راه کاهش وزن در یک هفته
امروزه افراد زیادی از مشکل چاقی رنج می برند و به دنبال روشی برای کاهش وزن سریع و سالم هستند. راه های موثری وجود دارد که می توانید فقط در یک هفته 8 کیلو لاغر کنید.

کاهش وزن در یک هفته با برنامه ای موثر برای لاغری

متاسفانه در زندگی امروزی افراد زیادی با مشکل اضافه وزن دست و پنجه نرم می کنند و همیشه دنبال راه هایی سریع برای کاهش وزن می گردند که برخی از این روش ها نه تنها موثر نیستند بلکه سبب بیماری های مختلف نیز می شوند.

بهترین راه برای کاهش وزن و رهایی از چاقی گرفتن رژیم کم کالری در کنار یک برنامه ورزشی منظم است اما در برخی از مواقع ما به دنبال یک راه حل برای لاغری سریع می گردیم تا بتوانیم حداکثر وزنمان را برای شرکت در یک جشن عروسی و یا مهمانی ویژه کاهش دهیم البته بهتر است بعد از این رژیم های سریع کاهش وزن ازیک رژیم غذایی مناسب به همراه ورزش و پیاده روی استفاده کنید تا وزنتان تثبیت گردد چرا که راه های سریع کاهش وزن معمولا نتیجه پایداری ندارند. با این بخش از تناسب اندام نمناک همراه شوید تا بتوانید در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید و در مهمانی ویژه تان بدرخشید .

بیشترین کاهش وزن در یک هفته

با این روش ها در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید

برنامه کاهش وزن 8 کیلو در یک هفته

اگر می خواهید به سرعت وزن کم کنید و قرار است هفته دیگر به جشنی بروید که لباس هایتان برایتان کوچک شده اند ، این رژیم به شما کمک می کند در کوتاهترین زمان ممکن وزن خود را تا 8 کیلوگرم کاهش دهید البته شما به شرطی وزن مورد نظر را کم می کنید که مو به مو برنامه زیر را رعایت کنید. در این رژیم غذایی این نکته را در نظر داشته باشید که میزان تغییر وزن افراد مختلف می تواند کاملا متفاوت باشد، اما در این که وزن کم می کنید هیچ شکی نیست.

یکی از سریع ترین روش های سالم و طبیعی برای کاهش وزن که می تواند برای تمام گروه های سنی قابل استفاده باشد رژیم «جنرال موتورز» (GM) است . این رژیم غذایی را می توانید در دو هفته متوالی ادامه دهید اما نباید بیش از دو هفته ، این رژیم را ادامه دهید . اگر بخواهید این رژیم را برای بیش از دو هفته ادامه دهید باید پس از گرفتن دو هفته رژیم بین آن یک هفته استراحت قرار دهید اما در این یک هفته نباید غذاهای پرکالری مصرف نمایید .

هنگامی که این برنامه غذایی را دنبال کردید نباید به هیچ عنوان استرس را به خود راه دهید . همچنین باید خواب کافی داشته باشید و همانگونه که در برنامه غذایی گفته شده غذا بخورید و کمتر از آن غذا مصرف نکنید و خود را گرسنه نگه ندارید.

مهم ترین نکته این رژیم این است که قبل از تمام شدن هفته خود را وزن نکنید زیرا وزن کردن زیاد موجب دلسردی شما از رژیم و رها نمودن آن می شود.

کاهش وزن سریع در یک هفته

8 کیلو لاغری فقط در 7 روز

مراحل کاهش وزن در هفت روز

در طول مدت رژیم به صورتی که توضیح داده شده است عمل کنید:

روز اول

اولین روز رژیم مهم ترین روز آن است که باید فقط در این روز میوه و آب مصرف کنید و از خوردن سایر خوراکی ها اجتناب نمایید. در این رژیم غذایی حدود 8 تا 12 لیوان آب بنوشید . بهترین میوه ها برای این رژیم سیب، هندوانه، خربزه وانارهستند و میوه ای که نباید اصلا از آن مصرف کنید موز می باشد. شما می توانید هر وقت احساس گرسنگی نمودید میوه و آب مصرف کنید.

روز دوم

در روز دوم رژیم که مختص به سبزیجات است شما باید سبزیجات خام و پخته و آب پز شده اما بدون اضافه کردن روغن مانند لوبیای پخته، هویج، بروکلی، خیار، کدو، کاهو و کلم استفاده کنید و می توانید این سبزیجات را ترکیب کنید و برای خودتان سالاد درست کنید ولی روی آن سس نریزید فقط با مقداری سرکه سیب و آبلیمو آن را میل کنید. در این روز نیز مانند روز اول 8 تا 10 لیوان آب بخورید و اگر دچار بیرون روی زیاد شدید اصلا نگران نشوید .

در این روز از رژیم غذایی حتی می توانید سیب زمینی آبپز هم بخورید، ولی بهتر است آن را درصبحانه مصرف کنید تا کربوهیدرات های آن طی روز بسوزند.

8 کیلو لاغری در 7 روز

در روز دوم برنامه غذایی سالاد سبزیجات بخورید

روز سوم

در روز سوم رژیم شما مجاز به خوردن انواع میوه و سبزیجات به غیر از موز و سیب زمینی هستید . امروز هم در کنار خوردن سبزیجات و میوه باید 8 تا 10 لیوان آب بخورید . در روز سوم رژیم از میوه برای صبحانه و برای ناهار از سبزیجات به شکل سوپ یا سالاد و برای میان وعده دوباره از میوه و برای شام از سبزیجات استفاده کنید. ترتیب استفاده از میوه ها و سبزیجات و یا ترکیب کردن آنها به ذائقه شما بستگی دارد.

روز چهارم

در روز چهارم از رژیم غذایی ژنرال موتورز شما مجاز به استفاده از 8 تا 10 عدد موز به همراه سه لیوان شیر هستید و به غیر از این دو شما هیچ چیز دیگری نباید بخورید. شاید فکر کنید با این سهمیه شیر و موز ممکن است گرسنه شوید اما باید بدانید اگر سهمیه شیر و موز خود را به صورت مناسب برای تمام روزتان تقسیم کنید ، احساس گرسنگی شما را اذیت نمی کند.

در این روز هم مانند سایر روزها آشامیدن 8 تا 12ز لیوان آب فراموش نشود . شما می توانید در این روز سه لیوان شیرتان را را برای صبحانه، ناهار و شام بگذارید تا همراه با موز در تمام روز سیر بمانید.

کاهش وزن طبیعی در یک هفته

در روز چهارم فقط مجاز به خوردن موز و شیر هستید

روز پنجم

روز پنجم یک روز رویایی برای شماست زیرا در این روز قرار است یک پیمانه برنج بدون روغن و 250 گرم گوشت سفید یا قرمز بدون چربی بخورید! در روز پنجم شما نیمی از راه را طی کرده اید و می توانید از سبزیجات و میوه ها نیز استفاده کنید . امروز مجاز به خوردن سوپ سبزیجات بدون روغن شامل کدو، کلم، هویج و بروکلی، هستید و همچنین می توانید سیب، پرتقال و گریپ فروت بخورید . در این روز باید 6 تا 7 عدد گوجه فرنگی بخورید تا اسید اوریک بدنتان افزایش یابد همچنین آشامیدن حداقل 10-12 لیوان آب در این روز فراموش نشود.

روز ششم

آیا تا این روز از رژیمتان موفق بوده اید ؟ اگر این چنین است باید بدانید تا این روز حتما دیگر عملکرد سیستم گوارشیتان بهبود یافته و متابولیسم بدنتان افزایش یافته است . امروز شما مجاز به خوردن یک پیمانه برنج برای وعده ناهار و سبزیجات به صورت خام یا پخته برای باقی روز هستید همچنین در این روز باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. در روز ششم شما اجازه ی مصرف 250 گرم گوشت سفید یا قرمز بدون چربی را دارید.

سریعترین راه لاغری

افزایش متابولیسم بدن در روز ششم

روز هفتم

امروز روز آخر این رژیم و روز وزن کردن شماو دیدن نتیجه آن با چشمتان است . در این روز شما مجاز به مصرف برنامه غذایی روز ششم به همراه یک لیوان آب میوه طبیعی تهیه شده در منزل هستید .

در روز آخر رژیم مانند روزهای قبل نوشیدن آب به مقدار 10 تا 12 لیوان فراموش نشود . در روز آخر این رژیم علاوه بر کاهش وزن خواهید دید پوستتان نیز روشن تر می شود .در پایان روز هفتم این رژیم مجاز هستید خود را وزن کنید . بعد از این رژیم غذایی دیگر پر خوری را کنار بگذارید و نتیجه تلاش و کارتان را در روزهای آینده از دست ندهید.

نکته 1:برای اینکه کاهش وزن بیشتری از این رژیم حاصل شود بهتر است روز 45 دقیقه پیاده روی کنید.

نکته 2: آشامیدن چای سبز و قهوه بدون شیر و شکر در تمام روزهای این رژیم غذایی مجاز است.

نکته 3:در تمام روزهای رژیم علاوه بر میوه و سبزیجات باید سوپ سبزیجات شامل (کلم کرفس هویج گوجه فرنگی و .....) میل کنید، خوردن سوپ کمک می کند تا بیشتر وزن کم کنید.

لاغری و سریع ترین راه کاهش وزن 8 کیلویی در یک هفته + برنامه

4.515616
این مطلب مفید بود ؟139581658
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ن/ز.ت
برچسب : کاهش وزن
143 نظر به ثبت رسیده است
رضا ساعدجلیل1399-06-27
بهترین کار برای لاغری با این رژیم برنامه ریزی برای ورزش هر روز ۴۵تا۶۰ دیگه پیاده روی کنید من با دویدن تونستم تا روز چهارم رژیم ۳کیلو کم کنم الباقی رو هم ادامه میدم بعد از این هفته تو وعده شام سالاد بدون سس بخریدو پیاده روی کنید شیرینی رو بزارید کنار غذاهای آبپزوکبابی میل کنید
34156
پری1401-05-13
مقدار مصرف نمک چه میزان می تواند باشد؟
7421
ناشناس1399-03-19
سلام دوستان ببینین کم کردن تو این رژیم ب چند تا چیز بستگی داره
اولیش امادگی بدنتونه مثلا بدن منی ک 10 ساله ورزشکارم خیلی زود لاغر میشه و وزن کم میکنه و ... ولی خب مثلا بدن کسی ک اوج ورزشش دویدن تو ی مسابقه بوده کمتر وزن کم میکنه و ...
بستگی داره ب اینکه چقد تحرک مفید و ورزش دارین مثلا کار خونه و پیاده روی روزانه تو این رژیم خیلی کارسازه و اگ ی برنامه سبک ورزشی برای خودتون بچینین معجزه میکنه
چرا میگم سبک ؟ چون اگ برنامه ی سنگینی بریزین برا خودتون بدنتون تحلیل میره چون تو ی رژیم سنگینین و پروتئین دریافت نمیکنین ب همین خاطر بدنتون از عضلات مصرف میکنه و ممکنه وسط روز یهویی بیهوش شین یا چشاتون سیاهی بره
برای اینکه ی رژیمی عمل کنه باید بهش پایبند باشین یعنی اگ وسطش شیرینی و شکلات بخورین حتی یکم خیلی یهویی چاقتون میکنه
بعد تموم شدن رژیمتون رعایت کنین و خیلی نخورین چون باعث میشه دوباره چاق شین و ایندفعه چربیا سفت تر میشن
ی رژیم پر پروتئین برا خودتون بریزین چون اگ پروتئین نباشه شما علاقه شدیدی ب شیرینی جات و قند مصنوعی پیدا میکنین
در نهایت رژیمی بگیرین ک باهاتون سازگار باشه و از حدتون نگذرین وگرنه مریض میشین و بهتون اسیب میرسه در نهایتم باعث چاقیتون میشه
56235
محمد1399-01-23
دوستان برای لاغری :
صبح 1 چهارم نان لواش بخورید / نهار 5 قاشق از هر چیزی که هست بدون نان / شام فقط میوه
روزی هم 30 دقیقه پیاده روی کنید .

اینجوری من در دو ماه 16 کیلو کم کردم .
56787
...... jdjdn1400-09-04
غذا کم خوردن از نخوردن سخت تره
74561
ماریا شیخ1398-11-12
من امروز روز پنجمم هست که داره میگذره و بغیر از روز دوم که فقط سبزیجات بود بقیه روزها اصلا اذیت نشدم.واقعا جویدن و قورت دادن اون همه سبزیجات سفت و خام و یا حتی پخته توی زمانی که گرسنه ای خیلی سخته.بیصبرانه منتظرم ظهر بشه تا برنج سبزیجاتمو بخورم.خخخ
23954
اسدالله1400-09-07
باید نخوری تا بمیری اینجوری من امتحان کردم ۴۰ کیلو لاغر شدم
363156
امیر1398-05-23
به نظرم این رژیم خیلی سنگینه.... میتونیم نان و برنج رو کمتر کنیم و از خوردن قند و کربوهیدرات جدا خودداری کنیم و به همراه این رژیم ورزش هم کنیم
24983
شیوا1398-04-23
رژیم غذایی اگه رو برنامه نباشه شوک به بدن وارد میشه...ریزش موی شدید.افسردگی و اضطراب.تحقیق کنین که هر بدنی ظرفیت و توانایی گرفتن هر رژیمی رو داره؟ این برنامه شاید جوابگوی هرآدمی نباشه.مواظب سلامتیتون باشه....
38632
Mehdii91398-03-04
من رژیم کامل گرفتم همراه ورزش!!!! اول اینو بگم که بین کامنتا کسی ندیم کامل گرفته باشه و راضی باشه، مشکل رژیم تو اون روزیِ که فقط موز باید بخوری تو ۳ روز اول بیشتر از ۳ کیلو وزن کم کردم بعد از اون موز و برنج خوردن اضافه شد و در روز آخر کلا ۳.۵ کیلو کم کردم! آب کافی خوردن خیلی خیلی مهمِ و پیشنهاد میکنم مطالعه داشته باشید راجب اصول ورزش و رژیم.
15740
دربندی1400-10-16
من این رو یه دوره امتحان کردم خیلی خوب بود قشنگ احساس سبکی میکردم
9715
امین1398-01-09
من هم خیلی جالب دیدم برنامه رو و امروز روز اولم هست خدا کنه ۸ کیلویی کم کنم و خیلی خوبه برنامشون
11135
میتی1399-02-27
دوستان همراه رژیم ورزشم باید بکنید الکی فقط خودتونو گشنه نگه ندارین
13727
زینب 1397-09-14
من این رژیم رو انجام دادم و کامل و بی عیب ونقص هم انجام دادم اما بعد از یک هفته فقط یک کیلو کم کردم و اونجوری که ازش تعریف میشد که خیلی وزن کم میکنید اصلا اینجوری نبود
179423
ارمیتا1397-09-13
من معده درد دارم وقای ک گشنه بمونم خیلی درد میگیره بنظرتون اگ این رژیمو بگیرم برام مشکلی پیش نمیاد؟
17594
Nasrin klantari1400-08-24
سلام من از این رژیم غذای خیلی راضی هستم امروز سومین روز رژیمم هست ۳کیلو کم کردم
۷۳ کیلو بودم الان ۷۰کیلو هستم
این رژیم فقط صبر و تحمل میخواد
چون ما زنای ایرانی فقط خوردن شده تفریح و سرگرمی
با این رژیم بخور ولی سالم بخور
خیلی خیلی عالیه حدعقل چرتوپرت خوردنو ترک میکنیم سالم بخور و به اندازه بخورید
12262
زهره عباسی1400-09-05
سلام من هم این رژیم گرفتم امروز پایان روز چهارم رژیمم هس خیلی سخت بود همش وسوسه میشدم غذا یا خوراکی بخورم اما انجامش دادم وزن نکردم اما با چشم مشخصه که سایزم خیلی کم شده و کمرم باریک شده واینم بگم که من مادر شیر ده بودم
10344
زهره1400-09-09
پس کم کردید وزن
6730
فاطمه1401-10-15
خیلییی درد میگیره
کلا رژیم سرخود باعث میشه اعصاب معده ضعیف بشه و واویلا منم مثل تو
33
آرزو1397-09-12
سلام منم ازامروزشروع میکنم امیدوارم جواب بده
13927
Kowsar1397-09-08
ممنون بابت برنامه ی خوبتون. من امروز اولین روز رژیمم هس. امیدوارم که نتیجه ببینم و به وزن دلخواهم برسم
6417
یاسین1397-09-06
در این هفت روز ار نون هیچ استفاده‌ای نباید بکنیم
13139
زی زی1397-09-05
منم شروع کردم از امروز... گرسنت نمیشه فقط اراده و حوصله میخواد
8024
سید1397-08-30
سلام خدمت شما،من یک روزه مونده رژیمم تموم بشه 7 کیلو کم کردم خیلی رژیم خوبی بود فقط باید مو به مو اجرا کنی
51442
لاغر پسند 1397-08-18
نه نکش معده ت داغون میشه ا
9258
سمیه 1397-08-17
برادر بنظر من ترک کن
8128
صابر رسولی 1397-08-05
با سلام برنامه خوبی بنظر میرسه فقط مشکلی که هست سیگار و قلیون رو میشه کشید تو این هفته ممنون میشم کمکم کنید
9494
علی1400-09-09
میخوای رژیم برای سلامتی بگیری بعد میگی قلیون بکشم یا نه؟؟؟؟؟
10214
آرزو1397-07-28
من راه های زیادی رو امتحان کردم حتما این یکی جواب میده ممنونم از راهنمایی شما
6411
مهدیه 1397-08-10
جواب داد رژیمت
7926
نیلو1397-07-24
خداکنه جواب بده از فردا شروع میکنم
7123
مریم1397-07-11
واقعا عالیه من قبلاامتحان کردم امشبم تصمیم گرفتم ازفرداشروع کنم فقط اونایی که میگن ایا این وزن برمیگرده یانه باید بگم وقتی رعایت کنی بعدش نه برنمیگرده کاش اینوملکه ذهنمون کنیم که همیشه رعایت کنیم غذاخوردنو واقعابه اینهمه عذاب نمی ارزه
24516
پرنیا1397-07-03
من ۱۰ کیلو اضافه وزن دارم معمولا کسایی ک اضافه وزنشون بیشتره هر رژیمی زودتر واسشون جواب میده میخوام بدونم کسی مثل من بود ک این رژیمو بگیره و زود ب وزن ایده الش برسه؟ لطفا همه کسایی ک رژیمو گرفتن نتیجشو بگن
17344
رضا1397-06-27
از شنبه شروع میکنم، شنبه...
14142
خانم شریفی1400-09-10
من هم از شنبه شروع میکنم.شنبهههههههه
4714
الهه ایران باستان1400-09-17
شروع کردی ????????
2310
M.f)1397-06-11
سلام،برای روز چهارم به جای شیر چی میتونم استفاده کنم،اصلا نمیتونم شیر بخورم
10344
هانیه1397-06-09
خیلی دوست دارم این رژیم رو بگیرم فقط از ترس ضعف و پایین اومدن قند خون تردید دارم????
6724
سارا 1397-09-10
این اصلا عقلانی نیست ????????????????
28657
مهدیه 1397-08-10
یعنی واقعا تو دوروز ۱۲کیلو کم کردی
18967
یاسی1397-06-08
سلام ممنون بابت رژیم عالیتون الان روز دوم رژیممه از۸۵.۴ شدم ۷۳.۲ واقعا عالیه
128674
mobina1397-05-23
خواهرانه بهتون ميگم اگه ظرفيتشو ندارين اين رژيم و نگيرين،امروز فهميدم هيچي مهم تر از سلامتي نيس، صبح روز سوم اين رژيم از شدت گرسنگي و حال بد رفتم بيمارستان و الان خدارو شكر ي ذره بهترم،مرگ و جلو چشام ديدم واقعا
159112
امیررضا1397-05-22
روز چهارم رژیمم و هر روز بیشتر از یک کیلو کم میکنم واقعا عالیه قد ۱۹۶ وزنمم الان شده ۱۰۰ کیلو ۱۰۴ بودم امروز وزن نکردم هنوز، فقط خوردن آب زیادو فراموش نکنید و میوه جات شیرین بعد از تاریک شدن هوا استفاده نکنید بجاش سبزیجاتی مثل خیار و کاهو مصرف کنید و همیشه بزارید یه حس گشنگی باهاتون باشه من روزی یه ساعتم میرم باشگاه و دوچرخه و شکم میزنم البته سبک، خیلی ممنون از سایت واقعا راضیم و احتمالا بعد این دوره یه دور دیگه هم برم تا به وزن ایده آلم که ۹۰ هستش برسم
11938
وزن1400-09-18
قد مورد علاقه دخترا
4731
یاس1397-05-11
سلام دوستان ، ممنون از اطلاعات خوبتون ... منم واقعا افسرده شدم بابت وزنم مدام هم ورزش میکنم و غذا هم رعایت میکنم ولی اصلا کم نمیکنم
7431
مینا1397-05-11
سلام. من یه دوره رژیم رو انجام دادم 2/5 کیلو کم کردم. تصمیم دارم چندین مرحله دیگه هم انجام بدم تا به وزن دلخواه برسم. امیدوارم نتیجه بگیرم.
6124
مينروا1397-04-23
سلام من الان روز سومش هستم واقعا خوبه من روش هاي زيادي رو انجام دادم ولي نتيجه نگرفتم انچنان ؛ولي اميدوارم اين روش جواب بده.
4715
محمد1397-04-20
سلام من این رژیومو گرفتم ۸ کیلو واقعا کم کردم و موثر بودو شرو کردم به لاغری الا۱۸ کیلو کم کردم استفاده کنید روزای اولش سخته به بعر دوسه روز عادیو طبیعی میشه سختیتون روز اوله یاعلی بگید فقد
20726
Mahdi1397-04-11
این برنامه خیلی خوبه .من که در هفته حدود ۱۶ ساعت ورزش میکنم و این رژیم واقعا بهم خیلی کمک کرد تا بتونم به وزن مورد علاقه ام برای شرکت در مسابقات برسم
5820
مینا1397-04-07
سلام برنامه جالبیه اگه به بدن اسیب نرسونه میخام از شنبه شروع کنم امیدوارم نتیجه بگیرم چون خیلی افسرده شدم
7425
حمید1397-04-05
سلام دوستان من روز سوم هست که رژیم سیب گرفتم فقط آب چای سبز روزی دو لیوان و سیب میخورم خوشبختانه تا الان یک کیلو کم کردم طی سه روز امیدوارم بتونم ادامه بدم و از دست چربی های زائد خلاص شم
6023
حمید1397-04-03
سلام دوستان من از شنبه نه از همین الان شروع کردم امیدوارم موثر باشه و خودمم پشتکار داشته باشم
7621
شهلا1397-04-01
سلام دوستان به نظرم روش خوبیه من روز چهارمشم گذروندم حس سبکی دارم نمیدونم از گرسنه بودنه حالا یا کاهش وزن اما حتی اگر وزن هم کم نکنم لااقل باعث کاهش اشتها میشه
7818
اشکان1397-03-30
یه هفته زحمت بکش خودتو شکنجه بده ورزش کن پیاده برو خیس عرق شو سبزی بخور میوه بخور هر کاری گفته شده رو مو به مو انجام بده اخر سرم صبح روز هشتم خودتو وزن کن ببین نه تنها از دوازده کیلو اضافه وزن چیزی کم نشده تازه نیم کیلو ام اضافه کردی رو من که اثر نکرد کلی ام اعصابمو خورد کرد امیدوارم مشکل بقیه حل بشه
187202
ع موسوی1400-10-19
وای دقیقا منم مثل شما اعصابم برا اون یه هفته زجر وتحمل طعم بدسبزیجات بهم ریخت الان رژیم گرفتم همه چی میخورم ولی تعدادکالریام محدوده برااینکه مثلا برنج زیادتری بخورم بدون روغن درست میکنم والان نزدیک۶کیلو کم کردم تااخرماهم۳روز مونده شاید بتونم یک کیلوی دیگه کم کنم????
1212
هادی1397-04-13
نمی دونم به شرایط شما ارتباطی داره یا نه ولی...اگر تازه ورزش رو شروع کرده باشید، تا یک هفته وزنتون تغیری نشون نمی ده. بعد کاهش وزن شروع می شه.
4835
بهناز 1397-03-30
هرچند که این مدل رژیم ها از نظر متخصصین تغذیه رد شده ولی بنظر من حداقل درباره من همچین رژیمایی جواب میده ممنون بابت این اطلاعات من ۶۸ کیلوام و تا ۱۳ تیر باید ۵۹ کیلو بشم سایزم ۴۲ و قدم ۱۷۳ امید وارم روم جواب بده من از شنبه هفته دیگه شروع میکنم انشاالله. چون الان توی به رژیم دیگه ام که ۱۰۰ گرمم کم‌نکردم ازش هنوز با وحود عذابایی که میکشم..تازه ورزشم هروز هروز میکنم ۵ ۶ دیقه طناب میزنم و دراز نشست و حرکاتی واسه اب شدن پهلو و کلا فقط شکمم اب شده و داره تخت میشه ولی اصلا وزنم تکون نخورده..کلی حرص خوردم امروز بابت وزنم و اومدم توی گوگل سرچ‌کردم و اینو دیدم امید وارم کمکم کنه کلی دعا تون‌میکنم
8550
رها1397-03-18
سلام من مو‌ ب‌مو جلو رفتم فقط‌یک‌ کیلو ونیم کاهش وزن داشتم.ولی آغازی بود برای کاهش وزنم
5335
radvin1397-03-17
سلام من روز چهارم رژیمم ولی متاسفانه هنوز هیچی کم نکردم همشم کامل رعایت کردم
6865
خانوم نون1397-03-15
خیلی عالیه منم از فردا شروع میکنم به امید موفقیت
8619
اراده1397-03-12
سلام من یه هفته این رژیم رو گرفتم واز ۶۲ به ۵۸ رسیدم . راستش یه کم روز سوم سخت بود ولی بقیه روزها اصلا احساس گرسنگی و ضعف نکردم . خیلی خوشحالم و ممنونم از شما.
23232
ناشناس1397-03-11
هشت کیلو ک نمیشه لاقل چهار کیلو
7336
یه تپل1397-04-05
به نظر من تو همچین کاری نکن. خیلی نرمالی دیگه خیلی لاغر میشی ها. تو که اضافه وزن نداری
13631
اریانا1397-03-10
من ۵۴کیلو هستم قدم 165.5 خدا کنه بشم ۴۸ از فردا شروع میکنم
91187
الی1397-03-09
من امروز روز اولمه تا الان که خوب بوده
6042
مهدیه1397-03-08
سلام.من امروز این رژیم رو شروع کردم.آیا میشه روزی که سبزیجات هست از بادمجان کبابی استفاده کرد.
11762
حسن1401-12-01
سلام به همه تپلا منم به جمع شما پیوستم خخخ . امروز روز دوم هست که رژیم رو میگیرم امید وارم جواب بده .من قبلا رژیم گرفتم ولی زیر نظر پزشک نزدیک ۲۰ کیلو کم کردم ولی چون رژیم فیکس رو کامل نگرفتم دوباره برگشتم به وزن اول حیف . ولی دوباره تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم امید وارم جواب بده.
11
شبنم1397-03-01
سلام من این رژیم رو ۲ بار گرفتم و هر بار ۴ کیلو وزن کم کردم خیلی خوبه
11531
771397-08-02
100% به خودتون و بچه اسیب می زنید.به آینده بچتون صدمه نزنید لطفا
10738
پ1397-04-10
البته ک ضرر داره به عقیده من چون مادر شیرده با این رژیم هم به خودش هم به بچه اسیب میزنه
13825
راضیه1397-02-30
سلام برا خانومای شیرده ضرر نداره
8458
شبنم 1397-03-01
من قبل عید گرفتم تا الان که بر نگشته
7731
الينا1397-02-29
سلام من امروز ميخوام اين رژيم رو شروع كنم فقط سوالي كه برام پيش اومده اينه كه وزني كه كم كردم دوباره برنگرده ؟!
11261
زهرا1400-08-20
مراعات کنی تو خوردن بر نمیگرده .شیرینی جات و روغن و نمک کم مصرف کن
126
الهه1397-02-20
سلام واقعا جواب میده؟من روشهای زیادی امتحا ن کردم ولی جواب نداد امید وارم بشه وزنم رو بااین روش کم کنم
9544
ندا1397-02-17
سلام یک ماه قبل از عید این‌ رژیم رو گرفتم تا حالا سه دوره کامل گرفتم ۱۳ کیلو کم کردم این رژیم عالیه ولی تو فاصله بین رژیمها باید خیلی رعایت کنین
20236
راضیه 1397-02-15
منم امروز روز اولمه تا اینجاش که بد نبود
8429
فرهاد1397-02-15
خیلی ممنون و روز اول غذا نباید خورد
6847
خدا کمک کنه1397-02-07
خدا کمک کنه منم فرداشروع میکنم فقط منکه سر کار هستم بعضی چیزها رو نمیشه تهیه کرد امکان جایگزین کردن هست
141128
عیسی1397-02-04
خدا کنه تلف نشم
24445
mahya1397-01-12
بجای گوجه چی و میشه جایگزین کرد
15570
اشکان1397-01-26
تازه میخام شروع کنم انشالا نتیجه بگیرم
8938
امیر1396-12-18
به نظر من خوبه من از فردا شروع میکنم انشاالله جواب بده
9555
وجیهه1396-12-11
من خیلی چاقم انشالله لاغر بشم با این رژیم
20755
Shakiba1396-10-25
من و مامانم تونستیم ۴ کیلو کم کنیم
16856
سمانه1396-09-25
من اين رژيمو گرفتم،٦كيلو وزن كم كردم،الان نزديك ١ماه هست،وزنم همون مونده،ولى بعدش بايد تو خوردن غذا مراعت كرد،شيريني و شكلات كاملا كم و يا اصلا استفاده نشه تا ١ماه،و پياده روى.واقعا خوبه اين رژيم
17445
سمیه1396-09-08
سلام وعرض ادب. من تو سال گذشته این رژیم را گرفتم حدود 3 الی 4 کیلو واقعا کم کردم ودوسایز هم اومدم پایین عالی بود ولی تنها مشکلی که هست دوباره. وزنم برگشت
18798
علیرضا1396-08-29
منم میخوام از فردا شروع کنم امیدوارم که جواب بده
14551
Rozhina1396-08-02
خیلی برنامه غذایی خوبیه ولی واقعا ۸کیلو کم میشه؟من خودم تازه یک روزه شروع کردم امیدوارم جواب بده.
195107
رضا1397-03-31
البته توجه داشته باشید که این کاهش وزن سریع موجب تحلیل بیش از حد چربی اطراف کلیه میشه و سبب افتادگی کلیه و در نتیجه نارسایی کلیه میشه و هموستازی رو به هم میزنه بهتره یکم ارومنر ریژیم بگیرید
27578
ويستا1397-02-06
فكر نميكنم مشكلي ايجاد شه
12460
خالد1396-07-25
سلام سپاس از شما بنده فشار خون و قند بالا دا رم رژیم7 روزه را میتونم انجام بدهم لطفا راهنمایی کنید
19191
سارا1396-07-25
من شروع کردم امروز روز چهارم هستم یکم سخت بود ولی عااالی بود . احساس سبکی میکنم. هنوز وزن نکردم ببینم چقد کم کردم
32783
هادی1396-07-23
امید به خدا برنامه خیلی جالبه
10954
محمد1400-09-02
من از این ورزش ولاغری متنفرم
715
Zahra1396-07-17
عالیه
13172
میلاد1396-06-18
بنطرم برای من که میخوام باز مثل قبل بدنم رو بسازم با باشگاه خبلی خوبه ایشالا زود جواب بده چون واقعا ضرروریه برام
15788
مریم1397-04-06
خیلی ممنون بابت برنامه انشالله نتیجه خوب باشه ممنون
13971
مشهد 1396-06-15
خیلی ممنون ازشما امیدوارم نتیجه ی خوبی بگیرم
16363
فرزاد1397-07-18
شما وعده غذايي رو به هيچ عنوان حذف نكنيد فقط وفقط شكر- روغن - نمك و برنج رو از تمام وعده غذايي حذف كن نتيجه اي كه من در يك ماه گرفتم ١٥ كيلو كم كردم به هيچ عنوان مصرف نشود اين چهار مورد
972132
ع موسوی1400-10-19
دقیقا حرف شما درسته پسر مربیمونم مثل شمابرایکماه اینکاروکرد ومثل شما۱۵کیلوکم کرد منم الان یکماهه رژیمم روغنمو الان ۳ماه که به حداقل رسوندم وشاید الان تواین یک ماه رژیم هفته ای شاید یک ق روغن کنجد مصرف کردم غذاهامو کم نمک کردم چون کامل نمیتونم قطعش کنم برنجم قهوه ای وبدون روغن هفته ای یبار غذامو خیلی خیلی کم کردم تاجایی که تونستم غذای پروتیینی وکم کالری درست کردم براخودم کبابی بخار پز اب پز شباهم فقط ماست یا شیر کم چرب والان ۳ روز مونده به اخرماه تقریبا۶کیلو کم کردم تازه اگه بیشتر رعایت میکردم شاید ۸کیلومیشد
63
فاطمه 1396-06-04
متشکرم خیلی برنامه جالب و دلچسب بود حتما برنامه را دنبال میکنم امیدوارم سریعتر نتیجه بدهد
23788
نفس1396-05-24
من از فردا شروع میکنم به این رژیم امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم
451119
سحر1396-04-13
سلام ممنون از برنامتون فقط میخواستم بدونم اگه این برنامه رو ادامه بدیم مشکلی ایجاد میکنه
688182
سمانه1399-06-24
میتونی رژیم تخم مرغ بگیری من امتحان کردم عالیه
20476
حسن1398-07-19
سلام من کامل انجام دادم 3کیلو کم کردم
508118
حامد1397-02-15
سلام.به نظر من اگه كسي بخواد وزن كم كنه بايد غذا هاي داراي كربوهيدرات نخورده كه اونام شامل ماكاروني,سيب زميني آپز شده,سينه مرغ و موز اينا كه صبحا هر روز آب كرفس با هويچ بنوشه با يه عدد سيب زرد كه چربي سوز هس نهار هم سبزيجات و ميوه زياد استفاده كنه شام به مدت دو هفته يا بيشتر سالاد كاهو بخوره بجاي سس هم ماست بزنه ممنون كه به نوشته هام توجه كردين با تشكر
1575291
عبدالباسط1396-03-16
بسیار عالی ممنون بابت زحماتی که کشیدید من برنامه دارم که این کارا رو انجام بدم بنظرم جالب اومد و امیدوارم که نتیجه بدهد مرسی ممنون خسته نباشید!!!
478127
ارزو حمیدی1400-03-12
سلام دوستان باور کن بهترین راه لاغر شدن سیر من خودم یک ماه از سیر استفاده کردم باورتن نمیشه 12کیلو کم کردم فقط صبح مصرف کند امتحان کنید وبرای بو دهان از چای سیاه خشک کمی بخورد
21646
فرزانه1400-03-24
دوستان رژیم های این چنینی خیلی مفیده به شرطی که. تو روز هایی ک گوشت ندارید از سبزیجات با پروتئین مثل قارچ استفاده کنید. خوردن قرص های ویتامین و آهن و کلسیوم فراموش نشه جدا به بدا آسیب میرسه. برنج هم مصرف نکنید کلا به جاش مصرف گوشتتون رو افزایش بدید. چون پروتئن خالص باعث اضافه وزن نمیشه اما برنج. باعث اضافه وزن میشه. میوه های با کالری بالارو هم ک خاصیت دارن قبل ورزش استفاده کنید ک مواد معدنیشون جذب و انرژیشون سوزانده بشه. رژیم رژیم خوبی هست با تشکر
8218
علی فخاری1400-08-22
من تو روز دوم این رژیمم سرم داره گیج می ه
127
فریده1400-08-23
من فقط ۷ کیلو اضافه وزن دارم ولی چربیام خیلی سفتن امیدوارم جوابگو باشه این رژیم از فردا شروع میکنم در حد سه کیلو باشه هم خوبه
114
ایلیا1400-08-24
سلام من ۲ هفته است وزن کم کردم برای مسابقات کشتی در وزن ۵۵ کیلو و رژیم من فقط ۶ قاشق برنج است و الان ۶ کیلو کم کردم
67
افضلی1400-09-02
سلام وقت بخیر، منظور از یک پیمانه برنج دقیقا چقدر برنج هستش؟؟ یک پیمانه برنج خام رو بپزیم یا اینکه یک پیمانه برنج پخته؟ پیمانه چقدری باید باشه؟
177
الهه ایران باستان1400-09-17
معلومه برنج پخته ????ی پیمانه برنج خام بخوری ک دوباره برمیگردی
106
=====1400-09-03
خدا کنه واقعی باشه
85
علی1400-09-07
سلام من امروز روز پنجم رژیمم هست با ارفاغ شاید نیم کیلو کم کردم
1115
رها1400-09-09
امروز روز اوله. صبح رفتم کلی میوه و سبزیجات خریدم.الان سه عصر هست یه کمی احساس گشنگی میکنم.امیدوارم ارزش داشته باشه جواب بده.
117
محمودی1400-09-09
اگه مثل من بدن زبون نفهمی دارین این رژیم رو امتحان کنین واقعا در عین ناباوری ۴کیلو ۷۰۰گرم کم کردم چیزی نزدیک ۵ کیلو فقط تو یه هفته و اصلا سخت نبود به غیر از روز چهارم که فقط موز و شیر بود که من آب خیلی خوردم و باز میخوام بگیرم و فکر میکنم دوره دوم کمتر وزن کم کنم اما عالیهههه عالی.اونام که وزن کم نکردن لابد تمام نکات رو رعایت نکردن
185
یاسین1400-09-12
با سلام واقعا این رژیم تاثیر گذاره من امروز روز اخر رژیمم بود و حدو 4کیلو کم کردم
117
مهسا عیدیانی1400-09-12
میش از نون هم استفاده کرد
629
زهرا.1400-09-15
من فردا روز سوم هست راستش خیلی سخته، اما ایمان دارم نتبجه عالی میشه
104
فراز1400-09-17
سلام من روز اخر این رژیم هستم
حدود ۴و نیم کیلو وزن کم کردم ،میخ وام یک دوره ی دیگه این رژیمو ادامه بدم
توی این مدت اصلا گرسنه ام نشد
بابت رژیم متشکرم
116
Parkour10101400-09-18
کسی هست که واقعا 8 کیلو اونم تو یک هفته کم کنه
3618
نازنین1400-09-20
من از فردا شنبه شروع میکنم انشاالله که وزن کم کنم من 72کیلو هستم به خاطر چاق بودنم زجر کشیدم خدا کنه با این رژیم خیلی لاغر شم
157
زهرا1400-09-23
من هفته قبل این رژیم رو گرفتم و ۴کیلو کم کردم واقعاعالیه،،
و من دوباره این هفته شروع کردم به رژیم گرفتن ،
این رژیم عالی هست
اما در کنارش کمی ورزش کنید یا پیاده روی
135
رضا عقیلی1400-09-24
و اگر هم ریزش مو و یا طراوت پوست براوت مهم هستش دوستان کمی گندم بگیرید و خیس بدین تا جوانه بزنه و در کنار این رژییم و ورزش ها روزانه از جوانه گندم استفاده کنید
165
ناشناس1400-10-02
به نظر من بهترین روش کاهش وزن حلقه است
روزی ۱۰ دقیقه البته روزی ۳۰ دقیقه بهتره
داخل یک ماه به وزن مورد پسندتون برسید
1318
سحرپارسا1400-10-19
سلام دوستان این رژیم عالیه من روزدومم ودوکیلووزن کم کردم هورررررا تاروزآخربازبهتون میگم چقدروزن کم کردم ممنون بابت رژیم مفیدتون????????
3911
نرگس1401-01-06
۸ تا موز دیوانگی. هایپرکالمی می ده که ایست قلبی می ده. افزایش شدید پتاسیم
915
جیمز1401-01-29
شام فقط سبزیجات
ناهار ۶۰گرم گوشت سفید کبابی بدون روغن با یک کف دست نان
صبحانه یک کف دست نان با گوجه یک فنجان قهوه قبل هر وعده دو الی سه لیوان آب
+ورزش تا ۶ ماه ادامه داشته باشه ۵۰کیلو وزن کم میکنی
116
ne_gar. mod1401-02-07
من روز چهارمم و سه کیلو کم کردم
162
محمدی1401-04-01
سلام من۳بار این رژیم رو گرفتم از ۹۲ کیلو شدم ۶۹ کیلو خیلیم راضیم
394
امیرعلی1401-05-22
سلام خوبید من با این نظر هایی که دیدم انشالله از فردا شروع میکنم و ادامه میدم اراده دارم واسه رژیم و میتونم به امید خدا من تصمیم گرفتم فقط سبزیجات و میوه و آب تو یه هفته بخورم انشالله لاغر کنم 15سالمه و وزنم روی100کیلو هستش همش از خوراکی های اشغال و مصرف غذاهای بیرون بوده و میخام وزنم رو کم کنم تا برج8وقت دارم چون که باید برم پیش دکترم و دکترم گفته حتما باید لاغر کنی و منم واقعا چاق شدم و دیکه خودم از خودم حالم بهم میخوره امیدوارم به امید خدا یه وزن زیادی کم کنم خدایا خودت کمکم کن شما هم منو دعا کنید با تشکر از شما خدانگهدار
235
الی1401-07-23
سلام.بنظرم هر رژیمی باید زیر نظر پزشک و با مصرف مکمل همراه باشه تا عوارضی مثل ریزش مو ،شل شدن پوست،مشکلات اعصاب و...نداشته باشیم
61
علی حسین زاده1401-11-03
سلام ..من روز سوم رژیم رو دارم سپری میکنم ..خیلی عالیه..احساس سبکی میکنم
10
سمانه1401-08-23
سلام من امروز روز سوم رژیمم خیلی خوب ولی باید یه کم صبر و تحمل داشته باشید
خیلی سخت نتونی غذاهایی که بقیه خانواده میخورن و نخوری
ولی میشه انجام داد
61
ندا1401-09-12
من یه هفته هرشب توچای داغ کمی دارچین ریختم تاموقع سردشدن دم کشید . سه کیلو کم کردم . فقط نمی دونم میشه پشت هم ادامه بدم الان دوشبه نخوردم اگه کسی امتحان کرده لطفا جواب بده میشه ادامه بدم عوارضی نداره هرشب دارچین بخورم دقیقا قبل ازخواب بایدخورد
60
محمد1401-10-11
این رژیم باعث عضله سوزی میشود
11
حجت1401-10-18
۱. ده دقیقه قبل از غذا دو تا لیوان اب بخورین
۲. هر لقمه غذا رو ۳۰ بار بجوین
۳. قبل از کامل سیر شدن از سر سفره بلند شین

من ۲۳ کیلو تو ۵ ماه کم کردم
همه چیز هم میخوردم
الانم همون رو ادامه دادم

حرف بالا رو یک نفر بهم گفت
جواب گرفتم
به هرکی گفتم اونم راضی بوده

امتحانش راحته ،ضرر نداره
همه چیز هم میخوری
40
امیری که توان خرید ۲۰۶ نداره1401-11-19
اگه خدا بخواد از فردا شروع میکنم،توکل به خدا،اگه بشه تا عید ۱۵ کیلو کم کنم خیلی خوبه
20
ملیکا1401-11-21
البته خوردن ویتامین دی قرص اهن قرص جوشان ویتامین سی از واجباته تو این رژیم
21
مبینا1401-12-17
سلام من این رژیمو یبار گرفتم با اینکه ۴ کیلو وزن کم کردم رژیم خوبی بود خیلیا میگن رژیم سخت برمیگرده ولی وزن من هنوزه هنوزه ثابت مونده فقط کمی صورتم پر شده و دوباره میخوام این رژیمو بگیرم حالا اشاره کنم من اونموقع فقط رژیمو گرفتم کنارش ورزش نمیکردم ابم درست مصرف نمیکردم حالا فرض کنید درکنارش انجام بدید این مواردو انجام بدید وزنتون قشنگ کم میشه
00
وبگردی