نمناک اخباراقتصاد وضعیت قیمت سکه و دلار در اولین روزهای بهار 94
دلار ، قیمت دلار
در ابتدای سال 94 بهای دلار تا حدی بالا رفت، ولی از تاریخ 6 فروردین فضای بازار تحت تاثیر آغاز مذاکرات هسته ای قرار گرفت و دلار در فضای انتظاری کمی از ارزش خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 15 فروردین 1394
بازدید : 3,544 نفر

دلار در تاریخ 28 اسفند سال گذشته با 20 تومان کاهش به قیمت 3340 تومان رسید. در ابتدای سال 94 بهای دلار تا حدی بالا رفت، ولی از تاریخ 6 فروردین فضای بازار تحت تاثیر آغاز مذاکرات هسته ای قرار گرفت و دلار در فضای انتظاری کمی از ارزش خود را از دست داد.

 
دلار در تعطیلات در بازه قیمتی 3325 تومان تا 3365 تومان قرار داشت؛ البته در روزهای کاری ابتدایی در برخی ساعات قیمت هایی نزدیک به 3400 تومان نیز بر تابلوی صرافی ها نقش بست، اما پس از آن دلار تا حدی در مسیر کاهشی قرار گرفت و در تاریخ 11 فروردین نرخ فروش دلار به 3330 تومان رسید.
 
 با وجود اینکه در اکثر روزهای اولین ماه سال جاری دامنه نوسانات دلار محدود بود، در تاریخ 11 فروردین تغییرات قیمتی دلار تحت تاثیر رسیدن مذاکرات به مراحل حساس خود و انتظارات متفاوت فعالان زیاد شد و دلار در بازه 3295 تومان تا 3365 تومان نوسان کرد.
 
کاهش جزئی قیمت دلار در فروردین ماه در حالی صورت گرفت که در همین مقطع زمانی در سال گذشته شاخص بازار ارز مسیر افزایشی را پیموده بود. 
 
سکه در روزهای ابتدایی سال 94 بیشترتحت تاثیر تعطیلات قرار داشت و کمتر به تغییرات اونس جهانی و دلار واکنش نشان داد و این کالای گرانبها در تاریخ 11 فروردین تا قیمت 938 هزار تومان پایین آمد. 

وضعیت قیمت سکه و دلار در اولین روزهای بهار 94

وضعیت قیمت سکه و دلار در اولین روزهای بهار 94
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
برگرفته از روزنامه دنیای اقتصاد - /م
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف