نمناک تکنولوژیتبلت و موبایل “همراه بانک آینده” برای اندروید و IOS + دانلود
همراه بانک آینده ، همراه بانک آینده اندروید
در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با برنامه “همراه بانک آینده” برای دو سیستم عامل اندروید و IOS به همراه مزیت های آن آشنا خواهیم نمود.

همراه بانک آینده برای اندروید و IOS + دانلود

بانک آینده در میان بانک های معتبر و بزرگ کشور، جزء جدیدترین بانک ها می باشد که حدودا دارای تجربه 7 ساله است و برای اولین بار در تیر ماه سال 1391 شروع به کار نمود و امروزه برای خدمات رسانی هرچه بهتر به مشتریان، در تلاش و تکاپو است و تعداد زیادی شعب را در سرتاسر کره زمین ایجاد نموده است تا مشتریان این بانک بتوانند با پیمودن فاصله ای کم از خدمات این بانک برای انجام کارهای روزمره استفاده نمایند.

از این رو این بانک همانند بانک های دیگر در سرتاسر کره زمین، برای فراهم کردن شرایطی ساده و آسان برای استفاده از خدمات این بانک برای مشتریان، از نرم افزار همراه بانک مخصوص خود رونمایی ساخته است تا هر یک از اعضای این بانک بتوانند در خانه و یا محل کار خود کارهای روزمره و ساده خود را بدون هرگونه تحمل کردن ترافیک و یا صف های طولانی بانکی انجام دهند. از این رو ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با ویژگی های همراه بانک آینده برای اندروید و IOS آشنا سازیم تا بتوانید هر چه بهتر از آن استفاده نمایید.

همراه بانک آینده

همراه بانک آینده برای اندروید و IOS

ویژگی های همراه بانک آینده ؛

  1. مانده حساب
  2. پرداخت قسط
  3. خرید شارژ
  4. پرداخت قبض
  5. خدمات چک
  6. مدیریت حساب
  7. انتقال وجه و....

همراه بانک آینده اپل

همراه بانک آینده دانلود اندروید

 

دانلود جدیدترین نسخه همراه بانک آینده برای اندروید و IOS

منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف