نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بیوگرافی همسر شهاب حسینی “پریچهر قنبری”
همسر شهاب حسینی پریچهر ، همسر شهاب حسینی بیوگرافی
پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی در فیلم ساکن طبقه وسط ایفای نقش کرده است، در ادامه عکسهای “پریچهر قنبری” و همسر و فرزندانش را مشاهده میکنید.

بیوگرافی و زندگینامه همسر شهاب حسینی , پریچهر قنبری

علاقمندان به سینما دوست دارند بدانند که بازیگر مورد علاقه شان چطور زندگی می کند، در زندگی شخصی او چه می گذرد و خلاصه اینکه دوست دارند از همه چیز سر در بیاورند، در ادامه جزییاتی از زندگی همسر شهاب حسینی پریچهر قنبری را میخوانید.

سید شهاب الدین حسینی تنکابنی درسال 1352 در تهران متولد شد. او در سال 1374 با پریچهر قنبری ازدواج کرد، فرزند اولشان به نام محمدامین در زمستان 1382 و فرزند دومشان به نام امیرعلی در تابستان 1390 به دنیا آمدند. 

پریچهر قنبری و همسرش درلواسان کافه ای دارند که مدیریت آن را پریچهر به عهده دارد. در ادامه به گپ و گفت با پریچهر قنبری در  کافه هنر را میخوانید، گفتگویی صمیمانه که در تک تک کلماتش عشق موج می زند.

شهاب حسینی و همسرش

 شهاب حسینی، پدر، بازیگر، مجری، همسر، کارگردان و کافه دار چه تفاوت هایی با هم دارند؟

 - شهاب هیچ وقت کافه دار نبود؛ بعد از تولد محمد امین مدتی در خانه بودم و همان موقع دوست داشت فضای دوستانه و صمیمانه ای را برای گپ و گفتمان ایجاد کند. فضای سالم و خانوادگی که بیشتر به خاطر ماها کافه را به راه انداخت.

 در مورد مجری بودن باید بگویم که او بیان خیلی شیوایی دارد و بانک کلمات زیادی را در ذهنش دارد. من هم به عنوان همسرش همیشه از این توانایی او لذت می برم و گاهی اوقات هم غبطه می خورم که چطور نمی توانم مانند او حرف بزنم. در مورد بازیگری هم دیگر حرفی نزنم بهتر است.

 استاد است دیگر (خنده) در مورد کارگردانی هم باید بگویم که به عنوان تجربه اول خیلی خوب بود. تجربه ای که خودش هم در بازی و کارگردانی شریک بود.

پریچهر قنبری و شهاب حسینی

همیشه می گویند پشت سر یک مرد موفق، زنی است که او را به این موفقیت هدایت کرده است، در این موفقیت چقدر سهیم هستید؟

 - من خودم را از شهاب جدا نمی دانم. در این 18 سال زندگی مشترک ما با هم بزرگ شدیم. هر اتفاقی که برای او می افتاد من در کنارش بودم و از همراهی با او لذت می بردم.

پریچهر قنبری و همسرش

 همیشه روی شما در موقعیت های مختلف حساب کرده است؟

 - خب، من همیشه کنارش بودم اما بعد از بچه دار شدن کمی سرم شلوغ شد اما به جرات می توانم بگویم که او بهترین پدر دنیاست. خیلی به بچه هایش علاقه دارد و گاهی اوقات حس می کنم بیشتر از من، آنها را دوست دارد.

خیلی عجیب است. من هم آنها را دوست دارم اما حس می کنم که بیشتر از من و عجیب تر به آنها علاقمند است. با تمام سختی های شغلی اش همیشه کنار ما بوده. خیلی وقت ها پیش می آید که برای تمرکز کردن احتیاج به سکوت دارد. حس و حال بازیگری شبیه به کارهای دیگر نیست که درست مانند بقیه از خواب بلند شوند. به مغازه یا اداره بروند و ... اینطور نیست. باید روح را بسازند که بتوانند نقشی را ایفا کنند. شاید جاهایی از هم دور افتادیم اما همیشه با هم بودیم و عشقی که نسبت به هم داشتیم، رابطه مان را محکمتر کرد.

شهاب حسینی و پسرش

اگر بچه ها دوست داشته باشند بازیگری را ادامه دهند، عکس العمل شما چیست؟

 - واقعا از ته دل خوشحال می شوم. اگر هنری از پدر به آنها برسد باعث خوشحالی من است اما هیچ بایدی برای آنها وجود ندارد. هر استعدادی که داشته باشند را بهتر است یک جایی خرج کنند. اگر به بازیگری علاقه داشته باشند من تشویق شان می کنم اما خودشان خیلی خیلی زیاد علاقه ای به این مقوله نشان نمی دهند.

 پسر کوچکترم کمتر از سه سالش است. البته که خیلی هنرپیشه است. در یک لحظه می تواند عصبابی باشد و با عصبانیت حرف بزند و در همان لحظه می خندد و جواب می دهد. یک صحنه را به راحتی با دو زاویه و دو شخصیت تحویل ما می دهد. (خنده) از طرفی دیگر محمد امین استعداد زیادی در زمینه نقاشی دارد و بیشتر دوست دارد نقاشی بکشد. به نظرم یک استعداد هنری ذاتی در زندگی آنها وجود دارد و نمی توانیم منکر آن شویم.

امیرعلی حسینی

 همسر شهاب حسینی بودن چه حسی دارد؟

زندگی با یک نقاش محیط کوچکتری را می خواهد یک اتاق است و یک بوم. یک موزیسین خودش است و سازش اما بازیگر اینطور نیست. همیشه باید با یک جماعت طرف باشید. همیشه زیر ذره بین هستید.

 به لطف خدا مردم همیشه محبت دارند و این اتفاق بدی نیست. حس و انرژی مثبت را از هواداران شهاب می گیریم. خدا را شکر.

همه لطف و محبتی که در این 18 سال زندگی مشترک به من داشته یک طرف و فرصتی که برای بازی در فیلمش در اختیار من قرار داد یک طرف. سکانس مشترکی که بازی کردیم خیلی حس خوبی به من داد.

نقشی که من بازی کردم نقشی بود که همه بازیگران از او می پرسیدند قرار است آن را چه کسی بازی کند. همه درباره آن کنجکاو بودند و آن نقش را دوست داشتند. شهاب همشه به من می گفت نقشی که به من داده همان حسی است که در زندگی اش نسبت به من دارد.

پریچهر قنبری

ازدواج پریچهر قنبری و شهاب حسینی

 شهاب حسینی:22 ساله بودم که با بچه های تئاتر دانشگاه تهران کار می کردم. تا قبل از این که همسرم را ببینم، قصد ازدواج نداشتم تا این که روزگار ما را در برابر هم قرار داد. به او پیشنهاد آشنایی دادم اما همسرم هیچ اعتقادی به اینگونه دوستی ها و آشنایی ها نداشت و گفت:اگر کسی واقعا عاشق است و تمایل قلبی برای رسیدن به دختر مورد علاقه اش دارد، باید در این راه صادقانه گام بردارد و بنابراین موضوع را با خانواده ام در میان گذاشتم و مصمم به ازدواج شدم. بعد از 4-3 ماه نامزدی، عقد کردیم و بعد از 3 سال من سیدشهاب الدین 22ساله و پریچهر 15 ساله زندگی مشترکمان را با تمام کم و کاستی هایش شروع کردیم و تا امروز باوجود همه سختی ها و فراز و نشیب ها در تمام مدت در کنار هم بودیم. 

شهاب حسینی و همسرش

پریچهر قنبری

پریچهر قنبری و شهاب حسینی

پریچهر قنبری و شهاب حسینی

پریچهر قنبری و شهاب حسینی

شهاب حسینی و همسرش پریچهر

بیوگرافی همسر شهاب حسینی پریچهر قنبری

بیوگرافی همسر شهاب حسینی “پریچهر قنبری”
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 1583
منبع : نمناک - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 1443 140
نظر کاربران
مبینارز

مبینارز

انشاالله همیشه همین طورخوشبخت درکنارهم زندگی خوبی داشته باشن.همیشه سلامت باشن.واقعاداشتن همچین بازیگری درکشورمون باعث افتخارماست.

پاسخ دادن 56 6
اوا

اوا

موفق باشن ان شاالله

پاسخ دادن 26 3
ناهید

ناهید

خوشبحالت پریچهر خانم کاش منم یه شهاب حسینی داشتم انشالله خوشبخت باشید

پاسخ دادن 32 17
هستی

هستی

به نظر من شهاب حسینی یکی از بهترین بازیگر مرد دنیا ست

پاسخ دادن 37 5
شقایق

شقایق

خوش به حالت پریچهر خانم امیدوارم همیشه مث دو تا مرغ عشق کنار هم زندگی کنین با دو بچه عزیزتون و یه چیز دیگه همیشه قدر این زندگی رو با این مرد رویایی و عشق بی پایان داشته باشید چون در این دوره و زمونه از این عشقا خیلی خیلی کمه

پاسخ دادن 11 3
ناهید

ناهید

انشالله به ارزوی قلبیشون برسن.باقلب پاکشون واسه منم دعاکنن

پاسخ دادن 4 1
parisa. m

parisa. m

لایک دارن واقعا. خوشبخت بشین.

پاسخ دادن 7 4
نغمه

نغمه

سلام به بهترین بازیگر مرد ایرانی شهاب حسینی من از بازی این هنرمند بزرگ خوشم میاد وبراشون درهمه مراحل زندگی آ رزوی خوشبختی وموفقیت دارم انشاءالله که همیشه سالم وزنده باشن

پاسخ دادن 7 1
عشقتون پایدار

عشقتون پایدار

عشقتون پایدار

پاسخ دادن 4 0
علیرضا

علیرضا

افرین به شهاب حسینی بخاطر داشتن همسری محجبه

پاسخ دادن 11 27
علی

علی

ایشالا خوش و خرم و خوشبخت همیشه در کنار هم باشین...

پاسخ دادن 5 2
برسام آرامش

برسام آرامش

شهاب حسيني زيبا و دوست داشتني- خوشحالي تمام و كمال برات ارزومندم ( برسام آرامش)

پاسخ دادن 5 3
علی

علی

انشاءالله که همیشه و تا ابد خوشبخت باشید

پاسخ دادن 6 0
مریم

مریم

برایتان ارزوی خوشبختی دارم

پاسخ دادن 2 1
الهام

الهام

بهترین بازیگر مرد،امیدوارم همیشه بدرخشید

پاسخ دادن 3 0
الهام

الهام

امیدوارم همیشه موفق باشید و همیشه بدرخشید :-)

پاسخ دادن 2 0
ژاله

ژاله

الحق که زوج بسیار مناسبی برای هم هستید.همیشه در کنار هم خوشبخت باشید.در پناه خدا

پاسخ دادن 5 4
اسماعیل یوسف نیا

اسماعیل یوسف نیا

بازیگری توانا انسانی ا اعتماد بنفس مردی خانواده دوست همچون باران است بی منت میبارد

پاسخ دادن 1 1
متین

متین

با کمال احترام.امیدوارم در تمامی مراحل زندگی تون موفق باشید.بازی آقای حسینی مخصوصا در پنج ستاره عالی بود.

پاسخ دادن 2 4
مرجان

مرجان

چقدر لذتبخشه که شنیدن از خوشبختی یک زوج فوق العاده خدا برای هم حفظتون کنه و چشم بد دور باشه ازتون

پاسخ دادن 1 0
رضا

رضا

سلام انشااله همیشه شاد و سلامت باشید

پاسخ دادن 2 2
علی بهرامی

علی بهرامی

باسلام صمیمانه آرزوی خوشبختی وسعادت برای همه ایرانیان وطن دوست دارم وهمینطوربرای شما زوج هنرمند کشورم ازته قلب میگم مواظب خودتون وزندگیتون باشید

پاسخ دادن 1 1
لیلا

لیلا

سلام اشالله همیشه سلامت وخوشبخت باشین.

پاسخ دادن 2 0
مهدیه

مهدیه

شهاب حسینی بهترین بازیگر ایران هست

پاسخ دادن 1 1
فرزاد

فرزاد

من خیلی متاسفم.ولی حرف دلمه۱۰ساله تمام عکسهای آلبومم ایشونه.فقط بهش بگین یکی هست مثل من که آرزوی یکبار حرف زدن با ایشون رو داره

پاسخ دادن 6 3
آرزو صدر

آرزو صدر

سلام و آرزوی موفقیت به بهترین بازیگر مرد.من خیلی به شما ارادت دارم چون واقعا قابل تقدیر و احترام هستین.امیدوارم همیشه خوشبخت باشین و موفق

پاسخ دادن 1 0
شیرین

شیرین

سلام آقای شهاب حسینی خیلی خیلی فیلم شهرزاد را زیبا اجرا کردی برایتان آرزوی موفقیت سلامتی می کنم عالی بود

پاسخ دادن 3 2
دیروانا

دیروانا

من که عاشق شهاب حسینی ام وهمه ی فیلماشونو می بینم اگه واقعاپیامای منومی خونین ازته قلبم می گم خداهمیشه شما 4نفروسلامت کنارهم نگه داره ❤❤❤

پاسخ دادن 1 0
الی

الی

چقدر حس عشق مرد به همسرش زیباست چقدر جذابه وقتی که مرد در برابر زنش علی رغم مردانگی حس دوست داشتن خود را به او بگوید به زبان بیاورد ... عشق همه ی عشاق پایدار

پاسخ دادن 1 0
مری

مری

براتون بهترین ها رو آرزو میکنم. خیلی بازی زیبا و جإابی دارن آقای حسینی. امیدوارم روز به روز موفق تر باشن.من که دوس داشتم توی سریال شهرزاد قباد برنده باشه....

پاسخ دادن 1 0
Sarma y Zandagi

Sarma y Zandagi

سلتم راستش از این که فهمیدم ایشون در زندگی مشترکشون موفق و خوشبخت هستند. خیییییلی خوش حال شدم و براشون ارزوی زیبایی زندگی رو میکنم.

پاسخ دادن 4 1
الهام

الهام

برای بهترین بازیگر مرد وهمسر گلش آرزوی خوشبختی میکنم انشالله همیشه موفق وپیروز باشید دوستون دارم.

پاسخ دادن 4 0
لیلا

لیلا

تبریک می گم .منم به وجود یه همچین بازیگر محبو و محجوب افتخار می کنم.امیدوارم همیشه در کنار خانواده سلامت و خوشبخت باشن

پاسخ دادن 2 0
مهتا

مهتا

بهترین بازیگر مرد اخلاق سلامت باشین در کنارهم

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف