نمناک ورزشفوتبال پاسخ علی دایی به فردوسی پور درباره علی کریمی
علی دایی ، علی دایی در برنامه نود
برنامه این هفته نود می تواند یکی از برنامه های پرچالش عادل فردوسی پور باشد. گفتگوی جالبی که در آن علی دایی از مدت حضورش در پرسپولیس و اختلاف خود با علی کریمی صحبت می کند.

علی دایی مهمان این هفته برنامه نود

عادل فردوسی پور با حضور در منزل علی دایی گفتگوی ویژه و جالبی با سرمربی این فصل صبا انجام داده است که قرار است در برنامه نود پخش شود .در تصاویری که دو روز گذشته از فردوسی پور و علی دایی منتشر شد این مجری و کارگردان برنامه ،مهمان خود را معرفی کرده و در شرح عکس هم آمده بود که مجری 90 با آقای گل فوتبال ایران گفت و گو کرده است.

مصاحبه علی دایی با فردوسی پور

این مصاحبه عادل که احتمالا پر از حرف های مهم خواهد بود، امشب از برنامه 90 پخش می شود. عادل در این گفت و گو درباره همه چیز با علی دایی حرف زده است، از پرسپولیس و دوران حضورش در تیم ملی گرفته تا اختلاف هایش با علی کریمی. به نوشته روزنامه پیروزی وقتی عادل درباره کریمی از علی دایی پرسیده، او چنین پاسخی داده است:«علی کریمی؟ قابل احترام است.»

بهانه این گفت و گو، ورود علی دایی به 47 سالگی در روز 14 بهمن است. بهترین گلزن بازی های ملی فوتبال دنیا ، چهارشنبه این هفته چهل و ششمین سال عمرش را تمام می کند و وارد چهل وهفت سالگی می شود.

پاسخ علی دایی به فردوسی پور درباره علی کریمی

پاسخ علی دایی به فردوسی پور درباره علی کریمی
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 26
برگرفته از خبرآنلاین-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 16 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف