دیگران چه می خوانند..؟
نمناک ورزش

بیوگرافی ورزشکاران

حسین حسینی

بیوگرافی سید “حسین حسینی


سید حسین حسینی دروازه بان تیم استقلال تهران است که متولد شهر شیراز می باشد و با شماره پیراهن 22 برای این تیم سنگربانی می کند در ادامه این مطلب می توانید بیوگرافی سید “حسین حسینی” را در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.
بشار رسن

بیوگرافی و عکس های جدید “بشار رسن


بشار ر سن بازیکن عراقی تازه وارد تیم پرسپولیس تهران می باشد که نام او با حضور در آسیا بسیار مطرح گردید.در ادامه این مطلب می توانید بیوگرافی “بشار رسن” را مشاهده نمایید.
جلال حسینی

بیوگرافی کامل و عکس های “جلال حسینی


جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس تهران می باشد که به همراه این تیم قهرمان سوپرکاپ و لیگ برتر ایران شده است.بیوگرافی کامل سید “جلال حسینی” را می توانید در سایت نمناک در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.
وحید امیری

بیوگرافی و عکس های “وحید امیری


وحید امیری بازیکن خرم آبادی شماره 19 تیم پرسپولیس تهران است که در فصل 95-96 به همراه این تیم قهرمان لیگ برتر و سوپرکاپ شد. بیوگرافی کامل “وحید امیری” را می توانید در ادامه در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.
لوییز سوارز

بیوگرافی کامل و عکس های “لوییز سوارز


لوییز سوارز مهاجم گلزن بارسا می باشد که در کنار لیونل مسی یک خط حمله بسیار قدرتمند را تشکیل می دهند. بیوگرافی کامل “لوییز سوارز” را می توانید در ادامه در سایت نمناک بخش بیوگرافی ورزشکاران مشاهده نمایید.
برانکو ایوانکوویچ

بیوگرافی کامل “برانکو ایوانکوویچ” + عکس


برانکو ایوانکوویچ مربی کروات تیم پرسپولیس تهران می باشد که به همراه این تیم قهرمانی در سوپر جام و لیگ برتر را بدست آورده است . بیوگرافی کامل “برانکو ایوانکوویچ” را می توانید در ادامه بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.
علی علیپور

بیوگرافی “علی علیپور” مهاجم پرسپولیس


علی علیپور مهاجم شماره 70 تیم پرسپولیس است که عملکردهای بسیار خوبی را از خود به ثبت رسانده است . بیوگرافی کامل “علی علیپور” را می توانید در ادامه در سایت نمناک مشاهده نمایید.
شایان مصلح

بیوگرافی کامل “شایان مصلح” + عکس


شایان مصلح دفاع چپ سابق تیم سپیدرود رشت می باشد که در فصل 96-97 به تیم پرسپولیس پیوسته است . بیوگرافی کامل “شایان مصلح” را می توانید در ادامه در سایت نمناک مشاهده کنید.
محمد انصاری

بیوگرافی کامل “محمد انصاری” مدافع پرسپولیس


محمد انصاری مدافع شماره 15 تیم پرسپولیس تهران است که در پست دفاع میانی این تیم بازی می کند. بیوگرافی کامل “محمد انصاری” را می توانید در ادامه در سایت نمناک بخش بیوگرافی ورزشکاران مشاهده نمایید.
امید نورافکن

بیوگرافی و عکسهای “امید نورافکن


امید نورافکن هافبک استقلال تهران و تیم ملی جوانان می باشد . بیوگرافی کامل “امید نورافکن” را می توانید در سایت نمناک بخش بیوگرافی ورزشکاران مشاهده نمایید.
صادق محرمی

بیوگرافی “صادق محرمی” بازیکن پرسپولیس


صادق محرمی بازیکن شماره 2 پرسپولیس تهران می باشد که در فصل 96-95 عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشت تا حدی که توانست در ترکیب پرسپولیس فیکس شود . بیوگرافی کامل “صادق محرمی” را می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده کنید.
احمد نوراللهی

بیوگرافی و عکسهای “احمد نوراللهی


احمد نوراللهی بازیکن شماره 8 تیم پرسپولیس تهران می باشد که در فصل قبل به دلیل خدمت سربازی از این تیم جدا شد . بیوگرافی کامل “احمد نوراللهی” را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده نمایید.
داریوش شجاعیان

بیوگرافی و عکس های “داریوش شجاعیان


داریوش شجاعیان بازیکن سابق گسترش فولاد و حال تیم استقلال تهران می باشد . بیوگرافی کامل “داریوش شجاعیان” را می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران در سایت نمناک مشاهده کنید.
فرشید اسماعیلی

بیوگرافی و عکسهای “فرشید اسماعیلی


فرشید اسماعیلی هافبک جوان استقلال است که لیگ شانزدهم برای تیم استقلال بسیار خوش درخشید. بیوگرافی کامل “فرشید اسماعیلی” را در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.