نمناک سبک زندگیروابط عاطفی رفتارهای خاص و نشانه های پسر عاشق چیست؟
نشانه های پسر عاشق ، حرکات مرد عاشق
اگر می خواهید بفهمید پسری عاشق شما هست یا نه می توانید با نشانه هایی از روی رفتار و حرکات او در حین برخورد با شما، عشق و علاقه طرف مقابل تان را تشخیص دهید.

شناخت نشانه های پسر عاشق واقعی از روی رفتار و صحبت کردن

نشانه های پسری که عاشق شماست و قصد دارد از شما خواستگاری کند را با رفتارها و حرکات او در حین صحبت کردن و نگاه کردن به خودتان تشخیص دهید. پسری که به شما علاقه دارد زمانی که شما را می بیند... . بسیاری از آقایان هنگامی که عاشق می شوند رفتارهایی از خود نشان می دهند که می توان از روی آنها عشق و علاقه شان را تشخیص داد .

اگر می خواهید بدانید آیا همکار یا همکلاسی تان به زودی از شما خواستگاری می کند یا نه به نشانه های رفتاری او دقت کنید تا از حرکات او زمان خواستگاری را بفهمید . در این بخش از نمناک نشانه های رفتاری یک مرد عاشق را آورده ایم که شما را با آنها آشنا می کنیم.

نشانه های پسر عاشق

آشنایی با نشانه های پسر عاشق واقعی

نشانه های پسر عاشق و زبان بدن یک مرد عاشق

کج کردن سر

سر یک حرکت کاملا ناخودآگاه در مردان هنگامی که به زنی احساس نزدیکی می کنند کج کردن سر است. این حرکت و ژست را مردها زمانی که عاشق زنی شده اند از خود بروز می دهند اما خودشان شجاعت این را که جلو بروند و ابراز علاقه و خواستگاری کنند را ندارند و با کج کردن سر، خود را آسیب پذیر و در دسترس نشان می دهد. اگر همکار یا همکلاسی تان وقتی با شما صحبت می کند ارتباط چشمی برقرار کرده و گردنش را کج می کند، احتمالا خیلی زود از شما خواستگاری می کند.

حرکات مرد عاشق

حرکات و نشانه های پسر عاشق

نشانه های پسر عاشق واقعی چیست؟

گذاشتن پنجه پاها به سمت داخل

اگر همکار یا همکلاسی تان هنگام صحبت پنجه پاهایش را به سمت داخل می گذارد، نسبت به شما احساس تمایل دارد و می خواهد از شما خواستگاری کند اما ممکن است شما او را عصبی و دستپاچه کرده باشید و او هنوز آنقدر اعتماد به نفس نداشته باشد که از شما خواستگاری کند .

اگر او هنگام صحبت دستپاچه می شود با او دوستانه رفتار کنید و اشتباهاتش را به صورت غیرمستقیم به او بفهمانید، در این صورت او راحت تر می شود و درخواست ازدواج خود را مطرح می سازد. متمایل کردن انگشتان پنجه پاها به سمت هم نشان دهنده صحبت درباره موضوعی مثل ازدواج است ، پس بهتر است ساکت باشید تا او برای مطرح کردن درخواست ازدواجش زمان داشته باشد.

کارهای پسران عاشق

نشانه های پسر عاشق خجالتی یا مغرور

نشانه های یک پسر عاشق را بدانید

دادن شانه ها به بالا و سمت جلو

پسری که تمایل به ازدواج با شما دارد و به شما علاقمند است زمانی نگاه کردن به شما سریع شانه هایش را به سمت بالا جمع می کند و به سمت جلو می دهد زیرا توجه او سمت شما با کاری که انجام داده اید جلب شده است .

هنگامی که مردی یک خانم را مناسب ازدواج می داند و رفتارهایش را تحسین می کند کاملا ناخودآگاه در این هنگام شانه هایش را به سمت جلو می آورد و جمع می کندو با این حرکت نشان می دهد که محبت عمیقی در دل دارد و دوست دارد به نوعی آن را ابراز کند.

در زندگی زناشویی نیز وقتی مردی از همسرش حرکتی تحسین آمیز می بیند ولی غرورش اجازه ابراز کردن این تحسین را به او نمی دهد شانه هایش را به سمت جلو جمع می کند اما بهتر است آقایون در این مواقع برای خوشحال کردن همسرشان، به صورت کلامی علاقه خود را ابراز کنند.

تشخیص پسر عاشق

نشانه های علاقه پسر به دختر برای ازدواج

نشانه های رفتاری یک پسر عاشق

بزرگ نشان دادن شخصیت خود در مقابل شما

اگر مردی شخصیت خود را در مقابل شما بزرگتر از آنچه هست نشان می دهد بدین معنی است که طرف مقابل شما تمام حقیقت را از شما پنهان می کند و با این کار برای خود زمان برای پیدا کردن پاسخ یا حرفی مناسب می خرد. حرفی که بعد از این حرکت از او می شنوید، کاملا دقیق و درست نیست و کاملا اغراق شده می باشد. مردی که شخصیت خود را در مقابل شما بزرگتر از آنچه هست نشان می دهد ، شما را آماده جواب مثبت به درخواست ازدواجش می کند.

او برای تحت تاثیر قرار دادن شما خود را توصیف می کند ، پس به حس های زنانه تان اعتماد کنید زیرا آن ها جاهایی که طرف مقابلتان به شما دروغ می گویند را نشان می دهند اما اگر او این حرکت را برای قانع کردن شما برای درخواست ازدواجش کند، برای اینکه تصمیمی غیرعقلانی نگیرید ، حواس تان را کاملا جمع کنید. این حرکت نشان دهنده نیرنگ طرف مقابل نیست بلکه او می پندارد در صورت رو راستی شما حرفش را باورنخواهید نمود.

شخصیت مردان عاشق

تشخیص عشق با نشانه های پسر عاشق

علائم و نشانه های پسران عاشق

کف دستشان را پنهان می کنند

اگر مردی کف دست هایش به سمت پایین است و کف دست های او دیده نمی شود ، نشان دهنده پنهان نمودن موضوعی از شما می باشد، هنگامی که خواستگار شما فقط پشت دست هایش را به شما نشان می دهد و حالت دفاعی به خود گرفته و نشان می دهد که شخصیتی قوی دارد و قصد بازگرداندن توازن به رابطه را دارد.

به همین علت به حرف های او در این حالت بیشتر گوش دهید. اگر برای اولین بار با خواستگارتان بیرون رفته اید و او کف دست هایش را از شما پنهان می کند او می خواهد تا دست یابی از شناخت کافی نسبت به شما مرزها را کاملا حفظ کند ، به همین علت کاملا رسمی و مانند قرارهای کاری تا وقتی جواب مثبت از شما نگرفته رفتار می کند.

شناخت پسر عاشق

نشانه های رفتاری پسر عاشق

تشخیص پسر عاشق با نشانه های رفتاری

به موهای خود می رسد

مردان برای زیباتر به نظر رسیدن برای فرد مقابل دست های خود را بین موهایشان می برند زیرا تنها راه برای زیباتر به نظر رسیدن مردان موهای شان است بر عکس زنان که راه های زیادی برای زیبا به نظر رسیدن دارند . موهای مردان بیش از همه چیز در چهره به چشم می آیند و آنها به راحتی می توانند به آن حالت دهند.

اگر اولین بار در مرحله آشنایی برای ازدواج با خواستگارتان بیرون می روید، اگر مدل موی او مدلی معمولی باشد و او کلاهی بر سر گذاشته باشد بدین معنی است که او می خواهد باهوش و زیرک به نظر برسد. اگر نامزد یا شوهرتان هنگام بیرون رفتن حسابی به موهایش رسیده است، برای صمیمی شدن و بهتر شدن رابطه تان به او بگویید که از مدل موهایش لذت می برید .

مرتب و زیبا کردن موها

نوع مدل موها از نشانه های پسر عاشق

شناخت نشانه های پسر عاشق از روی رفتار

جلب توجه می کند

اگر فردی علاقمند به شما باشد بیشتر اوقات سعی می کند به نوعی کنار شما بایستد . اگر در جمعی حضور دارید و در این جمع یکی از افراد همیشه سعی می کند خود را به شما نزدیک کند و در کنار شما بایستد ، بدین معنا می باشد که این فرد به شما توجه دارد .

مردها برای رصد کردن رفتارهای زن مورد علاقه شان به خصوص زمانی که از احساس او بی خبر هستند ، قدرت خارق العاده ای دارند و بدون اینکه خود فرد متوجه بشود ، فرد مورد نظرشان را همه جا تحت نظر میگیرند و رفتارهای او را کنترل می کنند اما اگر مرد از احساس فرد مور نظرش آگاه و مطمئن باشد، خود را سر راه او قرار می دهد و نظر او را جلب می کند.

 

رفتارها و نشانه های پسر عاشق چیست؟

رفتارهای خاص و نشانه های پسر عاشق چیست؟
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 2427
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 2042 385
نظر کاربران
علی

علی

خوب بود

پاسخ دادن 40 13
محب

محب

عالی بود

پاسخ دادن 10 9
احمد

احمد

خیلی خوب بود تشکر

پاسخ دادن 7 3
دختر سنگین

دختر سنگین

عالی بود

پاسخ دادن 11 9
ارسام

ارسام

جالب و مفید بود ممنون

پاسخ دادن 12 10
محلا

محلا

عالی و خوب بود

پاسخ دادن 6 5
فایی

فایی

جالب بود

پاسخ دادن 4 4
پریا

پریا

اتفاقی به این مطلب برخوردم.... خیلی جالب بود.. مرسی

پاسخ دادن 28 15
کلثوم

کلثوم

عالی بود باتشکر

پاسخ دادن 5 5
عسل

عسل

خیلی خوب ولی کاش با تصویر بود

پاسخ دادن 20 4
الی

الی

خیلی سعی کردی بگی ولی حقیقت نداره مطمئنم تو عمرم کسی عاشقم نشده و نمیشه. تمام عشق مردا هم دروغه همشون دنبال یک منافعی هستند مرد هم فقط مردهای قدیم که ساده بی ریا با هم ازدواج میکردن و صاحب 6 تابچه میشدن نه الان که آدم رو جون به لب میکنن و آخرشم بلد نیستن تصمیم بگیرند.

پاسخ دادن 150 54
Shauib

Shauib

تمام شان يك رقم نيستن هر انسان فرق ميكند بلي همه گي ميفهمد كه زياد تر شان اين گونه است ولي نميتوانيم تمام شان را يكسان قضاوت كنيم ممنون

پاسخ دادن 31 11
ملیکا

ملیکا

هر انسانی در هر جای این کره ی خاکی لایق عشق واقعی هست فقط کمی صبر لازمه از صمیم قلبم دعا میکنم ک بهترین براتون رقم بخوره فقط ایمان داشته باشید ک میشه

پاسخ دادن 58 6
بی نام و نشون

بی نام و نشون

آره مردا ، مردی قدیم نیستن ولی باید اینم بدونی که زنا هم زنی قدیم نیستن

پاسخ دادن 30 6
فیروزه

فیروزه

کسی که فکر میکردم عاشقانه همه این نشونه هارو داشت.ولی الان نفس به نفس یکی دیگست .......

پاسخ دادن 57 7
فواد

فواد

واقعا عالی بود دقیقا همینطوره تاحالا دقت نکرده بودم اما رفتار خودمو که نگاه میکنم در مقابل کسی که دوسش دارم واقعا همینطوره

پاسخ دادن 13 5
فائزه

فائزه

واقعااااااااا که شما پسرا موجودات عجیبی هستید دخترا وقتی عاشق میشن 52 تا علائم دارن ولی پسرا فقط 10 تا ینی چی آخه آدم دق می کنه تازه خیلیا این ده تاشم رو نمی کنن .

پاسخ دادن 45 15
لیا

لیا

من اتفاقی این را خوندم و کسی که دوستش دارم همه ی این خصوصیات را دارد..ممنون

پاسخ دادن 12 3
پروانه

پروانه

خیلی سردرگم بودم اخه نمیدونستم کسی ک بهش علاقه دارم اونم همین حسو ب من داره یا نه .اخه رفتارش ی جوری بود ک من فکر میکردم به من علاقمند و منم بیشتر بهش علاقمند میشدم در صورتی ک هیچ وقت سعی نکرد ب من نزدیک بشه و الانم خیلی وقته ک ندیدمش و منتظرم ک ی روزی ی خبری ازش بدستم برسه .امیدوارم حسم بهش درست بوده باشه .دعا کنین

پاسخ دادن 36 5
زینب

زینب

من هم لذت بردم واقعا عالی بود

پاسخ دادن 9 2
سحر

سحر

خوب بود ولی خوب احتمال داره بعضیا کلا فتارشون اینطور باشه ازنظر من نیاز یه دقت و فکر کردن به این چیزا  مهم نباشه بهتره کسی واقعا عاشق باشه غرورش و کنار میزاره و درست خاستگاری میکنه الی جون مرد خوب هم هست عشق به شدت نیست به مدته

پاسخ دادن 17 3
 زهراء

زهراء

حالا اگه یکی آدمو خیلی دوس داشته باشه ولی خیلی ازاین نشونه هارم نداشته باشه تکلیف چیه؟!ینی عشقی وجود نداره!؟

پاسخ دادن 14 5
cc_to

cc_to

بعضی از خصوصیات فردی که دوستش دارمو داشت عالی بود ممنون

پاسخ دادن 6 0
رها

رها

واقعا دیگه فهمیدم من عاشقشم

پاسخ دادن 11 4
طیبه

طیبه

اگ یه پسری کلا این نشانه هارو نداشت ولی حس شیشمت گفت عاشقته تکلیف من یا ما چیه؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دادن 8 6
عسل

عسل

عالي بود

پاسخ دادن 3 1
مرضیه

مرضیه

مطالب مفید وعالی بود ؛منم فکرمیکنم این نشونه ها درسته همینطور که خودم حس کردم وحسم هم درست بود هرچند که هیچ وقت به خاطر غرورش مستقیم نگفت دوستت دارم وهمون غرورش باعث جدایی مون شد

پاسخ دادن 7 1
 منتظر

منتظر

درسته

پاسخ دادن 3 1
عاشق

عاشق

من بیشتر از همه درکت میکنم اخه من هم همیم طور شد خیلی دوسش داشتم دارم و خواهم داشت

پاسخ دادن 7 0
مهدی

مهدی

واقعا عالی بود چون من خودم پسرم عاشق شدم چنین رفتار هایی داشتم

پاسخ دادن 7 1
مهدی

مهدی

واقعا عالی بود من خودم پسرم و عاشق شدم و این نشانه هارو هم داشتم

پاسخ دادن 4 4
فائزه

فائزه

اسم پسر عموم مهدی است شمارو اسم شمارو دیدم ناخوداگاه به یادش افتادم امیدوارم به عشقتون برسید.

پاسخ دادن 5 4
الناز

الناز

اگه اين علائم رو داشت اما به روي خودش نياورد،تكليف چيه؟!به نظره من اينا همش ساخته تخيله انسانه،چون خيلي هاا هستن كه تو خيلي مواقع هم دست به موهاشون ميكشن،هم احساس خودنمايي و قدرت ميكنن،هم چشم چروني...!!

پاسخ دادن 10 1
الف

الف

سلام آفرین اینو خوب اومدین من اولین باراین مطالب رودیده وخوندم تابه حال نمیدونستم حتی مادراهم جووناهاشونویادنمیدن..خانواده بایدبعضی مسائل روآموزش بدن وقتی بچه ای درسنی هست که می تونه ازدواج کنه.مطالب بالاجالب بود.

پاسخ دادن 3 1
فاطمه

فاطمه

باسلام من میخواستم بگم که من همسر دارم و عاشق به غیر همسرم شدم وعشقم واقعیه و نه ارتباطی ونه مسیجی ونه رابطه نامشروع فقط دردلم دارم واین پسره هم ده تا نشانه ها راداره حالا چیکارکنم

پاسخ دادن 4 33
عارفه حسینی

عارفه حسینی

عالی بود .دقیقا همون حالتهایی گفته شده که خودم تجربه کرده بودم

پاسخ دادن 5 2
❤هلیااا❤

❤هلیااا❤

اگ درموردت همش تحقیق و پرس وجوکنه چی ؟ معنیش چیه ؟

پاسخ دادن 8 1
مریم

مریم

اگر خیلی درموردت جستجو و پرس و جو کنه خیلی عاشقه هلیاا جان

پاسخ دادن 4 0
علی

علی

آدم عاشق میشه فقط دلهره داره من که نرسیدم به کسی که عاشقش بودم این دنیا که هیچی خدا کنه لااقل اون دنیا با هم باشیم

پاسخ دادن 14 2
اسما

اسما

شماپسرا یک موجودایی هستین که ادم بخاطر شماتادم مرگ هم میره شماهم که اصلا انگارنه انگار هیچ احساساتی نشون نمیدین ادم فکرمیکنه خاک زیرپاتونم حسابش نمیکنین کاری میکننین که اگه احساسات تون هم ابراز کنین باورمون نشه خخخخخییییلللللیییی نننااامممرررردددییننن

پاسخ دادن 17 8
ماهورا

ماهورا

اسما جان یه دقیقه ترمز کن داثاش داغ کردی من خودم دخترم شکست هم خوردم درعشق ازپسراهم هیچ حمایای نمیکنم ولی اینو بدون هیچ چیز ازهیچکس بعید نیست خیلی سختی کشیدم تا فهمیدم معنیه این جمله رو توهم بهش فکرکن

پاسخ دادن 3 1
سنا خانوم

سنا خانوم

خيلي ممنون بخاطر متن هاي زيباي كه گذاشتينعالي بود واقعا(: حالا من اين علائيمو نصبت به كسي دارم كه چندين بار ديدمش ولي ايشون فقط ي بار منو ديدن وبعضي از اين نشونه هارو هم داشت ولي طرز نگاش فقط به چشام نبود يا فقط صورت ...:/ الان بنظرتون ايشون ميتونه واقعا عاشق من باشه واقعا؟؟..خودش كه ميگه ولي نظر شما چيه ايا بخاطر اين كه اولين بارشه منو ديده اينطوري نگاه ميكرد؟...:/ بنظرتون اون عاشقتمو دوست دارماشو باور كنم؟!!.. :

پاسخ دادن 5 1
هستی

هستی

مطالبش خوب بود امیدوارم همه ی عاشقا یه عشقششون برسن چون عاشقی که به عشقش نرسه خیلی بد دردیه و تجملش سخته که عشقتو پیش یکی دیگه ببنی ..........

پاسخ دادن 10 0
ناشناس

ناشناس

خیلی موافقم

پاسخ دادن 1 0
مریم

مریم

عشق واقعی در سختی شکل میگیره...انگار یه قانون هست که هرچی بیشتر شرایط سخت میشه بیشتر عاشق میشیم....این نشانه ها واقعیت دارن....اما هرگز نمیشه عشق رو پنهان کرد...عشقی که سعی در پنهان کردنش داریم مثل شعاع قوی نوری هست وسط یه بیابون تاریک....

پاسخ دادن 1 0
زهرا

زهرا

ای بابا همسرم تو دانشگاه خودشو کشت تا بهش ج اوکی دادم خاک تو سر ما دخترا قبول میکنیم وارد روابط دوستی شیم بعد انقد وابستش شدم که تفاوت اعتقادی و فرهنگیمونو ندیدم و بعد از سه سال ایستادن جلو خانواده هامون باهم ازدواج کردیم الان ی سال زیر ی سقفیم تفاوتامون تازه به چشممون میاد ولی همش دعوا حتی منو ی بار زد روم نمیشه ب خانوادم درددل کنم این عشقا در لحظه ب وجود میان و در لحظه ازبین میرن.

پاسخ دادن 7 0
ارمیا

ارمیا

بیشتر از 8 سال باهم بودیم .حالا بعد از 8 سال برام کارت عروسیش با صمیمی ترین دوستم و فرستاده

پاسخ دادن 3 0
فرزانه

فرزانه

یاد این تیکه شعر بیفت :نترسم که با دیگری خو کنی ...تو با من چه کردی که با او کنی...به زودی بی لیاقتیش رو به دوستت اثبات میکنه.پس شانس اوردی که از دستت داد

پاسخ دادن 2 1
ماهورا

ماهورا

اونو دیگه واقعا باید خرخرشوجوید

پاسخ دادن 1 0
Asheq

Asheq

حالا فهمیدم که عاشق شدم .

پاسخ دادن 3 0
Maryam

Maryam

عشق دروغه...

پاسخ دادن 6 6
ناشناس

ناشناس

خیلی خوشحال شدم چون فهمیدم که کسی که دوسش دارم هم دوسم داره.....واقعا ممنون

پاسخ دادن 2 1
MAHSA

MAHSA

مشکل من اینه که ی دختر نمیتونه خیلی راحت علاقشو به پسری که نمی دونه عاشقشه بگه،ی غروری که کار آدمو سخت میکنه.سوال من اینه که من میتونم بهش عشقمو اعتراف کنم یا نه...

پاسخ دادن 0 0
محمد

محمد

تابستون رفتم یه دوره تابستونه تو روستای مادریم،دختر خالم هر روز میومد خونه مادر بزرگم،منم به هر بهونه ای که شده بود مرخصی میگرفتم و میرفتم خونه،خیییییلی دوستش داشتم و دارم،بعد یه مدت حس میکردم که اونم بهم علاقه داره تا این که یه روز بهش شماره دادم......،بعد تا ساعت 3 بیدار بودم که شاید پیام بده،ولی نداد....،فرداش رفتم و دیدم که پیام داده،بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم بهش گفتم....

پاسخ دادن 11 2
فاطمه

فاطمه

به نظرم خوب بود

پاسخ دادن 1 0
نفس

نفس

آفرررررررین بهت افتخار کردم که گفتی دوسش داری،، هم خودت و هم اون حال جفتتون الان خوبه...

پاسخ دادن 2 1
habibmenzil

habibmenzil

سلام خوشبحالتون من 9سال دنبال هیچ دختری خیلی دوست دارم یکی تو زندگی واقعیم بهم بگه دوستت دارم ای کاش منم عاشق میشدم درکل ادم عجیبی هستم میگم کرکور لال باشه اما اخلاق داشته ان شا.... همتون خوشبخت بشید تو زندگیتون

پاسخ دادن 2 1
مهدی کاظمیفر

مهدی کاظمیفر

آره درسته منم پسر ۲۲ساله عاشق هستم اسم معشوقم شقایق هست رو نمی شد ولی یه روز با اعتماد بفس رفتم پیشش ازش خواستگاری کردم بابا ومامانم رفتن خونشون مقدمه خواستگاری رو بذارن باباش گفت نه دختره منو میخواست ولی باباش اجبارا میخواد به پسر عمش بدش حالا خیلی داغون شدم

پاسخ دادن 1 0
وحید

وحید

من عاشق یه هم کلاسی ام شدم واین همه نشونه هارادرم اگر بهم هش بگم دوستدارم وضع مالیم راچکارکنم

پاسخ دادن 3 0
آیناز

آیناز

چیه الکی هی میگن عشق،عشق همش الکیه برین به فکر آینده باشین

پاسخ دادن 5 1
هانا

هانا

کاش بشه اونایی که همو دوس دارن بهم بگن که از این سردرگمی بیان بیرون که انقد دنبال نشونه نباشیم که دوسم داره یا نداره، کاش خودش بهم بگه دوسم داره اونوقت تموم تلاشمو میکردم که فقط و فقط خوشبخت و خوشحال و موفق باشه و از اینکه با منه حس غرور بهش دست بده.

پاسخ دادن 15 3
يلدا

يلدا

واقعا عالي بود به من که خيلي کمک کرد

پاسخ دادن 7 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف