نمناک اخبارسیاست تهدید جنجالی ترامپ توسط مدونا خواننده آمریکایی! + عکس
کاخ سفید ، تهدید کاخ سفید توسط مدونا
خبر انفجار کاخ سفید توسط یکی از خواننده های زن آمریکایی مخالف دونالد ترامپ و تیترهای مشابه در رسانه های غربی بعد از صحبت های مدونا در میان معترضین با شدت بیشتری منتشر شد.
تاریخ انتشار : 5 بهمن 1395

کاخ سفید توسط مدونا منفجر می شود!

 "مدونا" خواننده موسیقی پاپ جهان روز شنبه در جمع تظاهرات صدها هزار نفری مخالفان ترامپ در شهر واشنگتن حاضر و علیه او سخنرانی کرده و به اجرای برنامه پرداخت. او در سخنان خود ترامپ و افکار او را نه تنها تهدیدی علیه زنان بلکه تهدیدی برای تمامی مردم آمریکا و جهان دانست و گفت:" بله من عصبانی هستم ، بله من خشمگین هستم . حتی افکاری خیلی ترسناک مثل منفجر کردن کاخ سفید به سرم زده است. اما می دانم که این خشم و عصبانیت چیزی را تغییر نخواهد داد. ما نمی توانیم و نباید تسلیم نومیدی شویم."
رسانه های محافظه کار و حامی ترامپ در آمریکا از دیروز عبارت مدونا درباره " منفجر کردن کاخ سفید " را " دست گرفته " و با آب و تاب فراوان علیه این خواننده تیترهایی زده اند.

تهدید کاخ سفید توسط مدونا

مدونا در جریان کارزار انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از هیلاری کلینتون رقیب دموکرات ترامپ حمایت کرده بود.

گفتنی است روز شنبه و همزمان با نخستین روز کاری ترامپ پس ار روز تحلیف، صدها هزار وشاید میلیون ها آمریکایی در سراسر این کشور علیه او در خیابان ها تظاهرات کردند.
تنها در واشنگتن بیش از 500 هزار شهروند معترض به دعوت جنبش های زنان برای تظاهرات به خیابان ها آمدند که در این میان بسیاری از چهره های مشهور هنری نیز در جمع تظاهرات کنندگان دیده می شدند. 

تهدید جنجالی ترامپ توسط مدونا خواننده آمریکایی! + عکس

تهدید جنجالی ترامپ توسط مدونا خواننده آمریکایی! + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از جام جم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف