پسر بچه سیگاری
پسربچه ای با دو سال سن در مالزی 40 روز است که به سیگار اعتیاد پیدا کرده است و مدام برای سیگار گریه می کند و مادرش هم حتی نمی تواند در مقابل او مقاومت کند.

 پسر بچه 2 ساله ای که سیگار می کشد!! 

مضرات سیگار یکی از عواملی است که ممکن است به شدت چیزهای زیادی در مورد آن به واسطه رسانه های مختلف اعم از صدا و سیما و شبکه های اجتماعی و مجازی و شنیده باشید که شاید از یک مرحله ای به بعد،برایتان آن حرف ها کسل کننده باشد ولی به افراد نزدیک شما که سیگار می کشند،چندین بار گوش زد می کنید تا آنرا ترک نمایند.

اما با این وجود ایا تا به حال مشاهده کرده اید که یک پسر دو ساله سیگار می کشد؟؟! روز گذشته خبر پسر بچه ای 2 ساله از مالزی توانست همانند ویروسی بزرگ صفحات مجازی را در بر بگیرد.

پسر بچه معتاد

پسر بچه 2 ساله معتاد به سیگار 

پسربچه 2ساله معتاد به سیگار 

پسر دو نیم ساله ای به نام "رپی آناندا پامونگکس" از مالزی ، به مدت 40 روز است که به سیگار کشیدن عادت کرده است که برای اولین بار از مغازه مادرش سیگار برداشت و کشید!!این پسر بچه 2 ساله بقدری به کشیدن سیگار عادت کرده است که به گفته افراد محلی،از افراد بزرگ سالی که از کنار او می گذرند درخواست سیگار می کند تا به او سیگار بدهند!!

عکس پسر 2ساله

پسر بچه دو ساله عاشق سیگار کشیدن

اعتیاد شدید پسربچه 2ساله به سیگار کشیدن

مادر 35 ساله این پسر بچه ، به نام "ماریاتی" است گفت:"من در دوشنبه گذشته،به میزان 2 باکس سیگار سفارش دادم تا دیگر رپی از دیگران سیگار نگیرد.رپی زمانیکه قهوه یا کیک می خورد،سیگار می کشد و اینک حدودا به مدت 2 ماه است که او هر روز سیگار می کشد.اگر به او سیگار ندهم،از افراد سیگاری اطرافمان سیگار می گیرد!.همچنین زمانیکه رپی سیگار نکشد نمی تواند بخوابد و فورا شروع به گریه کردن می کند و با وجود گران بودن سیگار ما مجبور به فراهم کردن سیگار برای او هستیم.او به سیگار کشیدن علاقه بسیار زیادی دارد و می تواند روزانه 40 نخ سیگار بکشد.من نمی توانم درخواست او را زمانیکه از من سیگار می خواهد رد کنم!"

تصاویر پسر 2 ساله معتاد

پسر بچه با اعتیاد به روزی 40 نخ سیگار

مادر و پدر رپی اینک با وجود این شرایط بسیار بد فرزندشان تصمیم گرفته اند تا رپی را برای درمان به دکتر معرفی نمایند تا دکتر بتواند این عادت کاملا اشتباه و بسیار مضر را از او دور سازد.

همچنین جالب است بدانید که مردمان کشور اندونزی یکی از سیگاری ترین افراد در جهان هستند و تقریبا 9 درصد از آنها زیر 18 سال می باشند.

پسر بچه 2 ساله عاشق سیگار!!! + تصاویر

2.518
این مطلب مفید بود ؟99
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
وبگردی