نمناک اخبارسیاست پیام دونالد ترامپ برای تبریک نوروز به ایرانیان
دونالد ترامپ ، پیام نوروزی
دونالد ترامپ در پیام نوروزی بهترین آرزوها را برای همه آنهایی که در سراسر جهان عید شگفت انگیز و باستانی نوروز را جشن می گیرند کرد.

دونالد ترامپ پیام نوروزی داد

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای تبریک نوروز باستانی و فرا رسیدن بهار پیامی داد. در پیام دونالد ترامپ آمده است:بهترین آرزوها را برای همه آنهایی دارم که در سراسر جهان عید شگفت انگیز و باستانی نوروز را جشن می گیرند. میلیونها نفر از تبار ایرانی، عراقی، ترکی، آسیای جنوبی و مرکزی در این زمان به همراه خانواده های خود گرد هم می آیند تا فرا رسیدن بهار را گرامی بدارند.
نوروز در زبان فارسی به معنای «روز جدید» است. این فرصتی برای گرامیداشت شروع های دوباره است ؛ احساسی که برای بسیاری از ایرانی ها که در دهه های گذشته برای شروعی دوباره در سرزمینی آزاد به کشور ما آمدند، معنادار جلوه می کند.

 

دونالد ترامپ

پیام نوروزی ترامپ


من برای سالیان طولانی از امکان مصاحبت با ایرانی – آمریکایی ها بهره مند شدم ؛ آنها یکی از موفق ترین گروه های مهاجر در تاریخ معاصر آمریکا هستند.
برای تمام مردم ایران و تمام کسانی که نوروز را در دنیا جشن می گیرند، از جانب مردم آمریکا برای شما آزادی، بزرگی و فراوانی را آرزو می کنم. نوروزتان پیروز (نوروز مبارک)

پیام دونالد ترامپ برای تبریک نوروز به ایرانیان

پیام دونالد ترامپ برای تبریک نوروز به ایرانیان
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 35
برگرفته از ایرنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 26 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف