نظافت
تمیز امکان درخواست نظافتچی به صورت آنلاین و تلفنی را برای شما مهیا کرده است تا با کیفیت بیشتر از خدمات نظافت بهرمند شوید.

محل کار و زندگی خود را چگونه بدون درد سر نظافت کنیم ؟

نظافت محیط زندگی امری است که هر انسان به آن نیاز دارد، از این رو موسساتی در راستای برطرف کردن این نیاز بوجود آمده اند اما شاید شما زمانی که احساس نیاز به این شرکت های خدماتی کرده اید آنها به درستی به نیاز شما پاسخ نداده باشند و شما در انتها مجبور میشدید خودتان برای نظافت دست به کار شوید.

از این رو تمیز میتواند برای شما گزینه مناسبی باشد که علاوه بر حق انتخاب نظافتچی و هزینه نظافت شفاف از خدمات با کیفیت نیز بهرمند شوید.

نظافتچی منزل و محیط کار

شرکت خدماتی نظافتی مطمئن

پس از درخواست نظافتچیان برای عضویت در تمیز تمامی سوابق آن ها بواسطه پلیس امنیت مورد بررسی قرار خواهد گرفت، از آن ها مدارک لازم دریافت میشود و به بخش آموزش فرستاده می شوند.
در تمیز نظافتچی آقا و نظافتچی خانم به صورت یکسان مراحل آموزشی را طی کرده و برای انجام خدمات نظافت آماده میشوند تا بتوانند با کیفیتی متفاوت به مشتریان خدمت رسانی کنند. این خدمت رسانی برای انجام نظافت منزل، نظافت محل کار و نظافت کلی ساختمانی می باشد.
نظافتچی منزل
"
شما به دو روش آنلاین و تلفنی میتوانید درخواست نظافتچی را ثبت نمایید 
                                                                                                                        "

درخواست نظافتچی از اپلیکیشن تمیز

برای نظافت منزل و نظافت محل کار میتوانید اپلیکیشن تمیز را از مارکت های معتبر به صورت رایگان دریافت کنید، پس از آن نیروی نظافتی خودتان را بنابر نیازتان به صورت دلخواه می توانید انتخاب کنید تا در زمان و محل مورد نظر شما برای انجام خدمات نظافت منزل و نظافت محل کار برای خدمت رسانی حاضر شوند. این اطلاعات شامل تصویر نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا، سن ، وضعیت تاهل و ... است که حق انتخاب را به کاربران به صورت کامل میدهد.
همچنین کاربران میتوانند از نسخه فعال و بدون نیاز به نصب تمیز استفاده کنند و سفارششان را برای درخواست نظافتچی ثبت نمایند.
نظافت منزل

درخواست نظافتچی از طریق تلفن

تمیز، سامانه تلفنی را برای اشخاصی که دسترسی به اینترنت ندارند و یا عزیزانی که از بینایی کمی برخوردار هستند راه اندازی کرده است تا اپراتور بتواند برای این افراد نقش اپلیکیشن را ایفا کند و از خدمات تمیز نیز بهرمند شوند.
برای ثبت سفارش یا دانلود اپلیکیشن میتوانید به سایت رسمی آن ها سر بزنید.
 
تمیز تلفنی :38 11 11 28 (021)

آدرس سایت :www.tamiz.app

نظافت منزل و نظافت محل کار با تمیز

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی