پورشه
عکسی که در این بخش از اتومبیل سایت نمناک مشاهده می کنید تردد تنها پورشه تیونینگ منصوری در کشور را نشان می دهد.

تردد تنها پورشه تیونینگ منصوری در ایران

منصوری شرکت تیونینگ خودروی بریتانیایی مستقر در آلمان است، که در سال 1989 توسط یک ایرانی تبار، بنام کوروش منصوری تاسیس شد.

این شرکت که در سال های نخست، در زمینه ارائه خدمات مهندسی و تامین قطعات مختلف خودرو، برای شرکت های مطرح تیونیگ فعالیت میٰ کرد، در اواسط دهه 1990 با هدف توسعه فعالیت هایش، به شهر مونیخ، آلمان نقل مکان کرد و تمرکز خود را بر تیونینگ و توسعه مدل های خاصی از خودروهای شرکت های رولز-رویس، بنتلی، استون مارتین و فراری معطوف نمود.

شرکت منصوری در سال 2001، نخستین کارخانه تولیدی خود را، راه اندازی کرد، که در پی آن بطور مستقل، اقدام به تولید قطعات و تجهیزات مورد نیاز تیونینگ خودروهای سفارشی خود نمود. این شرکت هم اکنون دارای 2 کارخانه تولیدی در کشورهای آلمان و سوئیس می باشد و دفاتر بین المللی آن، در شهرهای اوساکا، سئول، لس آنجلس، ابوظبی و سنگاپور مستقر می باشند.

برخی از شرکت هایی که منصوری تاکنون با آنها مشارکت داشته، عبارتند از:استون مارتین، لامبورگینی، مرسدس بنز، فراری، آئودی، رنجرور، پورشه، مازراتی، رولز-رویس موتور کارز و بنتلی.

شرکت منصوری هم اکنون در حوزه هایی چون طراحی داخلی هواپیماهای تجاری و کشتی های تفریحی، طراحی و تولید لوازم خانگی، تجهیزات اداری و کالاهای لوکس فعالیت می کند.

به تازگی تصویری جالب از یک پورشه تیونینگ منصوری در ایران دیده شده است که در ادامه مشاهده می کنید.

پورشه منصوری

پورشه تیونینگ منصوری

خودرو پورشه تیونینگ منصوری در ایران + عکس

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
برگرفته از صبحانه - / ل
برچسب :
وبگردی