پرت شدن از کوه
آقای مارسل و همسرش به نام مگدا گالاردو،زمانیکه برای سرگرم شدن به کوه های منتسنی اسپانیا رفته بودند با اتفاقی عجیبی روبرو شدند که توانستند جان سالم بدر ببرند.

لحظه پرتاب شدن یک زوج از کوه بر اثر صاعقه!

هر یک از ما برای آکه بتوانیم سرگرم شویم، تصمیم های متعددی می گیریم که این تصمیم ها می توانند نسبت به زمان و مکان متفاوت باشند. با این حال قبل از مسافرت کردن و یا جابجایی به هر نقطه ای می بایست از شرایط جوی و جغرافیایی آن ناحیه بصورت اینترنتی و تلفنی آگاه شد که حتما باید توسط شما انجام شود.

تمام این جستجوها و پیگیری ها تنها و تنها برای سلامتی و در امان بودن شما و دوستانتان در مقابل آسیب های احتمالی می باشد و بنابراین باید این نکات و قوانین را رعایت کنید تا جان شما به خطر نیافتد.

برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و باور نکردنی از یک زوج جوان در صفحات مجازی به شدت منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

آقای مارسل و همسرش به نام مگدا گالاردو، اخیرا برای تفریح به سمت کوه های " منتسنی " در اسپانیا حضور یافتند و برای رسیدن به قله این کوه ها حدودا بیش از یک ساعت در حال پیاده روی بودند و این در حالی بود که آسمان بسیار پاکیزه بود.

اما کاملا بصورت ناگهانی، زمانیکه این زوج جوان در حال فیلمبرداری از اطراف خود بودند، صاعقه ای دقیقا در چند سانتی متری آنها به صدا در آمد که آقای مارسل که در حال فیلمبرداری بود، گوشی از دستش به زمین می افتد و به همراه همسرش از قسمتی که قرار داشتند، به سمت دامنه کوه پرتاب می شوند!

با این حال این زوج جوان علیرغم پرتاب از قله کوه به سمت دامنه کوه، بصورت معجزه آسایی توانستند جان سالم بدر ببرند و نجات یافتن از چنین حادثه ای اتفاقی نادر می باشد و به همین دلیل فورا ویدیو ضبط شده را در صفحات مجازی به اشتراک گذاشتند!

ویدیو لحظه پرتاب شدن یک زوج از کوه بر اثر صاعقه!

لحظه پرت شدن زوج کوهنورد با صاعقه وحشتناک + فیلم

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی