ورزش و تناسب اندام

شکم تخت
بسیاری از افراد به دنبال راهی برای داشتن شکم تخت و صاف هستند که باید برای رسیدن به آن یک رژیم غذایی مناسب به همراه برنامه ورزشی داشته باشند.
کاهش وزن و لاغر کردن کودک

لاغر کردن کودکان تپل با بهترین روش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر کودکتان اضافه وزن دارد و چاق بنظر میرسد اول از همه مطمئن شوید که بیماری مرتبطی نداشته بباشد و بعد برای لاغر کردنش او را توجیه و تشویق کنید به خوردن غذاهای سالم.
ورزش کگل

ورزش کگل با تمام باید و نبایدهای مهمش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ورزش کگل تمرینیست که موجب تقویت عضلات کف لگن می شود و به مشکلات ادراری و بارداری کمک بزرگی می کند این تمرین را می توان در هر زمان و مکانی انجام داد.
چای لاغری

اگر رژیم دارید بهترین چای لاغری برای شما اینجاست + طرزتهیه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چای لاغری اشتهای شما را کم و باعث کاهش وزن و تناسب اندام شما می شود ، در این مطلب یکی از بهترین انواع چای لاغری را برای شما آورده ایم که می توانید با نوشیدن آن خیلی زود به وزن مورد نظرتان برسید.
رژیم لاغری یک ماهه

فوت و فن رژیم لاغری یک ماهه + برنامه کاهش وزن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کاهش وزن بدون برنامه ممکن است برای بدن مضر باشد و پیامدهای جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد از اینرو میتوانید با داشتن یک رژیم لاغری سالم یک ماهه به وزن ایده آل خود برسید.
کاهش وزن در یائسگی

یک رژیم ایده آل برای کاهش وزن در یائسگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زنان بالای 50 سال نیز باید رازهای خوش اندامی را بدانند ، درمان چاقی و کاهش وزن در یائسگی نیاز به یک رژیم صحیح دارد که متخصصان تغذیه برای زنان بعد از توقف دوران قاعدگی پیشنهاد می کنند.
علل کاهش وزن ناگهانی

وقتی باید از کاهش وزن ناگهانی و لاغری بی دلیل بترسید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دیابت، پرکاری تیروئید و رژیم غذایی اشتباه از علل کاهش وزن ناگهانی می باشند همچنین عوامل موثر دیگری مانند کلسیم بیش از حد بدن و زخم های گوارشی وجود دارند.
جلوگیری از چاقی شکم

اگر از چاقی شکم دکمه شلوارتان بسته نمیشود بخوانید !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چاقی و چربی های بیش از حد شکم برای سلامت بدن بسیار مضر است و باید برای جلوگیری از آن سبک زندگی خود را تغییر دهید و نکاتی را در تغذیه و برنامه روزانه خود رعایت کنید.
افزایش انعطاف بدن

تمرینات خارق العاده افزایش انعطاف بدن فقط در 1 ماه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آیا شما هم از بدن خشکتان خسته شده اید! شما می توانید با انجام منظم تمرین های مخصوص در یک ماه خیلی سریع انعطاف پذیری بدنتان را افزایش دهید.
رفع سلوليت ران

رفع بی دردسر سلولیت ران پا با 6 ورزش ساده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سلولیت پا را می توان در خانه بدون هیچ هزینه ای و فقط با گذراندن کمی زمان از طریق ورزش و تمرینات آسان پا رفع کرد و به پاهایی زیبا و خوش فرم رسید.
عدم تقارن بدن

ورزشی برای رفع عدم تقارن عضلات بدن + آموزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عدم تقارن عضلات بدن از مشکلات بسیاری از افراد است که می توانند برای رفع آن از حرکات ورزشی مناسب استفاده کنند و قرینگی اندامشان را افزایش دهند.
نوشیدنی لاغری

5+5 نوشیدنی طبیعی برای سریع تر شدن لاغری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وقتی در مورد یک نوشیدنی لاغری صحبت می کنیم باید ترکیبی را درنظر داشته باشیم که مواد اولیه آن قادر به سوزاندن چربی و سوزاندن کالری را داشته باشند.
نعناع لاغری

با نعناع معجون مخصوص لاغری شکم درست کنید + روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ترکیبات نوشیدنی نعناع لاغری را سرعت می بخشد ، اکثر افرادی که دستورالعمل معجون کاهش وزن با نعناع و زنجبیل را امتحان کرده اند به خوبی نتیجه ی آن را در خود شاهد بوده اند.
ورزش ضد پیری

تمرینات مخصوص و ضد پیری ورزش چی کونگ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تمرینات ورزشی مرتب باعث می شود که روند پیری در بدنتان به تعویق افتاده و شما همچنان احساس شادابی و جوانی خود را حفظ کنید ورزش ضد پیری چی کونگ نیز مناسب است.
بزرگ کردن باسن

بهترین حرکت ورزشی بزرگ کردن سریع باسن + آموزش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
میتوانید با انجام چند حرکت ورزشی ساده بدون نیاز به جراحی یا رفتن به باشگاه به اندازه دلخواه این قسمت از بدن خود برسید.