نمناک اخبارحوادث 5 کشته در واژگونی سمند در جاده نایین به اردستان
سمند ، خودرو سواری سمند
واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند حامل 15 مهاجر غیر قانونی در کیلومتر 85 جاده نایین به اردستان در شرق استان اصفهان پنج کشته برجا گذاشت.
تاریخ انتشار : 1 مهر 1395
بازدید : 1,388 نفر

واژگونی سمند با 15 سرنشین افغانی

رضاعباسی رئیس اورژانس نایین گفت:این حادثه حوالی ساعت یک و نیم بامداد امروز پنجشنبه رخ داد که در پی آن چهار سرنشین خودرو سمن در محل حادثه و یک نفر در بیمارستان جان باختند.
وی افزود:همچنین 10 نفر دیگراز سرنشینان این خودرو مصدوم شدند که به وسیله پنج دستگاه متعلق به گروه های امدادی نایین واردستان به بیمارستان شهید بهشتی اردستان انتقال داده شدند.
جانباختگان و مصدومان این حادثه اتباع کشور افغانستان بودند که به شکل غیر قانونی در حال گذر از جاده های شهرستان نایین در شرق استان اصفهان به منظور عزیمت به سایر نقاط کشور بودند.


واژگونی سمند

5 کشته در واژگونی سمند

شهرستان کویری نایین به سبب موقعیت جغرافیایی و همجواری با استان های شرقی کشور یکی از مجاری انتقال مواد مخدر ، کالای قاچاق و نیز ازنقاط فعالیت قاچاقچیان انسان است.

قاچاقچیان انسان مهاجرین غیر قانونی را که بیشتر اتباع کشور افغانستان هستند از شرق کشور به سایر نقاط کشور منتقل می کنند.

پیش از این و در موارد مشابه بروز حادثه برای خودروهای حامل اتباع خارجی که با سرعت غیر مجاز در جاده های نایین رانندگی می کردند ، سبب مرگ و مصدوم شدن سرنشینان این خودروها شده است.

شهرستان نایین با40 هزار نفر جمعیت در140کیلومتری شرق اصفهان قراردارد.

5 کشته در واژگونی سمند در جاده نایین به اردستان

5 کشته در واژگونی سمند در جاده نایین به اردستان
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از ایرنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف