ورزش و تناسب اندام

افزایش وزن نوزاد
بهترین کار برای افزایش وزن نوزاد خوراندن غذاهای مقوی و مغذی به آن هاست تا رشد خوب و سالمی داشته باشند و همچنین دیگر لاغر نباشند.
کاهش وزن با پیاده روی

برنامه ای بسیار ساده برای کاهش وزن با پیاده روی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کسانی که به دنبال کاهش وزن سریع بدون صرف هزینه و زمان هستند پیاده روی بهترین گزینه برای سوزاندن کالری و چربی ها در این افراد می باشد.
لاغری در 15 دقیقه

لاغری در 15 دقیقه ! روشی کمی سخت ولی عالی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با خواندن عنوان لاغری در 15 دقیقه کنجکاو می شوید و فکر می کنید که چطور می توانید در عرض کمتر از نیم ساعت کلی کالری بسوزانید ، با روش رکورد داران آشنا شوید.
لاغری با کاردیو

لاغری با کاردیو و هزاران مزیت انجام این ورزش

زمان مطالعه : 11 دقیقه
کاردیو یا همان تمرینات هوازی از مهم ترین ورزش های لاغری هستند این تمارین به بدن کمک می کنند که گردش خون در آن بهتر انجام شود و سیستم ایمنی قوی تری داشته باشد.
کونگ فو توآ

تاریخچه کونگ فو توآ و همه چیز درباره این رشته رزمی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
کونگ فوتوآ یک هنر رزمی ایرانی و یکی از سبک های ورزش کونگ فو است که در برگیرنده ورزشهای دیگر نیز بوده و بر بدن و روان سالم تر تاکید می کند.
کاهش وزن شیردهی

آیا شیردهی باعث کاهش وزن میشود؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شیردهی در دوران بارداری می تواند کمک به کاهش وزن کند اما این روش به تنهایی کافی نیست، بلکه شما باید از رژیم غذایی مناسبی هم در بارداری استفاده کنید.
نکات کاهش وزن

کاهش وزن و کم کردن سایز شکم و پهلو با نکات اول صبحی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از نکاتی که می توان برای لاغری و کاهش وزن به آن اشاره کرد صبحانه ای کامل، مصرف چای سبز و داشتن تحرک کافی در صبح است که بسیار کمک کننده هستند.
عضله سازی

3 اصل مهم برای عضله سازی بدون آسیب به بدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عضله سازی و ساخت ماهیچه راه و روش اصولی دارد که باید با یک رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی صحیح پیش بروید تا به سلامت بدنتان آسیبی نرسانید.
درمان غبغب

درمان و آب کردن غبغب با ورزش ساده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آب کردن غبغب با انجام چند حرکت اصلاحی موثر شامل حرکات ورزشی است که بیشتر در ناحیه گردن انجام می شود و به دلیل قرار دادن غبغب در موقعیت خاص موجب کوچک شدن غبغب می شود.
لاغر شدن با گروه خونی

لاغر شدن برای کدوم گروه خونی سخت تره ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاهش وزن و لاغر شدن در گروه خونی های مختلف ، متفاوت است و باید برای لاغری از برنامه غذایی مناسب برای هر گروه خونی استفاده کنید.
علت شکم بزرگ

دلیل شماره ی یک چاقی و بزرگی شکم شناسایی شد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر شکمتان بزرگ است مهم علت آن استرس و نداشتن برنامه غذایی سالم است، استرس باعث میشود چربی های شکم افزایش یابند.
ورزش تقویت زانو

حرکات ورزشی بسیار راحت برای تقویت زانوها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درد در ناحیه زانو یک مشکل بسیار رایج در میان مردم است که از آن رنج می برند، انجام برخی حرکات ورزشی و تمرینات کششی برای سلامت زانوها بسیار مفید است و به تقویت زانو کمک شایانی می کند.
ورزش پیلاتس

همه چیز درباره ورزش پیلاتس و فواید آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ورزش پیلاتس برای بهبود سلامت عمومی و تندستی مناسب است و ورزش پیلاتس می تواند به کاهش وزن، کمر درد و ساخت ماهیچه های قوی کمک شایانی کند.
گرد و غبار

آیا گرد و غبار خانه باعث افزایش وزن یا چاقی شود؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از عوامل جالبی که میتواند باعث چاقی شود گرد و غبار خانگی است، در ادامه متوجه میشوید گرد و غبار چگونه باعث چاقی میشود.
رژیم غذایی مایند

از بخور نخورهای رژیم غذایی مایند تا فوایدش + برنامه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای جلوگیری از ابتلا به آلزایمر و کاهش بیماری های قلبی با بالا رفتن سن باید نکات مهمی را در رژیم غذایی رعایت کنید که در این زمینه رژیم غذایی مایند یکی از بهترین و مناسب ترین راه ها می باشد.