نمناک اخبارجامعه پیش بینی وضع هوا در سیزده بدر 97
وضع هوا در سیزده بدر ، هوای سیزده بدر 97
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در خصوص وضع هوا در سیزده بدر 97 توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 12 فروردین 1397

 وضع هوا در سیزده بدر امسال چگونه است؟

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی وظیفه گفت:فردا (13 فروردین ماه) در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی است و تنها در جنوب خراسان رضوی و شمال خراسان جنوبی در ساعات بعد از ظهر رشد ابر و رگبار پراکنده باران دور از انتظار نیست. .

 احد وظیفه افزود:براساس تحلیل آخرین نقشه ها و مدل های هواشناسی امروز (12 فروردین ماه) در استان های خراسان رضوی، کرمان و به صورت پراکنده درخراسان جنوبی و شرق یزد رشد ابر، رگبار باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد لحظه ای پیش بینی می شود همچنین برخی مناطق گلستان، خراسان شمالی و مازندران اوایل وقت امروز ابرناکی و بارش پراکنده دارند.

 وی در ادامه گفت:امروز در شرق و جنوب شرق کشور در برخی ساعات وزش باد و گرد و خاک دور از انتظار نیست و هوای خنک در شمال شرق کشور ماندگار است. روند کاهش نسبی دما نیز در شرق و جنوب شرق کشور پیش بینی می شود. 

به گفته وظیفه فردا (13 فروردین ماه) افزایش تدریجی دما در نوار شمالی کشور پیش بینی می شود.

 وی همچنین اظهارکرد:از بعد از ظهر روز سه شنبه (14 فروردین ماه) در برخی مناطق شمال کشور و سواحل خزر رشد ابر و رگبار پراکنده باران گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود. در برخی مناطق شرق کشور نیز رگبار پراکنده باران و وزش باد در ساعات بعد از ظهر دور از انتظار نیست.

 به گفته وظیفه طی سه روز آینده بخش های مرکزی و شرقی خلیج فارس، تنگه هرمز و سواحل دریای عمان مواج پیش بینی می شوند.

 وی درباره وضعیت آب وهوایی پایتخت اظهارکرد:در روز دوشنبه (13 فروردین) آسمان تهران صاف و در بعد از ظهر نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود و بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب 23 و 11 درجه سانتیگراد است. در روز سه شنبه (14 فروردین) نیز آسمان تهران صاف و در بعد از ظهر نیمه ابری و گاهی همراه با وزش باد است و حداکثر دمای هوا 25 و حداقل آن 13 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

پیش بینی هواشناسی دمای هوا در روز 13 بدر امسال

پیش بینی وضع هوا در سیزده بدر 97
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف