ورزش و تناسب اندام

رژیم سوپ کلم
کسانی که به دنبال کاهش وزن سریع هستند می توانند از رژیم لاغری و چربی سوز سوپ کلم در هفت روز استفاده کنند اما قبل از مصرف آن باید بدانند که این سوپ عوارضی هم دارد.
کاهش وزن 9 کیلو

رژیم و برنامه کاهش وزن 9 کیلویی فقط در دو هفته!

زمان مطالعه : 13 دقیقه
با رعایت اصول لاغری و نکات تغذیه ای و ورزشی شما می توانید در عرض دو هفته وزن قابل توجهی ( 9 کیلو ) از بدنتان را کاهش دهید و بدنتان را کمی سبک تر کنید.
ورزش بعد زایمان سزارین

بعد از زایمان سزارین از کی می توانم ورزش کنم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خیلی از خانم ها علاقه دارند که هر چه سریعتر بعد زایمان سزارین ورزش کنند و به تناسب اندام برسند اما باید بگذارید بدنتان کم کم بهبود یابد و بعد شروع کنید.
ورزش تریکینگ

ورزش تریکینگ ؛ رزمی پرهیجان با سبکی متفاوت

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ورزش تریکینگ ترکیبی از حرکات ضربه ای و فیلیپ است که از ورزش ژیمناستیک گرفته شده است، همچنین ورزش تریکینگ دارای تمرینات و حرکات بسیار هیجان انگیزی می باشد.
اسموتی برای رفع گرسنگی در رژیم

4 اسموتی خوشمزه مخصوص رفع گرسنگی در رژیم لاغری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در زمان رژیم با گرسنگی های شدیدی ممکن است مواجه شویم که می توان با مواد کم کالری مثل شیرجودوسر و اسموتی های خوشمزه گرسنگی خود را رفع کنیم.
ورزش پاتیناژ

پاتیناژ نوعی ورزش شاد با زیباترین حرکات نمایشی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یخ ماله یا پاتیناژ نام نوعی ورزش شاد و مفرح است که با اسکیت روی یخ به صورت انفرادی و یا تیمی در سالن های مخصوص انجام می شود.
لاغری سنتی

با لاغری طب سنتی سریع وزن کم کنید + برنامه کامل

زمان مطالعه : 8 دقیقه
لاغری سنتی چیست؟ آیا رژیم لاغری طب سنتی با رژیم های چربی سوز دیگر تفاوت دارد؟ توصیه های کاهش وزن طب سنتی چه می گویند؟ در لاغری سنتی چگونه حمام رفتن و خواب می تواند موجب لاغری و چاقی شود؟
تمرینات ورزشی خانم ها

تمرینات ورزشی مخصوص خانم های کارمند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خانم های کارمند معمولا هشت ساعت در روز را پشت میز کار هستند، نشستن زیاد در طول روز می تواند سلامت بدن را با مشکل مواجه کند و به همین دلیل باید تمرینات ورزشی مخصوص خانم های کارمند را انجام دهند.
رژیم پگان

رژیم پگان چیست و چه تفاوتی با رژیم های دیگر دارد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم پگان ترکیبی از ارژیم وگان و پائولو است که یک رژیم غذایی سالم و متنوع است که از تکمیل آن دو رژیم ساخته شده.
باعث چاقی میشود

به 5 دلیل محل کارتان باعث چاقی شما میشود

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زنان و مردان شاغل بعد از مدتی متوجه تغییر در وزن و سایزشان می شوند ، تغییراتی که به دلیل شرایط و عادات آنها در محیط کارشان باعث چاقی میشود.
اشتباهات حرکات ورزشی

حرکات ورزشی که به احتمال زیاد اشتباه انجام میدهید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اکثر افراد تازه کار در بدنسازی دچار اشتباهاتی می شوند که ممکن است به بدنشان آسیب برساند حرکات ورزشی را باید طبق اصول و قواعد انجام داد تا نتیجه خوبی گرفت.
گرم کردن بدن

دلیل و اهمیت گرم کردن بدن قبل از ورزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گرم کردن بدن قبل از انجام ورزش بسیار اهمیت دارد و یکی از اقدامات اصلی قبل از ورزش است، البته گرم کردن فوایدی دیگری را هم برای بدن به همراه دارد.
قرص لاغری

عوارض جدی تر از جدی قرص های کاهش وزن و لاغری

زمان مطالعه : 9 دقیقه
قرص های لاغری معمولا باعث مشکلات گوارشی مثل نفخ و اسهال می شوند اما چندین نوع از داروهای کاهش وزن عوارض خطرناک تری مثل سکته دارند.
یوگا برای کاهش استرس

تمرینات یوگا برای کاهش استرس + آموزش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یوگا از جمله تمرینات عالی برای کاهش استرس می باشد که هم به حفظ آرامش روح و روان کمک می کند و هم از آسیباتی که استرس به بدن وارد می کند جلوگیری می کند.
10 دقیقه تمرین شکم

برای آب کردن شکم فقط 10 دقیقه به من زمان بده

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شکم یکی از مهم ترین اندام های بدنی است که بزرگ بودن آن تناسب اندام را کاملا به هم می ریزد شما با روزی 10 دقیقه تمرین می توانید شکمتان را کوچک کنید.