نمناک اخبارحوادث جزئیات جدید از پرونده قتل امیر دربندی بازیکن سایپا + عکس
قتل بازیکن سایپا ، امیر دربندی
سال 92 امید دربندی بازیکن سابق تیم فوتبال سایپا توسط گروهی گرگان گرفته و سپس به قتل رسید. امروز بعد از مدتها ردپای قاتلان سریالی تهران در پرونده قتل بازیکن سایپا کشف شد.
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1395

ردپای قاتلان سریالی در قتل بازیکن سایپا

سال گذشته دو مرد در جریان معامله های اشیای عتیقه در تهران به قتل رسیدند. با تشکیل پرونده قضایی و به دستور بازپرس سعید احمدبیگی، تحقیقات پلیس جنایی برای دستگیری قاتل یا قاتلان این دو مرد آغاز شد.

در ادامه تحقیقات پلیسی ردپای شش مرد افغان به دست آمد و آنها تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و در عملیات هایی جداگانه در زمستان سال گذشته دستگیر شدند. یکی از اعضای این باند نیز هنگام فرار کشته شد. متهمان با انتقال به پلیس آگاهی تهران اعتراف کردند به بهانه فروش اشیای عتیقه این دو مرد را کشته و پول هایشان را دزدیده اند.

علاوه بر آن نیز به بهانه فروش سکه های تقلبی در چند سال گذشته افراد دیگری را هم فریب داده و از آنها سرقت کرده اند. در حالی که تحقیقات از متهمان ادامه داشت، ردپای متهمان در قتل بازیکن سابق سایپا به دست آمد.

امید دربندی، بازیکن سابق تیم جوانان سایپا مرداد سال 92 ربوده شد و گروگانگیران برای آزادی او صد میلیون تومان خواسته بودند. چهار روز پس از این گروگانگیری جسد امید در چاهی حوالی کهریزک کشف شد.

آدم ربایان با ارسال فایلی صوتی با خانواده گروگان در تماس بودند که صدای ضبط شده شباهت زیادی به یکی از متهمان قتل های سریالی خریداران عتیقه داشت.

قتل بازیکن سایپا

کشف گروه شریک جرم در قتل بازیکن سایپا

بررسی علمی موضوع در دستور کار کارشناسان تشخیص هویت قرار گرفت که پس از بررسی های تخصصی اعلام شد، صدای ضبط شده متعلق به یکی از متهمان قتل های سریالی است.

بنابراین تحقیقات از متهم افغان برای رازگشایی از قتل جوان فوتبالیست وارد مرحله جدیدی شد. تیم جنایی احتمال می دهند اعضای این باند، فوتبالیست جوان را ربوده و به قتل رسانده باشند.

با توجه به این که احتمال می رود اعضای این باند مرتکب جرایم بیشتری شده باشند، با درخواست بازپرس پرونده تصویر چهار نفر از متهمان بدون پوشش چهره در روزنامه چاپ می شود تا چنانچه افرادی در دام آنها گرفتار شده اند با حضور در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران یا اداره دهم پلیس آگاهی پرونده خود را پیگیری کنند.

جزئیات جدید از پرونده قتل امیر دربندی بازیکن سایپا + عکس

جزئیات جدید از پرونده قتل امیر دربندی بازیکن سایپا + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 16
برگرفته از جام جم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 16 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف