نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت چای های کیسه ای که سم آفت کش دارند! + اسامی
چای کیسه ای ، تی بگ های طعم دار
چای کیسه ای بخاطر سرعت زیادش در آماده شدن طرافداران زیادی دارد اما برخی از برندهای این چای دارای مواد سمی آفت کش هستند و سرطان زا می باشند.

چای کیسه ای حاوی مواد سمی و سرطان زا

چای یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در جهان است، در این میان چای کیسه ای به دلیل سرعت آماده شدن و هزینه کمتر طرفدارانی زیادی پیدا کرده و اغلب افراد در محیط کار ، زمان استراحت هنگام مطالعه از این محصول استفاده می کنند.

 به دلیل محبوبیت زیاد بسیاری از برندها چای های کیسه ای یا تی بگ های طعم دار مختلفی تولید کردند اما نکته مهم و قابل توجه این است که برخی از برندهای چای کیسه ای حاوی مواد سمی و سرطان زا هستند.
 
بسیاری از برنده چای مانند چای جمهوری(Republic of Tea) ،توئینینگز(Twinings)، یوگی(Yogi)، چای فورته(FORTE) ، مایتلی لیف(Mighty Leaf)، ریدر جوز( Trader Joe’s)، تتلی (Tetley)، لیپتون، آلگرو(Allegro)،سلستیال سیزنینگ(Celestial Seasonings)،تیوانا(Teavana)، تازو(Tazo) و بیگلو(Bigelow) حاوی مقدار زیادی مواد سمی مانند فلوراید و آفت کش ها هستند. این فلوراید مصنوعی ماده سمی بوده و میزان زیاد آن در چای خطرناک است.
 
چای کیسه ای

چای کیسه ای

چای های حاوی فلوراید و آفت کش ها

چای غیر طبیعی و صعنتی حاوی باقیمانده آفت کشها بوده و به دلیل سطانزا بودن این مواد آن ها خطرناک هستند.
 
در مطالعه جدیدی از مجله، تحقیقات بین المللی مواد غذایی محققان دریافتند که چای های حاوی فلوراید خطر ابتلا به بیماری های خطرناک متعددی مانند اختلالات کلیوی، بسیاری از سرطانها مانند دهان و دندان و استخوان را افزایش می دهد.
 
اندازه گیری های اخیر محققان نشان می دهد اغلب این برندها 7 واحد در میلیون (ppm) فلوراید داشتند، درحالی که سطح مجاز آن 4 ppm است. فلوراید سال های زیادی در استخوان ها و بدن تجمع پیدا کرده و این اتفاق بسیار خطرناک است.
 
چای های بدون کافئین سطح فلوراید بیشتری نسبت به چای های کافئین دار دارند.

چای های کیسه ای که سم آفت کش دارند! + اسامی

چای های کیسه ای که سم آفت کش دارند! + اسامی
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از شریان نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف