نمناک ورزش

بیوگرافی ورزشکاران

حسن یزدانی قهرمان المپیک

زندگینامه حسن یزدانی قهرمان جوان کشتی


حسن یزدانی کشتی گیر جوان و قهرمان المپیک ریو 2016 می باشد. بیوگرافی حسن یزدانی کشتی گیر مازندرانی را می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.
وینفرد شفر

بیوگرافی “وینفرد شفر


شفر مربی آلمانی تیم استقلال تهران می باشد که در سال 2017 به عنوان مربی این تیم انتخاب شد.بیوگرافی “وینفرد شفر” را می توانید در ادامه در سایت نمناک بخش بیوگرافی ورزشکاران مشاهده نمایید.
حسین حسینی

زندگینامه حسین حسینی + عکس های دیدنی “حسین حسینی


سید حسین حسینی دروازه بان تیم استقلال تهران است که متولد شهر شیراز می باشد و با شماره پیراهن 22 برای این تیم سنگربانی می کند در ادامه این مطلب می توانید بیوگرافی سید “حسین حسینی” را در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.
بشار رسن

بیوگرافی و عکس های جدید “بشار رسن


بشار ر سن بازیکن عراقی تازه وارد تیم پرسپولیس تهران می باشد که نام او با حضور در آسیا بسیار مطرح گردید.در ادامه این مطلب می توانید بیوگرافی “بشار رسن” را مشاهده نمایید.
جلال حسینی

بیوگرافی کامل و عکس های “جلال حسینی


جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس تهران می باشد که به همراه این تیم قهرمان سوپرکاپ و لیگ برتر ایران شده است.بیوگرافی کامل سید “جلال حسینی” را می توانید در سایت نمناک در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.
وحید امیری

بیوگرافی و عکس های “وحید امیری


وحید امیری بازیکن خرم آبادی شماره 19 تیم پرسپولیس تهران است که در فصل 95-96 به همراه این تیم قهرمان لیگ برتر و سوپرکاپ شد. بیوگرافی کامل “وحید امیری” را می توانید در ادامه در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.
لوییز سوارز

بیوگرافی کامل و عکس های “لوییز سوارز


لوییز سوارز مهاجم گلزن بارسا می باشد که در کنار لیونل مسی یک خط حمله بسیار قدرتمند را تشکیل می دهند. بیوگرافی کامل “لوییز سوارز” را می توانید در ادامه در سایت نمناک بخش بیوگرافی ورزشکاران مشاهده نمایید.
برانکو ایوانکوویچ

بیوگرافی کامل “برانکو ایوانکوویچ” + عکس


برانکو ایوانکوویچ مربی کروات تیم پرسپولیس تهران می باشد که به همراه این تیم قهرمانی در سوپر جام و لیگ برتر را بدست آورده است . بیوگرافی کامل “برانکو ایوانکوویچ” را می توانید در ادامه بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.