پیشنهاد ازدواج
اولین قدم برای ازدواج با فرد مورد علاقه دادن پیشنهاد ازدواج است پس باید یک روش رمانتیک و عاشقانه برای درخواست ازدواج انتخاب کنید تا جواب مثبت بگیرید.

پیشنهاد ازدواج به سبک های عاشقانه

یکی از تصمیمات مهم زندگی ، موضوع ازدواج و تشکیل خانواده است . پیشنهاد ازدواج دادن باید به بهترین شکل ممکن انجام گیرد تا جواب مثبت دریافت کنید بنابراین باید تمام جوانب را زیر نظر داشته باشید و یک راه درست برای پیشنهاد ازدواج انتخاب کنید. این بخش از نمناک روش های رمانتیکی را به شما پیشنهاد می کند که با استفاده از آن می توانید فرد مورد نظرتان را غافلگیر کنید و از او جواب مثبت بگیرید.

پیشنهاد ازدواج

چطور پیشنهاد ازدواج را رومانتیک مطرح کنیم؟

فضای رمانتیک یک انتخاب خوب

یکی از بهترین روش های پیشنهاد ازدواج ، بردن فرد مورد علاقه تان به یک رستوران پر از شمع و صرف شام عاشقانه با او است . شما می توانید او را به خانه خود دعوت کنید و از قبل برای او بهترین غذا را تدارک ببینید، تمام چراغ ها را خاموش، شمع ها را روشن و آهنگی رمانتیک در فضا پخش کنید و سپس در این فضای رمانتیک پیشنهاد ازدواج بدهید و قلب او را بدین روش تسخیر کنید.

ترکیب موسیقی

اضافه کردن موسیقی مورد علاقه معشوقتان و یا یک موسیقی خاطره انگیز به پیشنهاد ازدواج تان، فضای را فراموش نشدنی و رمانتیک خواهد کرد.

خواستگاری کردن

با اعتماد به نفس کامل بروید

اگر می خواهید پاسخی مثبت دریافت کنید، ساده و در عین حال خاص باشید و در دادن پیشنهاد ازدواج افراط نکنید. بنابراین بهتر است با اعتماد به نفس کافی 4 کلمه جادویی با من ازدواج می کنی ؟ را به زبان آورید.

پیک نیک در پارک

این روش یکی از خاص ترین روش های ممکن است که شما می توانید با آن معشوقتان را غافلگیر کنید. انگشتری را در جعبه شکلات قرار دهید و در فضایی سبز و منظره ای زیبا در حالی که آهنگ مورد علاقه او را می خوانید ، به او بدهید تا قلبش به تپش افتد و چیزی به جز پاسخ مثبت نداشته باشد.

پیشنهاد ازدواج جالب

روزی خاص

در ایام خاص مانند روز ولنتاین، عید، تولد یا... به فرد مورد علاقه تان پیشنهاد ازدواج دهید . اگر می خواهید از افراد دیگر پیشی بگیرید و متفاوت تر باشید روزهایی مانند سالگرد آشنایی یا اولین روزی که با هم قرار ملاقات گذاشتید، انتخاب کنید زیرا اکثر افراد برای این کار روز ولنتاین یا روز عشق را انتخاب می کنند.

انتخاب باعث می شود معشوقتان بفهمد که تا چه اندازه برای او ارزش قائلید و روزهای خاص مشترک تان را فراموش نکرده اید، بنابراین با اعتماد به نفس در این روزها پیشنهاد ازدواج دهید و شک نکنید که حتما پاسخ او مثبت خواهد بود.

گل

گل مورد علاقه او را همراه با دادن پیشنهاد ازدواج تقدیم معشوقتان کنید. توجه داشته باشید بهتر است تعداد گل ها به اندازه سالهای آشناییتان باشد.

روش های خواستگاری

پیشنهاد با پرچم

اگر به دلیل استرس نمی توانید پیشنهاد ازدواجتان را خود مطرح کنید یا از شنیدن جواب «نه» می ترسید، یک پرچم یا تابلو که روی آن کلمه «دوستت دارم» یا «با من ازدواج می کنی؟» نوشته شده در محل کار یا حیاط خانه او قرار دهید و اسم واقعی تان را روی آن ننویسید، به جای آن از واژه یا صفتی استفاده کنید که او را همیشه به آن نام می خوانید. اگر از جواب مثبت معشوقتان با خبرید این پرچم را بالای سرتان نگه دارید و زیباترین لحظات را برای او بسازید.

پیشنهاد در مقابل دیگران

همه دختران عاشق مردهای شجاعی هستند که در مقابل دیگران به آنها پیشنهاد ازدواج بدهند. بنابراین آهنگ مورد علاقه معشوقتان را آماده سازید و در مقابل چشم دیگران قبل یا بعد از پخش آهنگ پیشنهاد ازدواج دهید و شک نداشته باشید که جواب او مثبت خواهد بود.

خواستگاری عاشقانه

پنهان شدن در جعبه

یکی از روش های هیجان انگیز برای پیشنهاد ازدواج که به هماهنگی زیادی احتیاج دارد ، این است که در جعبه ای بزرگ پنهان شوید و از فردی بخواهید تا جعبه را با کاغذ کادو و روبانی قرمز تزیین کند. اوحتما غافلگیر می شود اگر شما را در جعبه با حلقه ای در دست ببیند و جواب مثبت به شما خواهد داد.

سورپرایز کردن او با دعوت از دوستانش

برای غافلگیری دختر موردعلاقهتان ، دوستانش را دعوت کنید بدین طریق که از دوستانش بخواهید تا از دور شما را بنگرند و سپس بعد از دادن پیشنهاد ازدواج و گرفتن جواب مثبت به شما بپیوندند.

روش های رمانتیک و عاشقانه برای دادن پیشنهاد ازدواج

3.144
این مطلب مفید بود ؟2717
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
برچسب :
وبگردی