نمناک دنیای مددکوراسیون منزل دکوراسیون خانه 5 هزار متری گرگ والاس سرآشپز + تصاویر
گرگ والاس ، دکوراسیون داخلی شیک
گرگ والاس سرآشپز مشهور که برای بار چهارم ازدواج کرده است قصد دارد همراه همسرجدیدش که 21 سال جوان تر از اوست به امارتی زیبا و 5 هزار متری نقل مکان کند.

دکوراسیون لوکس خانه جدید گرگ والاس

چهره ی مشهور سرآشپز گرگ والاس بعد از خبرساز شدن برای ازدواج چهارم خود با زنی 20 سال جوان تر از خودش این روزها با انتخاب یک خانه ی لوکس و گرانقیمت برای زندگی مشترک خانه 1 میلیون یورویی برای سرآشپز و همسر جوانش خانه ای با مساحت بسیار بزرگ و امکانات ویژه که در بین بهترین خانه های سلبریتی ها قرار خواهد گرفت.گرگ والاس 52 ساله ماه آینده برای زندگی به همراه همسر 31 ساله اش به این خانه مجلل خواهند آمد.

گرگ والاس

عکس گرگ والاس و همسر جدیدش با 21 سال اختلاف سن

مزرعه و زمینی که برای بازی و تفریح در نظر گرفته شده است بخشی از این ملک 5 هزار متری است ، 5 اتاق خواب و سالن پذیرایی بزرگ و شیکی دارد. او با نقل مکان کردن به این خانه با چهره های هالیوودی همچون "دنیس وان هوتن" همسایه خواهد شد.این سلبریتی که سال پیش بر اساس رکود مالی دو رستوران و شرکت مواد غذایی اش را از دست داده است ماه آینده برای آغاز زندگی جدید به جایی مایل ها دورتر از محل زندگی قبلی خود در انگلستان سفرخواهد کرد.

تصاویر دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی خانه گرگ والاس و همسر چهارمش

دکوراسیون داخلی شیک

دکوراسیون داخلی شیک

دکوراسیون داخلی شیک

دکوراسیون داخلی شیک

خانه گرگ والاس

خانه جدید گرگ والاس

خانه 5 هزار متری گرگ والاس

دکوراسیون داخلی شیک خانه 1 میلیون یورویی گرگ والاس

دکوراسیون خانه 5 هزار متری گرگ والاس سرآشپز + تصاویر

دکوراسیون خانه 5 هزار متری گرگ والاس سرآشپز + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح.ب/ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف