نمناک ورزش و تناسب اندامورزش درمانی تمام ورزش هایی که قد شما را بلندتر می کنند
ورزش های بلند شدن قد ، قد بلند شدن
برای بلند شدن قد ورزش های مناسب و کاربردی وجود دارد، این ورزش ها به بلند شدن قد به صورت طبیعی و افزایش قد کمک شایانی می کند.

حرکات ورزشی و روش برتر برای افزایش قد و به صورت طبیعی بلند شدن قد

ورزش های بلند شدن قد در میان کودکان و بزرگسالان، شامل ورزشهایی می شود که ایجاد کشش می کنند. تمریناتی که به شما در هر سنی کمک می کنند که قامتی راست و بلند داشته باشید. قد زیر حد میانگین واقعا غیرقابل تحمل است و افرادی که قد کوتاه دارند، با یک ارتفاع غیر عادی زندگی می کنند.

مفهوم دختران پا بلند و پسران بلندتر، همه ویژگی های فیزیکی دیگر را تحت تاثیر قرار داده است. رسیدن به ظاهر بلندتر فقط مربوط به وراثت محض نیست و تمرینات فیزیکی زیادی وجود دارند که می توانند قد شما را بالا کنند.

10 ورزش ساده برای افزایش قد:

این ورزش های ساده می تواند به شما کمک کند تا سوال ها را پاسخ دهید - چگونه به طور طبیعی می توان قد را بلند کرد؟

  • شنا کردن
  • ورزش های آویزانی
  • لمس انگشت پا
  • ژست کبری
  • تغییر لگن
  • طناب
  • شنای خشک
  • کشش ستون فقرات جلو
  • پا راست بالا
  • لگد زدن و یا پرتاب لگد نمایشی

 درمان کوتاهی قد

افزایش قد با 10 ورزش مناسب

شنا کردن برای افزایش قد:

آب یک ترکیب بسیار مهم است ، محققان می گویند نوشیدن آب کافی برای عملکرد نرمال بدن ضروری است. هم اکنون به همان اندازه که آب درون بدن شما مهم است، این آب به یک فاکتور مهم در خارج از بدن نیز تبدیل شده است. شنا کردن نه تنها انعطاف پذیری بدن را افزایش می دهد، بلکه همانطو که در بخش قبلی مربوط به حرکات افزایش قد در نمناک گفته شد باعث تحریک سلول های درون نیز می شود و تمام ماهیچه ها را کار می اندازند. این کار باعث می شود که قد به طور طبیعی افزایش پیدا کند.

ورزش های آویزانی برای بلند شدن قد:

ورزش های آویزانی بهترین راه برای افزایش قد است. این تمرینات استقامت بازوهای شما را افزایش می دهد. این راهی برای برقراری ارتباط با تمام ماهیچه های بالاتنه است. فرد می تواند پاهای خود را دور یک قطب بپیچد و استقامت پاهای خود را نیز افزایش دهد. سپس اگر روی بازوها آویزان شد، فرد می تواند پاهای خود را به سمت بالا بکشد و سپس آن ها را به حالت عادی برگرداند. تکرار این کار بدن را از چربی عاری می کند. زمانی که بدن تغییر می کند، قد در نهایت بلند می شود.

لمس انگشت پا:

این ورزش شامل صاف ایستادن و سپس خم شدن رو به پایین به سمت زانوها است. این کار ماهیچه های کمر و ساق پا را تحریک می کند و ماهیچه های ران و باسن نیز با این تمرین ماساژ داده می شوند. به سمت انگشتان پایتان بروید، اما به خودتان بیشتر از حد بدنی خود فشار ندهید. این کار به طور ایده آل باید از سنین پایین انجام شود تا انعطاف پذیری کلی بدن را بهبود دهد.

 حرکات ورزشی افزایش قد

ورزش هایی مناسب برای افزایش قد 

ژست کبری:

ژست کبرا شبیه افعی است. این کار با دراز کشیدن روی شکم شروع می شود. به آرامی تنه بالایی بدن خود را بالا ببرید تا گویی بتوانید قوطی ماالشعیر را باز کنید. انتقال باید بسیار نرم باشد. خم شدن به اندازه قدرت کشش بدن شماست. این ماساژ قابلیت های رشدی سلول ها را افزایش می دهد.

تعویض لگن مناسب برای افزایش قد:

این شبیه به پل است. در یک وضعیت صاف دراز بکشید. زانوهایتان را خم کنید. پاهایتان را به اندازه عرض شانه از هم جدا کنید. حالا پا را فشار دهید و باسن خود را بالا ببرید. کمرتان را صاف نگاه دارید. به آرامی نفس بکشید و باسنتان را پایین بگذارید دوباره بلند شوید و تکرار کنید. تغییر لگن به مراقبت از سلول های پشت بدن شما کمک می کند.

طناب بازی برای بلند شدن قد:

این فقط یک بازی سرگرم کننده نیست، بلکه یک روش جالب برای قد بلندتر است. طناب بازی شامل پریدن زیادی است. پریدن باعث می شود که سلول های بدنتان ازسر تا پا حرکت کنند. هر ماهیچه واحد فعال می شود. این کار راه ایده آلی برای رشد ساده بدن است. راهی خوب برای جلوگیری از توزیع چربی در مناطق مختلف بدن است.

 قد بلند شدن

طناب زدن مناسب برای افزایش قد 

شنای خشک برای افزایش قد:

برای افرادی که آب را دوست ندارند، این یک روش جایگزین برای بدست آوردن بیشتر مزایای شنا کردن بدون خیس شدن است. این شنا کردن یک ورزشی است که حرکت جفت پای متناوب را شامل می شود. دست راست با پای چپ و دست راست با پای راست بالا می رود. در یک موقعیت مناسب دراز بکشید، هر جفت پا را به نوبت بلند کنید و هر عضو را تا جایی که می توانید، بکشید. این تمرین یکی از بهترین راه ها برای افزایش قد است.

کشش ستون فقرات رو به جلو برای بلند شدن قد:

این ورزش یک روش ساده و در عین حال موثر برای عملکرد دقیق ستون فقرات است. باید بعد از یک جلسه ورزش خسته کننده مثل شنا کردن انجام شود. پاهایتان را به طور مستقیم روی زمین صاف بگذارید. نفس عمیق بکشید و حس کنید که نفستان در طول ستون فقراتتان حرکت می کند و شانه های خود را رها کنید و ستون فقرات خود را به جلو خم کنید و کش دهید.

ورزش پا راست بالا برای بلند شدن قد:

پا راست بالا قطعاً در 10 ورزش برتر برای افزایش قد هستند. آن ها آسان و بسیار ساده هستند. به پشت خود دراز بکشید. به آرامی پاهای خود را با هم بلند کنید. آن ها را مستقیم در هوا حرکت دهید. به تدریج به پایین نزدیک زمین هدایت کنید و چند اینچ بالاتر از زمین نگه دارید. دوباره آن ها را به صورت عمودی و 90 درجه با کف، بالا ببرید و آن ها را درست بالای زمین قرار دهید.

با 7 تا 8 بار در روز شروع کنید.

 راه افزایش قد چیست؟

ورزش هایی که برای افزایش قد مناسب هستند 

لگد زدن نمایشی برای افزایش قد:

ماهیچه های ران بسیار مهم هستند تا تقویت شوند. آن ها وزن بدن بالای شما را حمل می کنند. بنابراین افزایش قد باید به طور همزمان این ماهیچه ها را تقویت کند تا رشد متعادل را حفظ کند.

روی کمرتان دراز بکشید.

دو پایتان را صاف نگه دارید.

یک پا را نزدیک سینه خود بیاورید. بعد صافش کنید.

همان کار را با پای دیگرتان انجام دهید.

این حرکت را مثل دوچرخه سواری تکرار کنید.

چند نکته تغذیه ای برای بلند شدن قد

همراه با ورزش بدنی، یک جز بسیار مهم رشد در پس زمینه وجود دارد و غذا برای افزایش قد بسیار مهم است. پروتیین ها الزامی هستند.

تخم مرغ و پالس ها باید یک چهارم غذای سالم شما باشند.

سبزیجات سبز و برگ دار بیشتر ویتامین های ضروری لازم را برای بدن فراهم می کنند.

این ویتامین ها رشد کلی بدن را احیا می کنند.

وقتی ورزش می کنید ، میزان انرژی وعده های غذایی خود را در نظر بگیرید. زمانی که ورزش می کنید مقدار قابل توجهی از انرژی صرف عملکرد شما می شود.

شیر و ماست بهترین موارد موجود انرژی زا هستند که در بلند شدن قد تاثیر دارند.

کره خانگی و روغن زیتون، برای مکمل های محلول در چربی عالی هستند. همیشه به یاد داشته باشید که صبحانه و بقیه غذاها را برای رسیدن به داشتن قدی بلندتر بخورید.

 

تمام ورزش هایی که قد شما را بلندتر می کنند + نکات

تمام ورزش هایی که قد شما را بلندتر می کنند
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 1769
منبع : fitndiets / بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1596 173
نظر کاربران
یاسمن

یاسمن

آیا دوچرخه ثابت هم قد را بلند می کند؟منظور دو چرخه هایی است مخصوص ورزشگاه ها و خانه است!

پاسخ دادن 203 36
مهدی

مهدی

بله دوچرخه ثابتم قد رو بلند میکنه

پاسخ دادن 98 27
کین

کین

بله دوچرخه زدن چه در خانه و چه در بیرون باعث افزایش قد میشود موقع رکاب زدن هورمونی به نام هورمون رشد ترشح میشود که عامل اصلی رشد بدن به هو مون رشد بستگی دارد

پاسخ دادن 53 17
سحر

سحر

ایا دوچرخه زدن باعث افزایش قد هم در بزرگسالان میشود؟

پاسخ دادن 74 21
ابوالفضل

ابوالفضل

بله من طی یک سال رفتم به کلاس دوچرخه سواری. قبلا از اینک برم قدم خیلی کوتاه و طی این مدت. قدم به 180 شد واقعا نتیجه دادا

پاسخ دادن 68 21
زهرا

زهرا

سلام من ۲۱ سالمه و تونستم با تمرینات کششی یوگا ظرف ۲ هفته ۵ سانت بلند تر بشم شرطش نا امید نشدنه هر روز صبح زود ساعت ۶ ورزش کششی انجام میدم و ظهر هم همینطور و شب قبل خواب هم همینطور باید غذای خوبی هم داشته باشید و زیاد اسفناج بخورید و از همه مهم تر ایمان داشته باشید خدا از همه بزرگتر است میگن اگه خدا دعات را براورده میکنه یعنی تو به تواناییش ایمان داری اگه براورده نمیکنه یعنی اون به تواناییت ایمان داره.تلاشتون را بکنید نتیجش را میبینید.حرکات کششی پا و کمر و شنا روی زمین و غذای پروتئن دار کمک میکنه نا امید نشید اصلا خدا از همه بزرگه

پاسخ دادن 309 50
امید

امید

سلام من قدم 173 هستش و 15 سالمه ایا قدم بلنده و ایا من بازم رشد میکنم؟

پاسخ دادن 92 38
محمدرضا

محمدرضا

سلام من ۱۲ سالمه الان قدم ۱۴۷ و ناراحتم هی ورزش می کنم اثری نداره چی کار کنم؟

پاسخ دادن 116 42
بله

بله

بله رشدمیکنید

پاسخ دادن 4 1
علیرضا

علیرضا

بله.فرقی با دوچرخه های معمولی نداره و باعث بلند شدن قد میشود

پاسخ دادن 21 4
رقیه

رقیه

سلام یعنی واقعا امکان داره

پاسخ دادن 24 16
فرزام

فرزام

ميشه تمرينات و برام بفرستى خواهر منظورم شماس زهرا خانم

پاسخ دادن 45 14
فرزام

فرزام

تمام تمرينات و هر تمرينى چند ساعت ادامه داشته باشه

پاسخ دادن 21 6
مهران حسین پور

مهران حسین پور

واقعا باحرفات گل کاشتی اگه جواب نده این تمریناتو انجام خواهم داد

پاسخ دادن 12 1
محمد

محمد

اره رقیه جان این به همه میگم من 18سالمه پدرم قدش1.72و مادرم 1.60وخواهرو برادران هم خیلی بلند نیستن من پارسال کیه 17سالم بود قدم 1.69بود و کم کم داشتم نا امید میشدم از همه چیز چون 2سال بود که قدم رشد نکرده بود ولی رو آوردم تمرین های کششی و خوردن شیر روزانه به صورت مرتب من هر روز چهار مرتبه دوبار از میله بارفیکس آویزون میشدم و دو بار ایستاده خم میشدم به مدت یک سالو دو ماه قدم از 1.69به 1.81 رسید این همش چرنده که صفحات رشد بسته شده چون منم یه بار دکتر رفتم که بهم گفت صفحات رشدت بسته شده ولی اصلا نا امید نشدم حتی زمانی که دو ماه تمرینات رو انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم مطمئن باشین اگه ارادتمند قوی باشه و این تمرینات رو هر روز انجام بدین قدتان به امید خدا بلند میشه به امید موفقیتون

پاسخ دادن 152 7
رقیه

رقیه

ممنون خیلی بهم روحیه دادی ازت خیلی ممنونم تلاشمو میکنم برادر و اصلا ناامید نمیشم ممنون داداش

پاسخ دادن 73 21
نرگس

نرگس

من 14سال دارم و از 12سالگی پریود میشوم قدم 147است آیا قد من افزایش می یابد خواهش میکنم کمک کنید دیگه خسته شدم از قد کوتاهی

پاسخ دادن 51 26
احسان

احسان

سلام قد خانم ها معمولا اون رشد سریعی ک داره تا 18ساله با ورزش میشه ب ارزوتون برسید

پاسخ دادن 12 11
يلدا

يلدا

مگه كلاس چندمى؟؟؟؟

پاسخ دادن 18 6
zahra

zahra

نه عزیزم قد تا قبل از بلوغ بلند میشه بعدش به هیچ عنوان بلند نمیشه

پاسخ دادن 22 159
يلدا

يلدا

من 13سال دارم كلاس هشتم چيكاركنم قدم بلندترشه الآن قدم 1/60ميخوام بيشترشه.

پاسخ دادن 34 16
Sharagim

Sharagim

الان اگه واقعا قدت یک و شصت هست تا هجده سالگی صفحه رشدت بازِ مطمئنا در اینده دختر قد بلدی میشی

پاسخ دادن 19 5
یه دوست

یه دوست

اصلا هیچ ربطی نداره ولی بلندی قد به ارث ربط داره من خودم سنم 17ولي قدم 190من به ارث کشیدم هرچقدر قد پدر و مادر بلند باشه قد فرزندم به ارث ميکشه

پاسخ دادن 11 15
mehdi

mehdi

سلام.حرف شما درست هست اما همش ربطی به ارث نداره من 15سالم هست .قدم183.پدرم162.مادرم153هست.بیشتر حرکت بارفیکس میزنم والیبال هم بازی میکنم دوچرخه هم سوار میشم .روزی 15دقیقه ورزش میکنم .ولی بیشترین تاثیر تو بارفیکس بوده!

پاسخ دادن 27 2
علیرضا

علیرضا

بارفیکس در چند ماه وچند سانت بلندت کرد من الان بهمن بیاد میشم ۱۴قدم خیلی خیلی عالیه ۱۷۵هستم میخوام ۱۸۰اینا برسم

پاسخ دادن 10 6
سجاد

سجاد

سلام شما ۱۳سالته قدت۱۶۰س برو خداتم شکرکنم من ۱۸سالمه قدم ۱۶۹س هستش

پاسخ دادن 14 6
احسان

احسان

سلام حرکات کششی و والیبال

پاسخ دادن 9 3
mj

mj

سلام من 17سالمه قدم 156ایا هنوز میتونم قد بکشم؟!

پاسخ دادن 17 7
احسان

احسان

سلام بله دوست عزیز تا 20سالگی قدتون امکان رشد داره

پاسخ دادن 12 1
یلدا

یلدا

ممنونن

پاسخ دادن 6 3
يلدا

يلدا

ممنون

پاسخ دادن 5 2
بهاره

بهاره

من ۱۲ سالمه میخوام قدم بلند شه چه کار باید بکنم

پاسخ دادن 18 8
هادی

هادی

سلام من 18 سال دارم قدم 180 فقط و فقط بارفیکس و والیبال خیلی خیلی تاثیر داره

پاسخ دادن 16 5
محمدحسین

محمدحسین

سلام من متولد 1381/1/18هستم بعد14سال و خورده ای دارم من قدم 166هست تازه یه ماهی میشه دارم ورزش بدنسازی میرم.آخه من پیش همکلاسی هام کوچک دیده میشم ازتون میخوام ورزش های برای افزایش قد معرفی کنید مرسی.از تبریز

پاسخ دادن 8 5
احسان

احسان

سلام حرکات کششی

پاسخ دادن 6 5
تکواندو

تکواندو

سلام دوست عزیز..بدنسازی کار بکن ولی روی بدنت فشار نیار..حرکات سنگین باعث کاهش قدت میشه...با ورزش هایی مثل شنا ..والیبال و مخصوصا تکواندو میتونی قدا رو افزایش بدی..من 22سالمه ..تکواندو خیلی تاثیر گذاره..قد 185

پاسخ دادن 6 7
romina

romina

با عرض سلام من ۱۲ سال ۱۰ ماه دارم و قدم ۱۵۹ هست.من هم مثل شما تکواندو کار میکنم ایا واقعا تکواندو برای افزایش قد موثر هست؟ و اینکه دختران تا چند سالگی قد میکشن؟

پاسخ دادن 8 3
يلدا

يلدا

بارفيكس/واليبال/درازونشست/حركات كششى

پاسخ دادن 13 3
Aref

Aref

سلام من ۱۷/۵ سالمه و قدم ۱۷۰ سانته خواستم بدونم آیا امکانش هست که بیشتر بشه ؟ چون من پدر قدشون تقریبا ۱۷۰ سانته البته پدر بزرگام جفتشون قد بلند هستن بنظرتون امکان داره با این شرایط قد من مث پدربزرگام بلند بشه؟؟؟ لطفا پاسخ بدین

پاسخ دادن 9 4
نوشین

نوشین

سلام من ۱۶سالمه قدم ۱۵۶هنوزن واسه قد جا دارم یا کوتوله میمونم

پاسخ دادن 16 6
مبینا

مبینا

سلام ۱۵سالمه و قدم۱۵۸‌الانوچهار ساله والیبال کار میکنم و در ابتدا ۵سانت قد کشیدم و هنوز ورزشمو حرفه ای ادامه میدم و حرکات کششی انجام میدم قد میکشم؟؟

پاسخ دادن 9 3
Reza

Reza

سلام ۱۷ سالمه قدم ۱۹۷ میخوام به ۲۰۵ برسم راهی هست

پاسخ دادن 13 27
samir

samir

ماشالله عجب قدی داری یعنی از این بیشترم میخوای من قدم 188 سانت 21 سالمه میگم همین قدم بسه نمیدونم ایشالله که به قد دلخواهت برسی

پاسخ دادن 11 2
رها

رها

اووووه 197 برو خداتم شکر کن

پاسخ دادن 18 2
Ayda

Ayda

سلام من 15 سالمه قدم 160 میخوام بلند تر شه ایا بارفیکس میتونه بهم کمک کنه؟؟؟

پاسخ دادن 25 9
احسان

احسان

سلام من 17سالمه قدم 187هست پدرم 180هست میخواستم ببینم قدم بیشتر رشد میکنه یا نه؟

پاسخ دادن 7 6
آرزو

آرزو

سلام من ١٦٤ سانتي مترم ، ٢٢ سالمه(دخترم) كلا نسبت به همسنو سالاي خودم بلوغم دير تر بوده ، از نظر چهره و صدا هنوز بهم ميگن ١٦،١٧ سالته انگار، ميخوام بدونم ممكنه باز قد بكشم؟ در ضمن اضافه وزن زيادي داشتم الان چند ماهه رژيمم و حدود ٣٠ كيلو كم كردم

پاسخ دادن 13 4
بی نام

بی نام

امکان رشد طبیعی قد شما وجود نداره ولی با ورزش های رزمی میتونی قدت رو افزایش بدی..

پاسخ دادن 8 5
علی اکبر

علی اکبر

ببخشید می خواستم ببینم ورزش بسکتبال تاثیری در قد داره

پاسخ دادن 12 10
سجاد

سجاد

از تمرین هایی که به اشتراک گزاشتید ممنون

پاسخ دادن 7 0
امیرحسین

امیرحسین

من 14/5سال دارم قدمن1/65است قدم تا20سالگی 185میشه

پاسخ دادن 8 4
سیده زهرا

سیده زهرا

سلام من 18 سالمه قدمم 155هست میخوام بلند تربشم تا160 برسم برارشته تحصیلیم از قدم ایراد گرفتن بلند میشه ایا؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دادن 15 7
آیدا

آیدا

سلام من ۱۵ سالمه و قدم ۱۶۵ هست، اگه این ورزش ها به طور منظم انجام بشه تا چه مدت میتونم تاثیر اونو ببینم...؟ به نظر شما قد من با سن ام تناسب داره یا کوتاهم؟.....

پاسخ دادن 11 3
يلدا

يلدا

عاليه

پاسخ دادن 4 2
سحر

سحر

سلام من سحر هستم 14 سالمه قدم 146 سانته متاسفانه هر کاری هم ک میکنم رشد قدم کمه ب نظرتون چیکار کنم

پاسخ دادن 14 3
ابوالفضل

ابوالفضل

فقط بارفیکس

پاسخ دادن 3 2
Atrin

Atrin

من ۱۷سالمه دخترم.این دوهفته اییه میرم والیبال در کنارش ۱۵حرکت کششی انجام میدم قبل از والیبالم میرفتم باشگاه برای حرکات کششی مرتب شیر و ماست میخورم ولی اضاف نکردم این یه ماه بنظرتون اضافع میکنم

پاسخ دادن 10 5
...

...

من ۱۶سالمه قدم۱۴۵ عایا بلندترمیشم چکارکنم

پاسخ دادن 7 1
اشنا

اشنا

بار فیکس اویزان شو فقط.

پاسخ دادن 7 2
مهتاب

مهتاب

سلام من ۱۶سالمه قدم ۱۶۰متاهلم یه بچه آوردم بنظر شما قد من بلند میشه یا نه ...... ؟؟؟ خیلیا میگن چون بچه اوردی دیگه قدت بلند نمیشع؟؟؟؟؟؟!

پاسخ دادن 5 1
علی

علی

دوستان نوجوان الان تا میتونید ورزش کششی بکنید تا قدتون بره بالا ..فقط دخترا زیاد پیگیر نباشن چون شوهر واسه دختر قد بدند خیلی کمه . .... من ۲۳ ساله قدم ۱۷۵ بود حرکات کششی انجام دادم تو دوماه رسیدم به ۱۸۲ چون بافت زبوریام باز شد گودی کمرم برطرف شد وزنمم کمتر شد

پاسخ دادن 13 5
سارا

سارا

سلام من ۱۸ سالمه قدم ۱۶۳ ایا بازم امکان داره قدم بلند بشه لطفا بگید چکار باید بکنم که قدم بلند بشه میشه قرصی چیزی معرفی کنید بهم بدا افزایش قد که عوارض نداشته باشه

پاسخ دادن 8 1
Sahar

Sahar

دخترايي كه به بلوغ ميرسن.امكان رشد قدشون هست؟

پاسخ دادن 6 2
رها

رها

ببین نگران نباش اگه واقعا این کارا رو انجام بدی ینی مرتب این ورزشارو انجام بدیو رژیمت اوکی باشه ایشالا که بلند میشی

پاسخ دادن 10 1
عباس

عباس

سلام من 14 سالمه و قدم 170 و یک ساله دا رم والیبال میرم و اطرافیانم هم بلند هستن ایا من قدم بلند میشه یا نه؟ راستی من روزی 10 تا با ر فیکس میرم 30 تا شنا میرم 10 تا هم شکم آیا من قدم 195 میشه یا نه؟

پاسخ دادن 6 3
محمدامبن

محمدامبن

سلام من۱۵سال دارم قدم۱۶۰پیش دوستام قدم کوتاهه والیبالم زیاد بازی میکنم آیا امکان داره قدم بلند بشه راستی کنگفو هم میرم

پاسخ دادن 2 1
فایزه

فایزه

من خودم سه ساله کونگ فو کار مکنم قبلش خیلی کوتاه بودم ولی الان قدم توی 13 سالگی به 180 رسیده

پاسخ دادن 2 2
Bita

Bita

من 15 سالمه و قدم 157 هست.میخواستم بدونم کدوم حرکات و ورزش ها برای رشد سریع قد موثره....

پاسخ دادن 2 2
فرهاد

فرهاد

دوچرخه سواری شنا و از همه مهمتر حرکات کششی منظم

پاسخ دادن 1 2
زهرا

زهرا

باعرض سلام خسته نباشید من کلاس هفتم هستم قدم 145 است درکلاس ازهمه قد کوتاه تر هستم چگونه می توانم قدم را حداقل به160 برسانم. اگرجواب بدید ممنون میشوم

پاسخ دادن 2 0
زهرا

زهرا

ایا با ورزش های کششی قد بلند میشویم

پاسخ دادن 6 5
محمد حسین

محمد حسین

ببین تو قدت بلند میشه نترس دخترا نباید زیاد قدشون بلند باشه ولی من قدم کوتاه قد من ۱۵۴ نمیدونم چیکار کنم قدم بلند بشه می ترسم قدم کوتاه بمون قدم چقدر بلند میشه

پاسخ دادن 4 9
فرهاد

فرهاد

زهرا جان نگران نباش حرکات کششی منظم انجام بدی خانه قدت بلند میشه

پاسخ دادن 4 1
علی

علی

سلام من ۱۷سالمه قدم ۱۷۵میخوام ده سانته دیگه بلند تر بشم میشه بگین باید چه ورزشها و چه غذاهایی برام تو یه ساله اینده خوبه

پاسخ دادن 3 2
احمد

احمد

سلام من 25 سالمه قدم 165 هست پدر و مادرم هم قدكوتاه هستند أيا راهي براي قدر بلند شدن من هست يا نه؟ اگه قرص استفاده كنم چطوره

پاسخ دادن 31 9
علیرضا

علیرضا

سلام دوستان من 16سلام قدم 165 هستش میخواستم بدونم چه غذا وچه ورزشی میتون قدمو بزرگ کنه اخ پیش دوستام کوچیکم

پاسخ دادن 8 1
آرش

آرش

سلام من۱۵سالمه قدم۱۸۶آیاقدم بلندترمیشه؟

پاسخ دادن 7 6
لیدا

لیدا

سلام من 12 سالمه امسال میرم هفتم چه کار کنم قدم بلند شه

پاسخ دادن 4 2
نیکا

نیکا

سلام من ۱۴سالمه و قدم ۱۴۲ هست یعنی ارثیه از پدرم و مادرم خانوادگی قدمون کوتاه حالا شما به من بگید چیکار کنم قدم بلند بشه

پاسخ دادن 5 4
هانا

هانا

حتما ورزش هایی که بدنت و کش میدن برو بلند میشی

پاسخ دادن 6 2
ساحل خانم

ساحل خانم

سلام راستش من دو سه روزه همه تمرینات کششی رو که تو سایتا خوندم و موجب بلندی قدمیشه رو دارم انجام میدم ...واقعا خیلی سخته مرتب من درحال انجام اینام .. تمام ماهیچه های پام بسته راه نمیتونم برم انجامشونم خیلی سخته و درد زیادی داره

پاسخ دادن 5 3
فاطمه

فاطمه

لطفا بگید این تمرینات رو چقدر باید انجام داد . یه سوال دیگه آیا پشت گرد باعث کوتاهی قد میشه و اگر برطرفش کنیم قد بلند میشیم

پاسخ دادن 2 1
رها

رها

اره لطفا بگید تا جه مدت اینو باید انجام بدیم و اینکه لبنیات واقعا اثر داره؟ینی۳ لیوان شیر در روز اوکیه؟

پاسخ دادن 1 0
روان شناس

روان شناس

قرص کلسیئم دی واقعا عالیییییییییییییییییییییییییییییییییی بیش تر از شیر کار سازه

پاسخ دادن 7 5
حانیه

حانیه

سلام من یه مدت ورزش میکنم و این ماه هم تی ار ایکس کار کردم بنظرم شونه هام خیلی پهن تر شده .می خواستم بدونم این پهن شدن بخاطر سفت شدن عضلاته و برگشت پذیر یا به علت رشد استخوان ها هم میتونه باشه .به این رشته خیلی علاقه دارم ولی از این بابت نگرانم که برگشت پذیر نباشه .لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دادن 5 3
متین

متین

والا من قدم 156 و13 سالمه میخواستم بدونم من بطور متوسط در سال چند سانت رشت میکنم وآیا من کوتاه قد هستم

پاسخ دادن 6 1
مجید

مجید

من 15سالمه قدم 175تازه بدنسازی شروع کردم چه کار کنم قدم بلند تر بشه

پاسخ دادن 2 0
مینا

مینا

من 13 سالمه و قدم 150 میخوام قدم بلند بشه و ورزش هارو انجام میدم.میخواستم بدونم چند وقت این ورزش ها رو انجام بدم وچه غذا های باید بخورم که قدم بلند شه؟

پاسخ دادن 6 0
نازنين

نازنين

لبنيات بايد يخوري و بارفيكس و دوچرخه وشنا خيلي كمك ميكنه اول بايد لاغر كني تا رشد كنى

پاسخ دادن 0 0
نازنين

نازنين

سلام من ١٢سالمه قدم ١١٥٠دكتر ميگ تا١٦٠بزور رشد ميكنم بنظرتون ميتونم بيشتر شم خواهش ميكنم جواب بدين ديگ اميدي ندارم

پاسخ دادن 5 0
نازنين

نازنين

جوابمو بدين لطفا يعنى دوباره اميدي هس

پاسخ دادن 4 2
رها

رها

سلام من ۱۶ سالمه قدم ۱۶۰ ولی گاهی ۱۵۸ نشون میده من ۱۱_۱۲ سالگی پریود شدم . خواهش میکنم اگه راهی هست برای بلند تر شدن صادقانه و دلسوزانه بهم بگین من و واقعا دارم از لحاظ روحی به مسکل برمیخورم و واقعا نگران لطفا هرچه زودتر بهم‌جواب بدین

پاسخ دادن 8 2
ایلار

ایلار

سلام من 12 سالمه قدم 140 پدر مادرم خیلی بلندن فکر میکنین منم مثل اونا بلند شم خواهرم 7 سالشه اونم بلنده

پاسخ دادن 2 0
محمد حسین

محمد حسین

سلام من ۱۶ سالمه قدم ۱۶۲ پدرم و برادرم ۱۷۵ قدشون نمیدونم چرا انقدر بدشانسم کمکم کنید لطفا دکتر رفتم نا امیدم کرد گفت ۳ سانت خیلی زوری رشد میکنی/:

پاسخ دادن 0 0
زهرا

زهرا

سلام من تازه 14 سالم شده و قدم 157 هست مادرم 155 وپدرم180 هست من از نظر قیافه و ... به خانوادهی پدریم رفتمکه قد بلندی دارن و عمه هام 170 هستن میخواسم بدونم چه قد شد میکنم

پاسخ دادن 3 0
romina

romina

با عرض سلام .من ۱۲ سال و ۱۰ دارم و قدم ۱۵۷هست.قد پدرم۱۸۲ و مادرم۱۵۷ است.خیلی دلم میخواد بدونم قدم تقریبا چند سانت میشه .خیلی نگران هستم بعضی ها میگویند وقتی دختران به بلوغ میرسند فقط ۲ الی۳ سانت رشد میکند و بعضی ها هم می گویند ربطی ندارد و همه ی دختران تا۱۸ سالگی رشد میکنند.لطفا هر کسی که اطلاعاتی داره راهنماییم کنه خیلی دوست دارم قد به حدود های ۱۷۰ برسه ایا میشه؟

پاسخ دادن 1 0
ازیتا

ازیتا

من 12 سالمه کلاس ششم میرم قدم 134 البته دخترم و به سن بلوغ هم رسیدم قدم بلند تر میشه ????

پاسخ دادن 4 0
ازیتا

ازیتا

من ۱۲ سالمه کلاس ششم میرم قدم ۱۳۴ البته دخترم و به سن بلوغ رسیدم یعنی بازم قد میکشم لطفا جواب بدید قرصی یا پودری سراغ ندارید خواهش میکنم جواب بدید امیدی ندارم

پاسخ دادن 3 2
سحر

سحر

سلام چند هفته دیگه میرم ۱۳ سال قدم ۱۶۵ بلوغ هم شدم میخواستم ببینم قدم ۱۸۵ میشه یانه

پاسخ دادن 2 2
محـ.مد

محـ.مد

سلام من بسکتبالیستم و 15 سالمه و قدم 177 هست.نسبت به همسن هام یه سال دیر به بلوغ رسیدم. به طور طبیعی ژنی قدم 190 به بالا میشه ولی برای یک بسکتبالیست قد بالای دو متر یه امتیاز محسوب میشه میتونم قدم به بالای دو متر برسونم.

پاسخ دادن 1 4
ریحانه

ریحانه

سلام من ۱۴سالمه وقدم ۱۵۰سانته وزنمم خیلی کمه ۳۲کیلوام لطفا یه راه خوب پیشنهادکنیدازنظرژنتیکی هم اوضام خوب نیست

پاسخ دادن 3 0
Mahdyeh

Mahdyeh

با یه پزشک مشورت کنو کارایی رو هم ک دوستان گفتن انجام بده احتمالا باید بری ازمایش تا ببینی چیه بدنت کمه قرصشو بخوره تغدیتتم خوب باشه

پاسخ دادن 1 1
مهسا

مهسا

سلام من متولد۷۹هستم قدم ۱۵۷ هستش دکتر گفته صفحه ی رشدم بسته شده خیلی افسرد شدم چون قدم از همه کوتاه تره تو خانواده و فامیل لطفا کمک کنیددوستان

پاسخ دادن 1 2
عطا

عطا

حرکات کششی مرتب، بارفیکس، والیبال اونارو انجام بده تغذیه رو هم درست کن شیر رو با شیره انگور وپدر سنجد مخلوط کن صبحا ناشتا به لیوان به طور مرتب بخور من امتحان کردم جواب داده فقط مدتشو طولانی بکن

پاسخ دادن 0 2
امیر حسین

امیر حسین

سلام امیر حسین هستم کلاس دهم 16سالمه قد بابام 182 و مادرم 167هست دایی های قد بلندی هم دارم میخواستم ببینم ایا قدم 185 میشه یا نه ورزش شنا هم میخواهم برم و از امروز میخوام بارفیکس بزنم ایا قدم بلند میشه ؟؟؟؟؟خیلی نا امیدم

پاسخ دادن 8 1
رضا

رضا

سلام من نزدیکا ۱۷ سالمه میخواستم بدونم چیکارکنم قدم رشد کنه لاغرم هستم لطفا راهنمایی کنید ممنون

پاسخ دادن 0 0
آرش

آرش

سلام من ۱۵ سالمه قدم ۱۹۰ آیا قدم بلندترمیشه؟

پاسخ دادن 1 2
عطا

عطا

داداش شما تا هيجده سالگی 250سانت میشی نگران نباش

پاسخ دادن 31 0
محمدرضا

محمدرضا

سلام من محمدرضا هستم 17سالمه قدم 120 وقتی میرم بیرون خیلی خجالت میکشم خیلی میخواستم ببینم ایا چاره ای هس برای بلند شدن قدم یا ن تورو خدا جواب بدین باید چیکار کنم

پاسخ دادن 2 3
مبینا

مبینا

به نظر من شما اگه تا دو سه سال روزی دو الی سه ساعت کششی کار کنی قد میکشی والیبال هم تاسیر زیادی داره آبجی خودم بعد ازبلوغ یک ماه به کلاس والیبال رفت نه سانتی متر قد کشید

پاسخ دادن 1 1
محمدرضا

محمدرضا

چرا کسی بهم جواب نمیده

پاسخ دادن 2 1
Parisa

Parisa

بله ورزش کششی خیلی موثر اما باید اراده داشته باشی و تلاش کنی نباید ناامید بشی شاید تو دوره طولانی جواب بده اما حتمی هست

پاسخ دادن 4 0
امید

امید

سلام من قدم 173 هستش ایا من قد بلندم درضمن سنم 15 هستش و ایا رشد میکنم؟

پاسخ دادن 2 1
arash

arash

سلام ۱۶ساله قدم۲۰۵وزنم۸۷کیلوتاچه سنی قدم رشدمیکنه؟

پاسخ دادن 1 2
ملیکا

ملیکا

سلام من 15سالمه قدم 150هست ایا با دوچرخه ثابت که تو پارکا هست قدم بلند میشه؟چند ساعت در روز باید باشه؟؟

پاسخ دادن 3 1
رضا

رضا

امید منم مثل تو قدم 173هست سنم هم 15 چه زود داری از خودت نا امید میشی تو تا سن 20 سالگی رشد میکنی پس تا اون موقه موادی که برای استخان خوبه بخور مثل شیر به نظر من بری کلاس ورزشی هم خوب

پاسخ دادن 2 0
شقایق

شقایق

سلام من 23سالمه و11سالگی ب بلوغ رسیدم دکتر گفته بود صفحه رشدت بسته شده 3سال بود ک بدنسازی کار میکردم و الان 1 ماه هست که تی آر ایکس میرم شنیدم ورزش کششی جواب میده با توجه به اینکه 23 سالمه و صفحه رشدم بستس میشه باز امیدوار بود؟قدمم 152 هست

پاسخ دادن 12 6
آرین

آرین

من یه ماهی میشه که وارد ۱۵ سالگی شدم قدم ۱۷۲ میخوام ۱۸۰-۱۸۵ بشم به نظرتون سخت تمرین کنم امکانش هست؟

پاسخ دادن 3 1
محمد

محمد

اره فکر کنم بیشتر از اینا هم بشی اگه ورزش هایی مثل بارفیکس و والیبال انجام بدی

پاسخ دادن 0 1
مهسا

مهسا

سلام من ۲۷سالمه قدم۱۵۳هست چکارکنم

پاسخ دادن 15 7
پویا

پویا

سلام من ۱۲سالم است و ووشو سبک جیت کان دو کار میکنم آیا این ورزش برای رشد قد مناسب است و چه غذا هایی برای رشد قد مناسب است قد من ۱۵۳ است و مخوام قدم را به ۱۷۳ برسونم باید چه ورزش هایی انجام دهم تا رشد قدم را سریع تر کنم

پاسخ دادن 1 0
نیما

نیما

سلام من قدم 157هستش و13سالمه باید چیکار کنم تا قدم بلند تر بشه... وآیا آویزان شدن قد را بلند میکنه یا نه

پاسخ دادن 1 1
حسین

حسین

سلام ببخشید من ۱۷ سالمه و قدم ۱۶۵ هستش فک کنم بلوغ دور رس دارم بلوغم از بقیه همکلاسی هام کمتره یعنی اونا ریش دارن من ندارم میخواستم بدونم امکان داره منم جهش رشد داشه باشم یا مثلا قدم به اونا برسه ممنون میشم پاسخ بدین

پاسخ دادن 1 1
هستی

هستی

سلا م اسم من هستی 13 سالمه و قدم 53 همه مسخرم می کنن همیشه پیش دو.ستام از همه قد کوتاه ترم . ترو خدا یعنی واقعا باحرکات کششی قدم بلند میشه

پاسخ دادن 10 1
هستی

هستی

سلا م من هستی هستم قدم 53 هست .می خوام بدونم با تمرین های کششی قدم بلند میشه

پاسخ دادن 3 0
مریم

مریم

سلام من ۱۷ سالمه آیا امکان داره بازم قدم رشد کنه؟؟؟ من هر روز صبح هم میرم ورزش پیلاتس

پاسخ دادن 1 0
مجید

مجید

سلام دوستان عزیز من 18 سال و 9ماه سن دارم و قدم 180هستش و تا 16 سالگی 153 بودم و به خاطر بلوغ دیر رسی که داشتم بعد 16 سالگی قدم رشد تقریبا خوبی پیدا کرد و بهتون توصیه میکنم ابتدا به دکتر مراجعه کنید و تست هورمون رشد بدین شاید ساخت هورمون رشد تو شما متوقف شده باشه و همچنین من رشدم رو تا حدود زیادی مدیون تخم مرغ هستم چون اثر فوق العده ای بر رشد داره و تو روز شاید 4تخم مرغ هم میخوردم و مصرف شیر هم فراموش نشه

پاسخ دادن 8 0
امید

امید

سلام دوست عزیز اون تمرین کششی شانه باید فقط دراز بکشیم و دستامونو 10ثانیه ببریم بالا؟؟ فقط همینه؟

پاسخ دادن 5 0
رستم رحمیمی

رستم رحمیمی

سلام عزیزان من شانزده سال سن دارم قدم 165cm است از اما از هم سنانم پنج الی ده و پازنده ساتنی بلند تر اند با وجود که ورزش رضمی بوکس را میکنم آیا چنین ورزش میتواند برای رشد و افزایش قد موثر باشد مدت سه ماه میشود رفتیم و کم احساس میکنم که قدم بلند شده نمی دانم بلند میشم یا نه!

پاسخ دادن 4 0
سیده حسین موسوی

سیده حسین موسوی

سلام ببخشید فقط شنای پروانه ای باعث بلندی قد می شود

پاسخ دادن 1 1
ارمین

ارمین

منظور از چند مرتبه در روز برای بارفیکس یعنی چند بار در روز باید به مدت ۲۰یا۱۰ثانیه انجام داد

پاسخ دادن 3 0
محمد امین

محمد امین

سلام من 15 سالم هست ولی قدم 167 هست چکار کنم قدم بلند تر بشه

پاسخ دادن 1 1
ملیکا

ملیکا

سلام من 13سالمه قدم 158هستش..الان یه هفته هستش بارفیکس زیاد میرم ... تمرینات کششی هم انجام میدم .....میشه قدم به 165 برسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دادن 5 2
علی

علی

سلام من ۱۸ سالمه و قدم ۱۶۵ هست و میخوام به حداقل به ۱۷۰ برسم پدرمم ۱۶۹ست ایا قد من به ۱۷۰ میرسه؟؟؟

پاسخ دادن 5 1
پدرام

پدرام

آره عزیزم

پاسخ دادن 9 2
عليرضا tmj

عليرضا tmj

سلام من دو هفته اس وارد سن ١٦ سالگي شدم. قدمم ١٦٠ دكترم رفتم گفت صفحات رشدت بازه و دارو داد الان من هم از قرص ال ژنين استفاده ميكنم. بعد در هفته هم سه روز ميرم ورزش كيك بوكس خواستم. بدونم ايا قد من. به ١٧٠ ميرسه؟؟

پاسخ دادن 24 6
باران

باران

سلام ،من قبلن همش مامانم میگفت قدت کوتاهع، و شروع به ورزش کردم و گفتم باید بهش ثابت کنم که قدم بلنده ، الان تقریبا یه ساله که والیبال میرم و ورزش های کششی انجام میدم الان ۱۳ سالمه با قد۱۶۴ ، خیلی هم راضیم و بلندتر همسن و سالامم

پاسخ دادن 13 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف