برو به :
نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای ایرانی

ته چین به

طرز تهیه ته چین به


ته چین به یک پیشنهاد خوش عطر و طعم است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک مشاهده خواهید کرد.همراه ما باشید.
ادویه پلو با مرغ

طرز تهیه ادویه پلو با مرغ


اگر عاشق غذاهای پر عطر و طعم هستید و اصولا از ادویه های مختلف در خورش ها و خوراک هایتان زیاد استفاده می کنید، پیشنهاد ما ادویه پلو است.
هویج پلو با گوشت

طرز تهیه هویج پلو با گوشت


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه یک غذای ایرانی خوشمزه و معروف را آماده کرده ایم.آموزش پخت هویج پلو با گوشت را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کباب مارپیچ

طرز تهیه کباب مارپیچ مرغ با کوفته قلقلی


جوجه کباب و کباب کوبیده را دیگر همه خورده اند. حالا می خواهیم کمی تنوع بدهیم و شکلی جدید از آن را درست کنیم. گوشت چرخ کرده را به شکل کوفته قلقلی دربیاورید و جوجه کباب را به شکل مارپیچ دور آن بپیچید.
خورش خلال بادام

طرز تهیه خورش خلال بادام یا پیچاخ قیمه آذری


خورش خلال بادام یا پیچاخ قیمه آذری یکی از غذاهای محلی و در عین حال مجلسی استان اردبیل می باشد. و پیچاخ در آذری به معنای چاقو می باشد که چون گوشت و بادام ترکیب اصلی این غذا می باشد و گوشت با چاقو به قسمت های مساوی و یک اندازه در این غذا باید باشد به این غذا پیچاخ قیمه گفته می شود.
کباب برگ زعفرانی

طرز تهیه کباب برگ زعفرانی


در این مطلب با پیشنهادی بسیار لذیذ و خوشمزه میهمان شما خواهیم بود،کباب برگ زعفرانی طرفداران بسیاری دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کباب بلدرچین

طرز تهیه کباب بلدرچین


کباب بلدرچین یکی غذاهای اصیل کشور عزیزمان است که طعم بسیار لذیذ دلچسبی دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
شوید خولی غذای گیلانی

طرز تهیه شوید خولی غذای گیلانی


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه یک غذای خوشمزه از شمال کشور را آماده کرده ایم.آموزش پخت شوید خولی گیلانی را در ادامه ببینید.
اشپیل شور

طرز تهیه اشپیل شور


اشپیل در واقع همان تخم ماهی سفید است که به صورت بسیار متداول در استانهای شمالی کشور مورد استفاده قرار میگرد.طرز تهیه اشپیل شور را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
اشپل لقمه

طرز تهیه اشپل لقمه


اشپل لقمه یکی از غذاهای محلی کشور عزیزمان است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
آش ماش

طرز تهیه آش ماش بدون گوشت


آش ماش بدون گوشت از جمله آش های سبک است که مخصوص کشورعزیزمان است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کباب تابه‌ای با فر

طرز تهیه کباب تابه ای با فر


کباب تابه ای یکی از غذاهای معروف ایرانی است که طرفداران زیادی هم دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.