نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ژانر اولین فیلم سینمایی مهران مدیری با نام پنج عصر
مهران مدیری ، فیلم مهران مدیری
مهران مدیری نام فیلم تازه خود را «ساعت 5 عصر» عنوان کرد و گفت: این فیلم یک فیلم کمدی است. فیلم سخت، خیابانی، بسیار شلوغ و پرجمعیتی است.
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1395
بازدید : 5,115 نفر

ژانر فیلم جدید مهران مدیری لو رفت

ژانر فیلم جدید مهران مدیری لو رفت و او اعلام کرد من بعد از برنامه «دورهمی» دیگر کاری برای شبکه نمایش خانگی و تلویزیون نخواهم ساخت و به تولید سالی یک فیلم سینمایی کفایت می کنم. من از 365 روز سال 360 روز سال را کار کرده ام و فکر می کنم دیگر باید استراحت کنم.

مهران مدیری نام فیلم تازه خود را «ساعت 5 عصر» عنوان کرد و گفت:یک فیلم کمدی است. فیلم سخت، خیابانی، بسیار شلوغ و پرجمعیتی است. ممکن است در هر سکانسی بین 600 تا 700 نفر حضور داشته باشند. اما فیلم تنها یک بازیگر اصلی دارد و باقی مردم اند.
 
این کارگردان ادامه داد:«ساعت 5 عصر» از 7 صبح تا 5 بعدازظهر یک فرد را در تهران روایت می کند که آن روز آخرین فرصت آن فرد است که باید کاری را انجام دهد. فیلم مثل گلوله برفی است که هرچه جلوتر می رود بزرگتر می شود و ریتم مدام تندتر می شود و دیوانه وار بودن ماجرا بزرگتر و موضوع عظیم تر می شود. فیلم موضوعی به شدت اجتماعی دارد که هر روز با آن مواجه ایم اما بدان توجهی نمی کنیم.
 

مدیری ادامه داد:طرح فیلمنامه «ساعت 5 عصر» از خودم است اما من با خشایار الوند در حال نگارش آن هستیم. اما فیلمنامه دومم که تلخ است به تنهایی کار خودم است. علاقه خودم به نگارش متن های تلخ و جدی است.

مهران مدیری تصمیم گرفته بعد از پایان مجموعه "دورهمی" اولین فیلم سینمایی خود با عنوان "پنج عصر” را بسازد. این فیلم یک درام خیابانی است شامل یک کاراکتر با بازی سیامک انصاری که یک صبح تا عصر در خیابان های تهران می گردد و در این بین با اتفاقات مختلفی روبرو می شود.

 
مهران مدیری

 فیلم جدید مهران مدیری با عنوان ساعت پنج عصر

خشایار الوند سناریست این کار در تازه ترین گفتگوی خود درباره همکاری با مدیری نکته ای را هم ذکر کرده درباره علاقه مدیری برای ساخت فیلم خاطراتش از جبهه. الوند گفته است:در جریان کار بعدی مهران (که بعد از "پنج عصر” ساخته میشود) نیستم اما می دانم برای خاطرات زمان جبهه و جنگش است.
 
وی اشاره می کند:آنچیزی که مدیری قصد دارد بسازد، پس زمینه جنگ دارد و خاطرات خود مهران است از زمانی که با گروههای دانشجویی در مناطق جنگی تئاتر اجرا می کردند. من نویسنده آن کار نیستم و خودش دوست دارد آن را بسازد.

ژانر اولین فیلم سینمایی مهران مدیری با نام پنج عصر

ژانر اولین فیلم سینمایی مهران مدیری با نام پنج عصر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از آفتاب نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف