خواسته مردان در رابطه

سه خواسته اصلی مردان در رابطه جنسی


آقایان در رابطه جنسی خواسته هایی را از شریک خود دارند که به علت انتقاد پذیری کم خانم ها آن ها را مطرح نمی کنند و با بی میلی وارد رابطه جنسی می شوند.
خود ارضایی

عوارض باورنکردنی خود ارضایی


خود ارضایی مرد و زن ندارد و دختران و پسران هم خود را با این رفتار اشتباه در معرض از دست دادن زیبایی و ریزش شدید مو در کنار سرطان های مختلف قرار می دهند که باید درمان شود.
خشکی واژن

علل و راه درمان فوری خشکی واژن


خشکی واژن با خارش شدید و درد و خونریزی هنگام نزدیکی همراه است و عواملی مانند اضطراب و پوشیدن لباس های نامناسب و عدم آرامش در بروز آن موثرند.
بیماری واژن

این رنگ ترشح خبر از بیماری واژن می دهد


عضو تناسلی یکی از قسمت های حساس بدن است که نباید از کنار تغییرات مشکوک آن به سادگی عبور کرد ، نشانه هایی که خبر از بیماری واژن می دهند بخشی از این تغییرات است که باید شناخت.
ناباروری

دلیل اصلی ناباروری در مردان و زنان


ناباروری یک مشکلات گسترده در جامعه و دنیای امروزی است که حتی شمایی که به تازگی ازدواج کرده اید و احساس مشکل هم نمی کنید می توانید در معرضش باشید.
تنگ کردن واژن

روش قطعی تنگ کردن واژن با نوعی قرص


برای تنگ کردن واژن تمرینات کگل؛ یوگا ؛توپک بن وا و واژینال کنز را به صورت منظم و مداوم انجام دهید و با رعایت نکات بهداشتی ، تغذیه سالم و استفاده از مواد گیاهی و طبیعی از افتادگی واژن جلوگیری کنید.
راه دیر ارضا شدن

راه درست و طبیعی دیر ارضا شدن مردان


انزال زودرس ازمشکلات شایع جنسی مردان است که باعث عدم رضایت شریک جنسی می شود ، در این بخش از سلامت جنسی نمناک با راه درست و طبیعی دیر ارضا شدن آشنا شوید.