نمناک فرهنگ و هنرچهره ها همسر سابق سحر قریشی از دلیل طلاقشان میگوید
سحر قریشی ، همسر سحر قریشی
مهران اخوان ذاکری همسر سابق سحر قریشی ناگفته هایی جالب درباره زندگی با سحر و دلیل طلاق از او میگوید.
تاریخ انتشار : 7 مرداد 1395

دلیل جدایی سحر قریشی از همسرش مهران اخوان

سحر قریشی متولد 1366 است بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید . همسر سابق او مهران اخوان ذاکری است

همه طلاق های پر سرو صدای سینمای ایران که از گذشته تا به حال حاشیه های زیادی را هم در بر داشته است وحالا ازدواجی که در ظاهر بسیار خوب و عاشقانه شروع شده بود.در ادامه گفتگویی با همسر اول سحر قریشی را میخوانید که از دلیل طلاق شان میگوید .

همیشه به نیکی از من یاد کرده و در چند مصاحبه اش در نشریات مختلف گفته” اگر همسرم اراده کند یا اجازه ندهد دیگر بازی نمی کنم و هنرپیشگی را تا جایی ادامه می دهم که به زندگی شخصی ام لطمه وارد نشود. همسرم همواره مشوق و پشتیبانم بوده است.

اما اکنون دیگر من موافق بازیگری همسرم نیستم. پس از پخش سریال دلنوازان از شبکه سه که باعث شهرتش شد رفتارش تغییر کرد و اکنون شش ماه است که من از ایشان خبری ندارم!
به دادگاه حمایت از خانواده هم مراجعه کردم و از او شکایت کردم اما چون من مشوق ایشان بوده ام و به او اجازه کار داده ام تقاضای من برای ممنوع الکار شدن زنم رد شد. با این حال از نظر شرعی و قلبی دیگر راضی نیستم زنم بازیگری کند.
اکثر تهیه کننده ها وقتی در جریان این موضوع قرار گرفتند با من همکاری کردند و از همسرم در سریال ها و فیلم ها استفاده نکردند به غیر از تهیه کننده فیلم “دلنوازان” که با من برخورد بدی هم داشت.
جالب اینکه همسرم در مصاحبه هایش می گوید دیپلم دارد. به من بگویید او از کدام دبیرستان دیپلم گرفته است؟
در حال حاضر تصمیم گرفته ام از همسر هنرپیشه ام جدا شوم و او را طلاق خواهم داد و در این مدت نیز حضور در دادگاههای مختلف وقتی به او نمی داد که مصاحبه کند.

نامه ام را با این جمله به پایان میبرم که “پروانه ها فراموش می کنند روزی کرم بوده اند.”

همسر سحر قریشی

سحر قریشی و مهران اخوان ذاکری

مهران اخوان ذاکری هستم. متولد 21/5/62 ، مهندس کامپیوتر هستم و مدرک بین المللی آرایشگری گرفتم.

-در زمینه کامپیوتر کار می کنی؟

نه،شغل آزاد دارم.

-دوست نداشتی خودت بازیگر شوی؟

دوست داشتم بازیگر شوم و اگر کار خوبی پیشنهاد شود قبول می کنم.چون اعتماد به نفسش را دارم فکر می کنم موفق می شوم.

-واقعا فکر می کنی می توانی؟

بله،البته اولش سخت است و باید تجربه کسب کنم ولی این توانایی را در خودم می بینم.من می توانم سوپراستار شوم البته با تلاش و زحمت.

-از اینکه همسرت بازیگر شده،خوشحالی؟

بله،خیلی خوشحالم فکر می کنم سحر لیاقتش را داشت.

-وقتی می بینی مردم اورا می شناسند و مورد توجه است،حسودی نمی کنی؟

خودم دوست داشتم سحر اینکار را انجام دهد و بدون هیچ مشکلی اجازه دادم.چرا حسودی کنم.سحر همسر من است و دوستش دارم.

-حضور سحر در دلنوازان چه تاثیری در زندگی خصوصی تان داشته؟

همه چیز مثل قبل است فقط در خیابان مارا می شناسند و عکس و امضا می گیرند.

-معروف شدن سحر شمارا اذیت نمی کند؟

به هرحال یک سری مسائل طبیعی است و ما دوست نداریم زیاد به حاشیه برویم.

-در کارهای خانه کمک می کنی؟

اصلا،دوست ندارم.

-آخرین غذایی که درست کردی چی بود؟

ناگت مرغ!فقط غذای حاضری بلدم.

-ادامه کار سحر را چطور می بینی؟

عالی،سحر می تواند سوپراستار ایران شود و من به این مسئله اعتقاد دارم.

-تاکجا پشت سحر هستی؟

جواب این سوال سخت است!اما فکر می کنم تاآخرش پشت سحر هستم.

-سحر و یلدا چقدر به یکدیگر شبیه هستند؟

50-50،اگر مظلومیت یلدا را کنار بگذارید،سحر می شود!

سحر شخصیت شیطونی دارد و فکر می کنم نقش های منفی را بهتر بازی می کند.گرچه نقش مثبت سخت تر است اما نقش منفی ماندگارتر است.

-یلدا مثبت،منفی یا خاکستری است؟

خاکستری!یلدا بیشتر معصوم است.

همسر سابق سحر قریشی

عکس سحر قریشی با همسر سابق و فعلی اش

جدایی سحر قریشی

سحر قریشی با امید علومی

سحر قریشی و همسر اولش مهران اخوان ذاکری و همسر دومش امید علومی

گفتگو با سحـر قریشـی و همسرش مهران اخوان ذاکری قبل از طلاق در آذرماه 1389

در یکی از روزهای سرد پاییزی، با سحر قریشی و همسرش؛ مهران اخوان ذاکری در کافه فردوس قرار مصاحبه و عکس گذاشتیم. ما سعی کردیم که در این نشست و گفتگو، بیشتر با او آشنا شویم و در مورد ورودش به عرصه بازیگری از او سوالاتی بپرسیم. او متولد سال 1366 است و دلنوازان دومین کار او در عرصه هنر است، محافظه کار بودن جزء خصوصیت اخلاقی اوست، سوال های زیادی از او پرسیدیم البته بعضی از سوال ها را هم بنا به صلاحدید جواب نداد، تا از او سوالی نمی پرسیدیم پاسخی نمی داد.

طلاق سحر قریشی

سحر قریشی و همسر سابقش

علاقه به بازیگری

علاقه من به بازیگری از بچگی شروع شد، از دوران مدرسه پررنگ تر شد، ولی در دوران متوسطه کم کم فاصله ام با بازیگری زیاد شد و بعد از ازدواج هم دیگر به آن فکر نمی کردم. سه سال است ازدواج کردم و از زندگی ام راضی هستم. با اینکه چهره ام در خارج از فضای فیلم تقریبا متفاوت است، اما مردم وقتی مرا می بینند، می شناسند و از نقشم می گویند و تشکر می کنند، آنها به من قوت قلب می دهند خدا را شکر می کنم کاراکتر یلدا با مردم ارتباط خوبی برقرار کرد.

ورود به سینما

از طریق یکی از آشنایان همسرم به من پیشنهاد شد که تست بدهم، من هم تست دادم و قبول شدم. اولین بار با؛ امیر جعفری، نیما شاهرخ شاهی، سیاوش خیرابی، سارا خوئینی ها و… همبازی شدم و کارم را شروع کردم. سر فیلمبرداری فیلم «لج و لجبازی» بودیم که خیرابی مرا به آقای سهیلی زاده معرفی کرد، چند ماهی بود گروه به دنبال بازیگر نقش «یلدا» می گشت، که آمدم و تست دادم و برای بازی در «دلنوازان» انتخاب شدم.

من تا به حال کلاس بازیگری نرفتم و لج و لجبازی تجربه خوبی برای من بود و همکاران خیلی به من کمک کردند. در دلنوازان هم همین اتفاق افتاد. تجربی کار کردن را دوست دارم و فکر می کنم موفق هم خواهم شد، البته شاید در آینده نیاز پیدا کنم، بازیگری را به صورت آکادمیک دنبال کنم.

