نمناک سرگرمیدیدنی ها زندگی کرم و انگل در مغز یک دختر! + تصاویر
مغز ، کرم
در اتفاقی نادر و عجیب پزشک هندی از سر یک دختربچه غده ای آبکی و حبابی شکل را بیرون کشید که پر از انگل و کرم های نواری بود و بیش از نیم کیلو گرم وزن داشت.

همزیستی کرم و انگل در مغز یک دختر هندی !

غده آبکی و حبابی که پر از انگل و کرم بود در مغز این دختر بچه جا خوش کرده بود او را راهی بیمارستان کرد،"نیتا" دختر بچه ای که اهل گوجرات هند هست، دو سال تمام از سردرد، تشنج و ضعف رنج می برد و پزشکان قادر به تشخیص بیماری او نبودند.

 
"کیشور پاربت جوگی" پدر این کودک 12 ساله می گوید:"سردردهای نیتا هر روز بدتر می شد و هیچ پزشک و جراحی نمی توانست علت بیماری دخترم را تشخیص دهد. حال او روز به روز وخیم تر می شد و ضعف بدنی نیتا باعث شد قسمت راست بدنش فلج شود؛ تا این که یک پزشک حاذق به نام "سولانکی" پس از ام آر آی و اسکن های متعدد تشخیص داد کیست بزرگی مغز نیتا را اشغال کرده است".
 
سولانکی، پزشک هندی بعد از خارج کردن کیست از مغز نیتا گفت:این کیست که بیش از نیمی از فضای مغز را اشغال کرده بود، حدود 700 گرم وزن داشت و پر از انگل و کرم های نواری بوده که از بدن او تغذیه می کردند.
 
پزشک معالج نیتا گفت:کیست آبکی که در مغز کودک بوده حداقل از هشت تا ده سال گذشته مدام رشد کرده و بزرگتر شده، کمبود فضا منجر به تکرر سردردهای بیمار شده و حال او را وخیم کرده بود. این کیست آبکی که حبابی شکل و مملو از انگل است سالم از مغز نیتا خارج شده و اکنون حال دختربچه خوب است.
 
این پزشک علت بیماری کودک هندی را محیط کثیف و غیر بهداشتی که نیتا در آن زندگی می کند دانست.
 
دختر هندی
 
مغز
 
مغز

زندگی کرم و انگل در مغز یک دختر! + تصاویر

زندگی کرم و انگل در مغز یک دختر! + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از روز پلاس - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف