نمناک ورزشلیگ برتر گل دوم پرسپولیس به استقلال خوزستان را چه کسی مردود کرد؟
پرسپولیس ، گل دوم پرسپولیس به استقلال خوزستان
گل دوم پرسپولیس به استقلال خوزستان از سوی داور مردود اعلام شد اما با مطالعه تصاویر عامل اعلام این تصمیم مشخص شد.
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1395

جزئیات گل دوم پرسپولیس به استقلال خوزستان

هوشنگ نصیرزاده، کارشناس داوری در خصوص صحنه منجر به گل دوم و پذیرفته نشدن آن اینگونه توضیح داده است:

در جریان بازی پرسپولیس و استقلال اهواز در صحنه ای که منجر به گل پرسپولیس شد صحنه ای اتفاق افتاد که به نظر می رسید داور مسابقه به دلیل عدم استفاده از آوانتاژ مرتکب اشتباه شد . در حالی در اون صحنه کمک داور بازی ابوالفضلی با بالا بردن پرچم خود اعلام آفساید می کنه و این موضوع در تصاویز تلویزیونی به صورت پنهان مانده بود اغلب کارشناسان داوری که قضاوت تلویزیونی داشتند از پرچم زدن کمک داور مسابقه بابت مردود کردن این گل غافل ماندند.

مهدی طارمی

 مهدی طارمی در پرسپولیس

مطالعه تصویر نشان می داد بعد از اینکه داور مسابقه توسط گوشی خود و همینطور توسط پرچم کمک داور متوجه آفساید می شود مسابقه را متوقف می کند ولی به این خاطر که زمان بین خطا و اعلام آفساید بسیار کم بوده . بالاجبار خطای اول را اعلام می کند که در واقع برهم زدن فرصت آشکار گلزنی است که می توانست یک اخراج برای بازیکن تیم استقلال خوزستان داشته باشد.

به هر صورت مردود کردن گل توسط داور مسابقه اتفاق نیفتاد بلکه توسط کمک داور بود که این موضوع نیز مدنظر همکاران ما نبود و تصور کردند که داور مسابقه بوده که از آوانتاژ استفاده نکرده است. به همین دلیل می توان گفت گل دوم پرسپولیس را کمک داور مردود کرد.

گل دوم پرسپولیس به استقلال خوزستان را چه کسی مردود کرد؟

گل دوم پرسپولیس به استقلال خوزستان را چه کسی مردود کرد؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از مشرق - /م
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف