گرانترین بازیگر زن

گرانترین بازیگر زن سینمای ایران + عکس

تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1392کد مطلب : 2832تعداد نظرات : 1 نظر
لیلا اوتادی متولد 14 مرداد ماه 1362، دارای مدرک کارشناسی معماری داخلی از دانشگاه تهران است. وی با فیلم «چشمان سیاه» ساخته ایرج قادری بازیگری را آغاز کرد.

طبق خبرهای موثق، اوتادی برای بازی در "پیتزا مخلوط” که حسین قاسمی جامی کارگردانی آن را برعهده دارد مبلغ 75 میلیون بابت 25 روز بازی دریافت کرده است که این امر موجب شد اوتادی لقب گرانقیمت ترین بازیگر زن سینمای ایران را به خود اختصاص دهد. قرار بود در این فیلم الناز شاکردوست هم برای یکی از نقش های مکمل جلوی دوربین قرار بگیرد اما به خاطر عدم توافق مالی بین وی و تهیه کننده این همکاری شکل نگرفت.

گرانترین بازیگر زن سینمای ایران + عکس

لیلا اوتادی متولد 14 مرداد ماه 1362، دارای مدرک کارشناسی معماری داخلی از دانشگاه تهران است. وی با فیلم «چشمان سیاه» ساخته ایرج قادری بازیگری را آغاز کرد.
بد نیست در انتها به رقم دستمزد برخی دیگر از بازیگران زن سینمای ایران نیز اشاره ای داشته باشیم:
نیکی کریمی:50 میلیون تومان برای بازی در فیلم "شکلات داغ
مهناز افشار:55 میلیون تومان برای بازی در فیلم "پوپک و مش ماشالله”
مهتاب کرامتی:35 میلیون تومان برای بازی در فیلم "آدمکش”
نیوشا ضیغمی:30 میلیون تومان برای بازی در فیلم "به سوی آفتاب”
 
سینمای ایران در انتظار سوپر استار
سوپر استار تعریفی مشخص در تمام دنیا دارد. بازیگری محبوب، مشهور و الگوی اکثر مردم که حضورش در فیلم، علاوه بر تضمین گیشه می تواند بازی های حرفه ای هم از خود به نمایش بگذارد. با این تعریف شاید بتوان گفت سینمای ایران در حال حاضر چهار یا پنج ستاره دارد و در انتظار یک سوپر استار است.
 
خانواده خوشبخت
خانواده خوشبخت چند نشانه بیشتر ندارد.خوشبختی در نگاه تک تک اعضای یک خانواده خوشبخت به زندگی مشهود است.برای من، خانواده خوشبخت خانواده ای است که افراد آن، درجه اول اهمیت را برای یکدیگر دارند.من همیشه وقتی دور از خانه و خانواده هستم، لحظه شماری می کنم که زودتر به خانه برگردم و در کنار خانواده ام باشم، این برای من یعنی خوشبختی.
 
سینمای ایران از هر چیزی برایم مهم تر است
از اوتادی در مورد موضوع پیشنهاد فیلم خارجی می پرسم که در جواب می گوید:ترجیح دادم با موافقت وزارت ارشاد این کار را انجام دهم و در جلسه ای که با مسئولین فرهنگی کشور داشتم و بررسی شرایط فیلم، به این نتیجه رسیدم که بازی در یک فیلم خارجی را به زمان دیگری موکول نمایم چرا که کشورم و سینمای آن برایم از هر چیز دیگری مهم تر و عزیز تر است.
 
از لابه لای حرف ها
سه خواهر و یک برادر دارم. دوست دارم همه ژانرها را تجربه کنم به خصوص کارهای هنری، کمدی و اکشن را بیشتر دوست دارم. البته اگر در ژانر وحشت هم فیلمنامه خوبی به دستم برسد حتما آن را کار خواهم کرد. در درجه اول نقشی که به من پیشنهاد شده است حائز اهمیت است. بعد فیلمنامه، کارگردان و بقیه عوامل مثل نقش های دیگرو… البته از همه مهم تر هر نقشی که بازی می کنم با تمام علاقه ام بازی می کنم و تمام سعی ام را می کنم که خروجی کار مطلوب باشد.
 
سینمای تجاری و هنری
سینمای هنری یک سری اشل های مخصوص به خودش را دارد که کاملا معیارها و آرمان هایش با سینمای تجاری متفاوت است.اعتقاد دارم که هر دو، برای بقای سینما و صنعت سینما لازم است. من هر دو سینما را در جایگاه خود می پسندم و در هردوی آنها بازی کرده ام و پاسخ های رضایت بخشی هم گرفته ام.
 
تعریف اوتادی از بازیگری
بازیگری فرصتی است برای تجربه شرایط و زندگی هایی که ممکن است در حالت های عادی زندگی قادر به تجربه آنها نباشیم. مطمئنا بازیگری حرفه حساس و خاصی است که مورد توجه و قضاوت عموم مردم قرار می گیرد. ولی برای من بخش مهم شغلم این است که زندگی های مختلفی را می توانم تجربه و احساس کنم.

گرانترین بازیگر زن سینمای ایران + عکس

3.1385
این مطلب مفید بود ؟239146
برگرفته از khabareno.com
برچسب :
1 نظر به ثبت رسیده است
Psndpsown1395-04-31
ایشون گرونترین بازیگر نیستن خانم هدیه تهرانی گرون ترین بازیگر زن ایرانیه
59
وبگردی