برو به :
نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای ایرانی

خورش گوشت و گوجه

طرز تهیه خورش گوشت و گوجه، ترکمن صحرایی ها


گوشت گوسفند مواد اولیه و همیشگی غذای مردم ترکمن صحراست که با آن غذاهای خوشمزه ای درست می کنند. از پلوهای مخلوط اجاقی گرفته تا خورش های مختلف. این خورش هم یکی از آنهاست. خورشی ساده و سنتی که در بیشتر مهمانی های مردم این شهر سرو می شود.
کباب زردک

طرز تهیه کباب زردک


کباب زردک در واقع یک نوع شامی شیرین اصفهانی می باشد که چاشنی آن به دو صورت شیرین و یا ملس تهیه می شود. برای مزه ملس این غذا از سرکه به همراه شیره یا شکر استفاده می شود. در ادامه مطلب با مواد لازم و طرز تهیه کباب زردک آشنا می شوید.
مرغ سرخ شده با لیمو عمانی

طرز تهیه مرغ سرخ شده با لیمو عمانی


درغذا های سنتی ایران اصولا از لیموعمانی که یکی از انواع لیموترش است استفاده می شده و در حال حاضر هم کاربرد فراوان دارد. طرز تهیه مرغ سرخ شده با لیمو عمانی را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کباب مخلوط

طرز تهیه کباب مخلوط مرواریدی با بادمجان


باز هم برای کباب خورها، یک نوع کباب جدید را می خواهیم آموزش دهیم. علاقه مندان به بادمجان هم دست کمی از کباب خورها ندارند و تعدادشان زیاد است. برای همین غذایی ترکیبی از هر دو را به شما آموزش می دهیم.
قلیه قاشقی

طرز تهیه قلیه قاشقی


قلیه قاشقی از غذاهای اصیل ایرانی است که با امتحانش طعم غذای محلی و حس و حال آن را خواهید چشید.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
خوراک مرغ

طرز تهیه خوراک مرغ با تمبر هندی


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه خوراک مرغ با تمبر هندی را آموزش خواهیم داد که بدون شک طعم متفاوت این غذا شما را جذب خودش خواهد کرد.
شامی با قارچ

طرز تهیه شامی با قارچ


شامی انواع مختلفی دارد که هر کدام طعم خاص خودشان را دارند.در این مطلب طرز تهیه شامی با قارچ را آموزش خواهیم داد که تجربه ی طعم جدیدی خواهد بود.
کوکوی مرغ با آرد

طرز تهیه کوکوی مرغ با آرد


طرز تهیه کوکوی مرغ با آرد که می تواند یک شام بسیار خوشمزه برای شما باشد را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمایید.
آش آلو و عدس

طرز تهیه آش آلو و عدس


آش آلو و عدس غذای محلی معروف استان قم است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
آبگوشت نعنا و جعفری

طرز تهیه آبگوشت نعنا و جعفری


آبگوشت نعنا و جعفری در مدت 2 ساعت آماده می شود و بیشتر از آن هر چه بماند آبگوشت جا می افتد و خوشمزه تر می شود. این آبگوشت قابلیت سرو برای 6 نفر را دارد.
کتلت سیب زمینی

طرز تهیه کتلت سیب زمینی و آب لیمو


کتلت سیب زمینی از غذاهایی است که ظاهری زیبا دارد و معمولا مورد قبول کودکان قرار می گیرد. مقداری آب لیموی تازه می تواند هم جلوی اکسیده شدن سیب زمینی شود و هم طعمی فوق العاده به غذا اضافه می کند. این وعده ی سالم را می توانید یک ساعته آماده کنید.