دیگران چه می خوانند..؟
نمناک فرهنگ و هنر

بیوگرافی هنرمندان

حامد هاکان

بیوگرافی کامل “حامد هاکان” + تصاویر


حامد هاکان خواننده و آهنگساز متولد 1362 در شهرری می باشد. در این بخش از بیوگرافی هنرمندان سایت نمناک زندگینامه کامل “حامد هاکان” را ملاحظه می فرمائید.
نیما رئیسی

بیوگرافی و عکس های “نیما رئیسی


نیما رئیسی بازیگر ، مجری و گوینده متولد رشت می باشد که در فیلم تلویزونی آمین به کارگردانی بهرنگ توفیقی هنرنمایی کرده است. بیوگرافی کامل و عکس های “نیما رئیسی” را می توانید در ادامه در سایت نمناک مشاهده کنید.
حمید صفت

بیوگرافی و عکسهای حمید صفت خواننده رپ


حمید صفت خواننده زیرزمینی رپ از دوران راهنمایی فعالیت هنری اش را آغاز کرد و به همراه دوستش شروع به ساخت موسیقی کرد و در این گفتگو از علاقه ای که به دکتر چمران دارد میگوید.
داریوش کاردان

بیوگرافی و عکس های “داریوش کاردان


داریوش کاردان بازیگر نقش هواید در سریال معمای شاه می باشد . بیوگرافی کامل “داریوش کاردان” را می توانید در بخش بیوگرافی هنرمندان سایت نمناک مشاهده نمایید.
بهروز افخمی

بیوگرافی و عکسهای “بهروز افخمی


بهروز افخمی کارگردان و نویسنده متولد 3 آبان ماه 1335 می باشد. در این بخش از بیوگرافی هنرمندان سایت نمناک زندگینامه و عکسهای “بهروز افخمی” و همسر اول ناهید طلوع و همسر دومش مرجان شیرمحمدی را مشاهده می فرمائید.
صبا راد

بیوگرافی و عکس های “صبا راد


فاطمه راد که با نام صبا راد مشهور است از سال 75 گویندگی را در رادیو آغاز کرد. در این بخش از بیوگرافی هنرمندان زندگینامه و عکسهای “صبا راد” و همسر اولش مرتضی علی آبادی و همسر دومش مانی رهنما را میخوانید.
حبیب الله کاسه ساز

بیوگرافی و عکسهای حبیب الله کاسه ساز


حبیب الله کاسه ساز تهیه کننده نام آشنای سینما و تلویزیون صبح امروز دار فانی را وداع گفت به همین مناسبت مطلبی را تحت عنوان گزیده ای از زندگی حبیب الله کاسه ساز را برایتان گردآوری کرده ایم.
رضا رشیدپور

بیوگرافی کامل و عکس های “رضا رشیدپور


رضا رشیدپور متولد تبریز و بازیگر، تهیه کننده، کارگردان و مجری سینما و تلویزیون می باشد. در این بخش از بیوگرافی هنرمندان سایت نمناک زندگینامه و عکس های رضا رشیدپور را ملاحظه می فرمائید.