ترانه مادری

یکی از بهترین تجربه هایم کار با آقای سهیلی زاده بود، مدیریت ایشان در گروه مثالزدنی است، تا الان خیلی راضی ام چند روز پیش به ایشان گفتم؛ امیدوارم همیشه همه چیز به همین خوبی باشد.در این کار من خیلی از همکاران کمک گرفتم، آقای حاتمی بسیاری از تجربه هایشان را در اختیارم گذاشتند و خود آقای سهیلی زاده هم در شکل گیری یلدا و نوع بازی من بسیار تاثیرگذار بودند.من قبل از این کار، آشنایی با آقای سهیلی زاده نداشتم ولی زمانی ترانه مادری را دنبال می کردم و خیلی کار ایشان را دوست داشتم، در آن فیلم حضور بازیگران جوان، باعث جذابیت بیشتر می شد. آن زمان که ترانه مادری پخش می شد به جرات می توانم بگویم به این همکاری فکر نمی کردم ولی بالاخره به این گروه رسیدم و این خیلی برایم جالب بود. (ترانه مادری هم توسط سهیلی زاده کارگردانی شد و تهیه کنندگان آن مهران مهام و ایرج محمدی بودند.)

گفتگو با همسر سابق سحر قریشی

عکس سحر قریشی و مهران اخوان ذاکری

غرور، هرگز

دچار غرور نشدم، اما نگاهم نسبت به خودم و آینده ام تغییر کرده و هدفم برای ادامه زندگی عوض شده، حالا همه مرا می شناسند و باید بهتر از گذشته باشم، گرچه سعی کردم، رابطه ام با اطرافیان تفاوتی با گذشته پیدا نکند.

پیشنهادهای جدید

بعد از این کار و پخش چند قسمت، پیشنهادهای زیادی به من شد اما بنا به دلایلی پیشنهادها را قبول نکردم، درباره سریال ها هم باید بگویم به خاطر فشردگی کار «دلنوازان» نمی توانستم پیشنهادها را قبول کنم و در کار دیگری حضور داشته باشم.

مهران اخوان ذاکری؛ همسر سحر قریشی در مردادماه 1362 به دنیا آمده، او در پاسخ به این پرسش که خودش سحر را به سینما معرفی کرد برایمان گفت:«اکثر دوستان من بازیگر هستند، از طریق برخی از آنها برای «لج و لجبازی» با آقای زبردست آشنا شدیم و بعد که سیاوش خیرابی سحر را به گروه دلنوازان معرفی کردند.»

از او می پرسیم:«آیا حرفه کاری شما با هنر مرتبط است؟» که می گوید:«مدرک مهندسی کامپیوتر دارم و درحال حاضر شغلم هم آزاد است، تا به حال هم نه کار هنری انجام دادم و نه در مقوله سینما فعالیتی کردم.»

مهران در مورد همسرش می گوید:«از موقعیت او راضی ام، در رابطه با کیفیت کار سحر هم به نظرم می تواند بسیار بهتر باشد و نقش های متفاوت تری را بازی کند. من هم موافق این هستم که او می تواند نقش های منفی را خیلی خوب بازی کند.»

او در پاسخ به این پرسش که ازدواج بازیگران می تواند بین آنها و سینما فاصله بیندازد اما شما به عنوان کسی که او را به سینما معرفی کردید، بعدا پشیمان نمی شوید؟ گفت:«نه، وقتی ایشان بدون حتی یک دقیقه شرکت در دوره بازیگری اینقدر قوی کار کرده و از پس نقش برآمده، پشیمان که نمی شوم هیچ، افتخار هم می کنم.»

همسر سابق سحر قریشی از دلیل طلاقشان میگوید

برگرفته از خانواده سبز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 216 87
نظر کاربران
زهرا

زهرا

من عاشق سحر هستم دوسش دارم.همیشه طرفدارش هستم.موفق باشی سحر جون

پاسخ دادن 43 128
مبینا

مبینا

من عاشق سحر هستم من طرفدار هستم هر فیلمی رو فوق العاده بازی می کنه موفق باشی سحر جون

پاسخ دادن 22 67
زهره صدوقی

زهره صدوقی

سلام زهره ام منم عاشقتم سحرجوونم واقعا بازیگرخوبی هستی به داشتنت درسینماوتلویزیون افتخارمیکنم انشالله که همیشه موفق وموئدباشی درمراحل زندگیتون.منم خیلییی دوس دارم بازیگرشم امانتونستم درسموادامه بدم برام دعاکنیدمنم بتونم مثل شمابه ارزوم برسم ممنون عزیزم..

پاسخ دادن 8 41
زهرا

زهرا

اره عالیه

پاسخ دادن 4 18
بهار

بهار

من عاشق بازی های سحر قریشی و الناز شاگرد دوست هستم براتون ارزو موفقیت میکنم دوستتون دالم

پاسخ دادن 13 24
فاطمه❤

فاطمه❤

من سحرو خیلی دوس دارم ولی الناز شاکردوستو نخ

پاسخ دادن 9 21
محمد

محمد

باعرض سلام پشتکارسحرعزیز واقعا مثال زدنیه وقتی بازی ایشونو میبینم ازبس که تونقشاش غرق تماشا میشم تلخیها وشیرینیهای زندگی روباتمام وجودم حس میکنم ومعصومیت دلنشینی درچهره اوست که ناخوداگاه شماروبه ژرفای درونی موجودی که باعشق پاک عجین شده سوق میده من به نوبه خودم وازدیدگاه یک طرفداری که عاشق بازی ایشونه ارزوی موفقیت روزبروزدرتمامی لحظات زندگی روبراشون ارزومندم

پاسخ دادن 4 21
دنیز

دنیز

سحر قریشی خیلی دوست دارم و خیلی ناز هستی ولی یه سوال!!! توچرا اینقدر ازدواج میکنی و طلاق میگیری الان خیلیا میگین از امیر هم طلاق گرفتی اخه چرا ؟؟؟؟؟

پاسخ دادن 19 13
دنیز

دنیز

سحر قریشی خیلی دوست دارم و خیلی ناز هستی ولی یه سوال!!! توچرا اینقدر ازدواج میکنی و طلاق میگیری الان خیلیا میگین از امیر هم طلاق گرفتی اخه چرا ؟؟؟؟؟

پاسخ دادن 24 11
زهرا

زهرا

من هم خیلی دوست دارم سحر جونم خیلی خوشکلی وچهره ی مهربونی داری عاشقتم فدات

پاسخ دادن 2 10
سوسن

سوسن

من خیلی دوستت دارم سحر چرا اینقدر خوشگلی عزیزی

پاسخ دادن 3 14
الکس

الکس

سحرخانم واقعاًاینایی که درموردت مینویسند راجع به ازدواج کردنات راسته

پاسخ دادن 18 11
معراج

معراج

کاش اینقدر این بازیگران محترم تو فکر طلاق نبودند کمی به ظاهرشون اهمیت میدادند ما جامعه ای اسلامی هستیم و همین بازیگر ها نشان دهنده فرهنگ ملت ما در بین کشورهای مختلفن بدا به حال ما با این پرچم داران

پاسخ دادن 58 24
نوشین

نوشین

سحر جان بهتر آدم به کسی که هم همسرش بوده وهم پشتیبان کاریش وفادار باشه وهمش طمع پول وشهرت نداشته باشه در یک کلام انسان باشه چون هنر پیشه های یه مملکت الگوی نسل جوون اون جامعه هستن و متاسفم که با اینکه بازیگری خوبی داری ولی انسانیت نداشتی

پاسخ دادن 6 3
زهرا

زهرا

واقعا ادم انقدر غرور نباید داشته باشه شهرت چیز خوبیه ولی نه اینکه همه چی رو براش فدا کنی.

پاسخ دادن 5 1
فاطی

فاطی

سلام مم تااخرعمرم طرفدارش هستم عالیا عاالی

پاسخ دادن 0 2
م

م

من سحر جون و خیلی دوست دارم

پاسخ دادن 0 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف