نمناک ورزشگوناگون بسکتبالیست شدن پسر بی دست + تصاویر
پسر بسکتبالیست ، قطع دستان بسکتبالیست
پسر خردسال که پس از قطع شدن دو دستش توسط پزشک با تلاش مداوم توانست تبدیل به ستاره بسکتبال شود.
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1396

پسر نوجوان بدون دست ستاره بسکتبال شد

یکی از نوجوانان با استعداد فلوریدا در سن خردسالی بر اثر یک بیماری عفونی عجیب وضعیت وخیمی پیدا کرد و شرایط حاد او پزشک را مجبور کرد تا برای حفظ جان بیمارش تصمیم دردناکی بگیرد ، هد دو دست پسربچه باید قطع می شد اما رشد بدون دست برای این پسر بچه موهبت های بسیاری داشت.

Teen Who Lost Hands And Arms Becomes Star Basketball Player

داستان پسری دستانش قطع شد تا بسکتبالیست شود

 "جاماریون استایلز" پسر نوجوانی که با تلاش و پشتکار تحسین برانگیز اجازه نداد نقص عضوی اش مانع از رسیدن به آرزوهای بزرگ او شود.

پسر بسکتبالیست

پسر بسکتبالیست

عکس پسر بسکتبالیست با دو دست قطع شده

در سن 13 سالگی تصمیم گرفت تابسکتبال را به عنوان یک ورزش حرفه ای برای خود انتخاب کند اما هیچکس در ان روز فکر نمیکرد که "جامریون" بتواند حتی توپ بسکتبال را درمیان باقی مانده ی دستان قطع شده اش بگیرد و مطمئن بودند که بعد از چندین بار امتحان بازی بسکتبال را کنار خواهد گذاشت.

 "جامایرون" می گوید:روزهای اول سخت ترین روزهای من بود ، هر بار که کنار بچه های محله برای بازی می ایستادم آنها تیم شان را بدون من تشکیل می دادند و از من می خواستند تا از آنجا دور شوم تا اینکه در اولین روز دبیرستان مربی بسکتبال مدرسه  اقای "داریان ولیامز" را دیدم.

به او گفتم که قصد دارم عضو تیم بسکتبال دبیرستان شوم او هم در پاسخ من گفت :عالی است مطمئنا بدون دست هم می توان بسکتبال بازی کرد .

 صحبت کوتاهی که با او داشتم نظر و انگیزه مرا کاملا متحول کرد دیگر شک نداشتم که مسیرم را درست انتخاب کردند و می توانم روزی یک بسکتبالیست حرفه ای شوم.

 روزهای خوب من آغاز شد برای شرکت در تمرینات همیشه از اولین نفر وارد سالن می شدند و به عنوان آخرین دانش آموز زمین را ترک می کردم

پسر بسکتبالیست

پسر بسکتبالیست بی دست در تیم بسکتبال دبیرستان

 

بعد از ماهها تمرین ماه گذشته مربی اجازه داد تا در 6 دقیقه پایانی مسابقه وارد زمین شوم.

باورم نمی شود اما در این مدت کوتاه دو ضربه 3 امتیازی موفق برای تیمم پرتاب کردم. 

بسکتبالیست شدن پسر بی دست + تصاویر

بسکتبالیست شدن پسر بی دست + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش ورزش نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
برچسب ها :
نظر کاربران
خبر خوش

خبر خوش

آفرین به پشتکارت پسر

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف