرش + تصاویر
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 1035
منبع : اختصاصی نمناک - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 709 326
نظر کاربران
m.mahyapour60075

m.mahyapour60075

خانواده سبز امیدوارم به آرزوی پولدارشدنت هرچه زودتر برسی وبااونی که دوسش داری ازدواج کنی نرگس محمدی عزیز

پاسخ دادن 11 4
تینا

تینا

واقعا عزیز و دوست داشتنی هستی هرجا هستی سالم و سلامت باشی

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف