لیونل مسی

کمک میلیاردی لیونل مسی به اسرائیل!!! + تصاویر

کد مطلب : 7815تعداد نظرات : 4 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
لیونل مسی که به همراه تیم بارسلونا به اسرائیل سفر کرده بود قول کمک یک میلیون یورو به رژیم غاصب صهیونیستی داده بود که به آن عمل کرد. نیمار، سانچز، ژاوی و دیگر بازیکنان بارسلونا نیز به اسرائیل سفر کرده بودند.

رسانه های اسرائیلی مدعی شدند لیونل مسی کاپیتان تیم ملی آرژانتین یک میلیون یورو به اسرائیل کمک کرده است آن هم در شرایطی که رژیم اشغالگر قدس در حال حاضر در غزه جنایت جنگی به راه انداخته و تاکنون بیش از 611 نفر را در این منطقه به شهادت رسانده است.

لیونل مسی در اسرائیل
این خبر رسانه های صهیونیستی در روزنامه های اروپایی بازتاب داشته است.
 
لیونل مسی با شیمون پرز
 
تصاویر ذیل در خلال سفری که لیونل مسی به اسرائیل داشته است گرفته شده و توسط نشریه تایمز اسرائیل منتشر شده است:
 
لیونل مسی در کنار نتانیاهو
 
نیمار در اسرائیل
نیمار در اسرائیل
 
الکسی سانچز در اسرائیل
 
سانچز در اسرائیل
 
بازیکنان بارسلونا در اسرائیل
 
بازیکنان بارسلونا در کنار نتانیاهو
 
لیونل مسی که در رقابت های جام جهانی 2014 برزیل بهترین بازیکن این جام لقب گرفت و توپ طلا را کسب کرد و از نظر تکنیک بسیار بالاست اما با این حرکت آن هم در روزهایی که اسرائیل به شدت مردم مظلوم و مسلمان غزه را زیر بمب های کشنده خود قرار داده جای بسی تامل دارد.

کمک میلیاردی لیونل مسی به اسرائیل!!! + تصاویر

2.81126
این مطلب مفید بود ؟641485
برگرفته از هدانا - /م
برچسب :
4 نظر به ثبت رسیده است
نرگس1394-08-24
این عکسها عکسهای سفر صلح است که تیم بارسا به فلسطین و اسراییل سفر کرده که متسفانه فقط عکسهای سفر به اسراییل و مخصوصا مسی در رسانه ها نشان داده شده وعکس های سفر به فلستطن خیلی کم دیده شده با یک سرچ کوچیک میتونید بفهمین
6652
امین1394-12-28
خیلی تفاوته بین شخصیت رونالدو مسی کسی ک بیاد حامی مالی رژیم صهیونیستی بشه رو با کسی ک بیاد بگه من با افراد فلسطین هم خونم مقایسه کنید
4932
مریم1395-04-30
این حال لیونل مسی خبری را که روزنامه LeCompetiteur منتشر کرد کذب خواند. او گفت: «اسرائیل ثروتمند است و من ترجیح می دهم که پولم را به مدارس و بیمارستان‌های که در شهر روساریو آرژانتین هستند اختصاص دهم. من پولم را به کسانی که نیازمند آن هستند می‌بخشم و از روزنامه‌ای که چنین خبری را منتشر کرده است، شکایت می‌کنم.»
رونامه کلارین آرژانتین هم به نقل از مسی نوشت: «من پدر هستم و احساس پدرانه را به خوبی درک می‌کنم. نمی توانم با کشوری که کودکان را به راحتی می‌کشد همدردی کنم.»
4213
محمد احمدی1397-03-27
مسی با اسرائیل است و رونالدینیو برعکس با فلسطین ، حالا قضاوت کنید کدام مردم فقیر تر و در رنج و سختی هستند و بر آن اساس هم در مورد مسی و رونالدینیو به طور جدا از هم قضاوت کنید .
314
وبگردی