برو به :
نمناک ورزش

بیوگرافی ورزشکاران

احمد نوراللهی

بیوگرافی و عکسهای “احمد نوراللهی


احمد نوراللهی بازیکن شماره 8 تیم پرسپولیس تهران می باشد که در فصل قبل به دلیل خدمت سربازی از این تیم جدا شد . بیوگرافی کامل “احمد نوراللهی” را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده نمایید.
داریوش شجاعیان

بیوگرافی و عکس های “داریوش شجاعیان


داریوش شجاعیان بازیکن سابق گسترش فولاد و حال تیم استقلال تهران می باشد . بیوگرافی کامل “داریوش شجاعیان” را می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران در سایت نمناک مشاهده کنید.
فرشید اسماعیلی

بیوگرافی و عکسهای “فرشید اسماعیلی


فرشید اسماعیلی هافبک جوان استقلال است که لیگ شانزدهم برای تیم استقلال بسیار خوش درخشید. بیوگرافی کامل “فرشید اسماعیلی” را در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.
حسین ماهینی

بیوگرافی کامل “حسین ماهینی


حسین ماهینی مدافع شماه 13 تیم پرسپولیس است که ملقب به آچار فرانسه نیز می باشد. بیوگرافی کامل “حسین ماهینی” را می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.
ساسان انصاری

بیوگرافی و عکس های “ساسان انصاری


ساسان انصاری مهاجم فصل قبل فودلا می باشد که بعد از مهدی طارمی بیشترین گل را در لیگ شانزدهم به ثمر رساند.بیوگرافی کامل “ساسان انصاری” را می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.
امید ابراهیمی

زندگینامه و عکس های “امید ابراهیمی


“امید ابراهیمی” هافبک تیم ملی و استقلال تهران است که متولد مازندران می باشد. بیوگرافی کامل امید ابرهیمی را می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.
پائولو دیبالا

بیوگرافی و عکس های بسیار جالب “پائولو دیبالا


پائولو دیبالا مهاجم جوان و خوش تکنیک آرژانتینی می باشد که در فصل اخیر نمایش های خوبی را از خود نشان داد . بیوگرافی کامل “پائولو دیبالا” را می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.
گادوین منشا

بیوگرافی و عکس های “گادوین منشا


گادوین منشا مهاجم نیجریه ای پیکان شماره 90 پرسپولیس را به تن میکند. در این بخش از بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک زندگینامه کامل و عکسها و گلهای “گادوین منشا” را مشاهده می فرمائید.
علی پروین

بیوگرافی “علی پروین


بیوگرافی کامل “علی پروین” بازیکن پیشکسوت تیم پرسپولیس و تیم ملی ایران به همراه عکس های خانوادگی این بازیکن را در نمناک مشاهده نمایید.
عادل فردوسی پور

بیوگرافی و عکس های جالب“عادل فردوسی پور


اولین گزارش عادل فردوسی پور در سال 73 و برنامه منتخب ورزشی بود. در این بخش از بیوگرافی سایت نمناک زندگینامه و عکسهای “عادل فردوسی پور” گزارشگر و مجری ورزشی اهل کرمان را می خوانید.
کمال کامیابی نیا

بیوگرافی و عکسهای “کمال کامیابی نیا


کمال کامیابی نیا هافبک گلزن پرسپولیس تهران می باشد. بیوگرافی و عکس های جالب “کمال کامیابی نیا” را می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.