جواب مهناز افشار به طعنه مرضیه برومند!

تاریخ انتشار : 17 تیر 1393کد مطلب : 7578زمان مطالعه : 2 دقیقه
پس از مطرح کردن مهریه 20 میلیاردی مهناز افشار از سوی مرضیه برومند وی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد که در ادامه می خوانید.

 مرضیه برومند ادعا کرد:یاسین رامین در کار واردات دارو است، او ملک 30 میلیاردی را پشت قباله مهناز افشار گذاشته!

 مرضیه برومند، کارگردان سینما و تلویزیون هفته گذشته در اعتراض به وضعیت تئاتر گفت:متاسفم بودجه تئاتر مملکت، نصف پشت قباله فلان خانم بازیگر است که زن یک مرد سیاسی شده است! تا امید اهالی تئاتر ته نکشیده است، فکری کنید! این چه بودجه ای است برای تئاتر مملکت؟! باید خجالت بکشند، 11 میلیارد تومان بودجه یک آپارتمان یک کمی خوب است! سایت های خبری در تکمیل این خبر نوشتند بودجه سالیانه تئاتر ایران 11 میلیارد تومان است و با این حساب آن بازیگر خانم سینمای ایران 22 میلیارد تومان پشت قباله دارد. اصلا نیازی به انتشار نام این بازیگر زن سینمای ایران نیست؛ چراکه در یکی دو هفته گذشته همه رسانه هانام این خانم بازیگر و همسرش را نوشته اند. گپ خبرنگار تماشاگران با مرضیه برومند را بخوانید.
 
مرضیه برومند
 
خانم برومند! راجع به حرف هایی که درباره بودجه تئاتر ایران و پشت قباله آن خانم بازیگر گفته بودید، مزاحم تان شدیم.
 خواهش می کنم. فقط من در جلسه هستم. تو روخدا این ماجرا را اینقدر کش ندهید. من حرفم را زدم و کسی هم که باید می فهمید ماجرا را گرفت.
 
چطور؟
 چند روز بعد این خانم به من پیغام داده بود که مهربه من 11 شاخه گل نرگس است که اگر شما را اذیت می کند، آن را هم تقدیم تئاتر ایران می کنم. من هم برایش پیغام فرستادم که نیازی به این گل ها ندارم. اگر می خواهید به تئاتر ایران کمک کنید آن بنز زیر پایتان را بفروشید و پولش را به حساب خانه تئاتر واریز کنید.
 
مهناز افشار
 
البته قبول کنید 22 میلیارد تومان برای مهریه زیاد است.
 نه من نگفتم مهریه. چیزی که شنیدم این است که پشت قباله اش یک ملک 31 میلیارد تومانی انداخته اند.
 
چطور امکان دارد؟ رقم بالایی نیست؟
 به هر حال وقتی شما در واردات دارو و فعال در شرکت تک نسخه ای باشید هم 31 میلیارد برایتان پولی نیست که پشت قباله همسرتان بیندازید.

مرضیه برومند شب گذشته در سری جدید برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان حضور یافت که در ادامه فیلم مربوط به این برنامه را مشاهده می کنید.

 

جواب مهناز افشار به طعنه مرضیه برومند!

جواب مهناز افشار به طعنه مرضیه برومند! : امتیاز : 4.4 تعداد رای : 80
این مطلب مفید بود ؟7010
برگرفته از پارسینه , انتخاب ، تلبیون- / ک
نظرات
وبگردی