نمناک سرگرمیاتومبیل مشخصات فنی و تصاویر پورشه پانامرا 2017
پورشه پانامرا 2017 ، قابلیت های جدیدپورشه پانامرا 2017
در مقاله حاظر به بررسی قابلیت های جدید پورشه پانامرا 2017و تغیرات ایجاد شده به همراه تصاویر بپردازیم.
بازدید : 34,475 نفر

ده نکته جدید در رابطه باپورشه پانامرا 2017

قانون طلایی چیست؟ این قانون می گوید بهترین راه رفتار با دیگران این است که همانطور که دوست دارید با شما رفتار شود، با دیگران رفتار کنید. اما قانون طلایی پورشه این است که هیچ وقت خودرویی با پیشرانه ی جدید و پلتفرم جدید را در کارخانه ای جدید تولید نکنید. با این حال با آمدن پورشه پانامرای 2017، پورشه این قانون خود را شکسته است و با مشتریان خود همانگونه رفتار کرده است که آن ها دوست دارند.
 
پورشه پانامرا 2017

ده نکته جدید وجالب در رابطه باپورشه پانامرا 2017

 وقتی که صحبت از پانامرا 2017 می شود سؤال این نیست که چه چیزی جدید است بلکه صحیح تر این است که چه چیزی جدید نیست!درحالی که تنها بخش مشترک خودرو نشان روی کاپوت است اما اینجا ما به ذکر برخی موارد برجسته و کلیدی جدید اکتفا می کنیم:

پورشه پانامرا 2017

 به نقل از صبحانه، ظاهر حباب مانند نسل قبلی پانامرا که آن را کمی شبیه فولکس بیتل کرده بود دیگر وجود ندارد و هم اکنون ساختاری تیزتر، کم ارتفاع تر و البته صیقلی تر و طویل تر جای آن را گرفته اند. پانامرای جدید در بحث ظاهری از 911 اسطوره ای مخصوصاً در بخش عقبی الهام گرفته است.

فرمان پذیری چرخ های عقب

پورشه پانامرا 2017

برای اولین بار سدان 4 درب اسپورت پورشه از سیستم فرمان پذیری چرخ های عقب سود می برد. همانند سیستم استاندارد موجود در 911 GT3 RS، این سیستم سفارشی در پانامرا چرخ های عقب را در جهت مخالف چرخ های جلو و در سرعت های زیر 45 کیلومتر در ساعت و با حداکثر زاویه 2.8 درجه می چرخاند تا اثر کوتاه شدن مجازی فاصله بین محورها را ایجاد کند. در سرعت های بالاتر از 45 کیلومتر در ساعت چرخ های عقب در همان جهت چرخ های جلو و برای افزایش پایداری پانامرا می چرخند.

سه گانه توئین توربوها

پورشه پانامرا 2017

 پانامرا با سه پیشرانه جدید در دسترس است که همگی توئین توربو هستند. در آمریکای شمالی تنها دو پیشرانه 6 سیلندر 2.9 لیتری و 8 سیلندر 4 لیتری در دسترس است درحالی که در بقیه نقاط علاوه بر این دو پیشرانه 4 لیتری دیزلی نیز قابل سفارش است. پیشرانه 2.9 لیتری توان تولیدی 440 اسب بخاری دارد درحالی که نسخه 8 سیلندر قدرت 550 اسب بخاری را تولید می کند.

گیربکس 8 سرعته PDK

پورشه پانامرا 2017

 دومین نسل پانامرا اولین مدل پورشه است که از گیربکس 8 سرعته دوکلاچه استفاده می کند. این گیربکس جانشین نسخه 7 سرعته نسل قبلی شده است. 6 دنده ی اول از نوع سنتی هستند اما دو دنده ی آخر اووردرایو هستند. بهترین خبر اینکه این گیربکس برای تحمل گشتاور بالای خودرو طراحی شده است.

پاسخ اسپورت

پورشه پانامرا 2017

 این حالت که اولین بار در 918 اسپایدر معرفی شده همانند یک سیستم اووربوست عمل می کند و حداکثر قدرت خودرو را به مدت 20 ثانیه آزاد می کند. اگر 20 ثانیه برای شما کافی نیست به طور ساده دوباره دکمه اسپورت را بفشارید.

سواری روی ابرها

پورشه پانامرا 2017

 سیستم تعلیق بادی سه محفظه ای پانامرا که روی مدل 4S سفارشی و روی مدل توربو به طور استاندارد وجود دارد جایگزین نسخه دو محفظه ای قبلی شده و 60 درصد حجم بیشتری دارد.

سرعت فوق العاده

پورشه پانامرا 2017

 با وجود پکیج اسپورت کرونو در مدل 4S، این خودرو در 4 ثانیه از حالت سکون به تندی 96 کیلومتر در ساعت می رسد. با اضافه شدن این پکیج به مدل توربو انتظار می رود که پانامرا در 3.4 ثانیه به تندی 96 کیلومتر در ساعت برسد که یکی از سریع ترین مدل های پورشه خواهد بود.

اضافه کردن آلومینیوم

پورشه پانامرا 2017

 نسل اول پانامرا از آلومینیوم در کاپوت، درب صندوق و پوسته درب ها سود برده است. نسل جدید این خودرو علاوه بر قسمت های قبلی از این ماده در سقف و پانل های کناری نیز بهره گرفته است. وزن ناخالص خودرو علیرغم تمامی پیشرفت های صورت گرفته تقریباً برابر با وزن خودروی قبلی است.

پانامرا می تواند در تاریکی ببیند

پورشه پانامرا 2017

 

پانامرای جدید سیستم دستیار دید شب را دارد که از دوربین گرمایی به منظور نمایش افراد و جانوران بزرگ استفاده می کند. این سیستم می تواند منابع گرما را دسته بندی کرده و بین اشیای زنده و غیرزنده تمایز قائل شود.

InnoDrive

پورشه پانامرا 2017

 در زمان عرضه پانامرا در آمریکا این سیستم در دسترس نیست اما InnoDrive کروز کنترل را به سطحی بالاتر ارتقا داده و از داده های ناوبری به منظور بررسی جاده ی پیش رو، زاویه پیچ ها و محدودیت های سرعت استفاده می کند و با همین داده ها کارایی خودرو را تنظیم می کند.

مشخصات فنی و تصاویر پورشه پانامرا 2017

مشخصات فنی و تصاویر پورشه پانامرا 2017
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 63
برگرفته از اقتصادآنلاین/ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 57 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف