بیوگرافی و عکسهای عارف لرستانی
زندگینامه و عکسهای “عارف لرستانی” به همراه مصاحبه الهام ناصری همسر این بازیگر درباره علت فوتش را در ادامه ملاحظه می کنید.

بیوگرافیعارف لرستانی

  • نام:عارف
  •  نام خانوادگی:لرستانی
  •  تاریخ تولد:15 بهمن 1350
  •  محل تولد:کرمانشاه
  •  تاریخ فوت:26 فروردین 1396 
  •  علت فوت:ایست قلبی
  •  آرامگاه:روستای سیمینه، کرمانشاه
  •  پیشه: بازیگر
  •  سال های فعالیت:1377 تا 1396

 ---------------------------------------------------------

زندگینامه عارف لرستانی

 عکسها و بیوگرافی عارف لرستانی

زندگی شخصی عارف لرستانی

عارف لرستانی متولد 15 بهمن 1350 در کرمانشاه ، بازیگر تئاتر و تلویزیون ایران بود. او با مجموعه جنگ 77 به کارگردانی مهران مدیری پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن در چندین مجموعه دیگر از جمله قهوه تلخ با او همکاری کرد. 

 عارف لرستانی قهوه تلخ

 عارف لرستانی در گذر زمان


ازدواج عارف لرستانی

در سال 1391 روزی که قرار بود عده ای از هنرمندان به سفر ژاپن بروند، عارف لرستانی که با الهام ناصری، یکی از کارکنان سفارت ژاپن آشنایی داشت، داوطلب شد که اطلاعات لازم را برای آنان بگیرد و چه بسا فکرش را هم نمی کرد که ادامه آن تماس به کجا می کشد، اما آن تماس، به دنبال خود تماس های دیگری را داشت و نتیجه آن شد که عارف لرستانی از الهام ناصری خواست تا با پدر و مادرش حرف بزند، وقتی برای خواستگاری بگیرد و سر انجام عارف لرستانی و الهام ناصری با هم ازدواج کردند.

 عارف لرستانی و همسرش

 عارف لرستانی و همسرش الهام ناصری


فوت عارف لرستانی

 عارف لرستانی در تاریخ 96/1/26 به دلیل ایست قلبی در خواب درگذشت.

عارف لرستانی علت مرگ

عکسهای مرحوم عارف لرستانی


آخرین ساعات زندگی عارف لرستانی از زبان همسرش

همسر مرحوم لرستانی درباره آخرین ساعات زندگی این هنرمند دوست داشتنی صحبت کرد.

الهام ناصری همسر عارف لرستانی:عارف روزهایی که کار نداشت معمولا تا ظهر می خوابید. صدای نفس های تند عارف را حوالی ظهر شنیدم و رفتم اتاقش. گفت هوا خیلی گرمه و انگار تب دارم. درجه گذاشتم دیدی چیزی نیست. گفتم برایم حوله خیس کن و بگذار روی سر و صورتم. بدنش خیلی داغ بود اما تب نداشت. گفت ترش می کنم و معده ام ناراحت هست. بهش شربت دادم. یه کمی حرف زد. یادم نیست در مورد چه چیزی صحبت می کردم. شاید سفری بود که هفته بعد با هم در پیش داشتیم. بعد از تخت بلند شد و اومد جلوی تلویزیون" ناصری در ادامه صحبتهایش به شروع سکسکه لرستانی اشاره می کند که چند ساعتی ادامه داشت و قطع نمی شد:" بعد از ظهر که شد عارف گفت بریم قدم بزنیم. کماکان سکسکه اش ادامه داشت. همان موقع دلیل سکسکه طولانی را سرچ کردم و به نتایج عجیبی رسیدم. یکی از آنها به مسائل عصبی ربط داشت و دیگری درباره بیماری های قلبی بود. به عارف گفتم بریم بیمارستان. قبول نکرد اما بهش گفتم که به چکاپ نیاز داری"

عارف لرستانی قهوه تلخ

 گریم عارف لرستانی برای سریال قهوه تلخ

مرحوم لرستانی و همسرش به بیمارستان رفتند وعارف در تریاژ بیمارستان عرفان مورد چکاپ قرار گرفت. قرار شد آمپولی به او بزنند که یکی از عوارضش خواب آور بودن بود. بعد از تزریق آمپول و به فاصله چند دقیقه سکسکه مرحوم لرستانی قطع شد. مرحوم لرستانی نزدیک به یک ساعت و ده دقیقه در بیمارستان بود و ساعت 9.10 به گفته همسرش، در خانه بودند. او قبل از خواب اصرار داشت که برنامه دورهمی مهران مدیری را ببیند و می گفت دوست دارم کنار خانواده ام باشم. همسر لرستانی در ادامه صحبتهایش با تی وی پلاس به این نکته اشاره کرد که او عادت داشته همیشه زودتر از عارف بخوابد و از آنجایی که آن شب عارف زودتر از خوابیده بود، او دیر خوابش برد:" تا قبل از خواب صدای خرخر و نفس کشیدن عارف را می شنیدم. بقیه اش را هم بگم؟"

عارف لرستانی و مهران مدیری

مچ انداختن عارف لرستانی و مهران مدیری در دورهمی 

الهام ناصری بعد از چند لحظه مکث ادامه داد:من به خاطر کارم هیچ وقت عادت نداشتم شنبه ها صبح زود از خواب بیدار شوم اما آن روز ساعت 6.30 انگار کسی تکونم داد و از خواب بیدار شدم. آگاه بودم که روز تعطیلم هست. عین آدم کوکی ها از تخت اومدم پایین و رفتم بالای سر عارف. دیدم چرا همان مدلی است که دیشب او را در تخت گذاشته بودم و اصلا تکان نخورده. نفس نمی کشید. به صورتش زدم و با صدای بلند صداش کردم. تنش را هم تکان دادم و دیدم دستش که روی پتو بود ول شد کنار تخت.

همسر عارف لرستانی

مرحوم عارف لرستانی در کنار همسرش

 علت فوت عارف لرستانی

آن موقع فقط یک یا حسین گفتم و گویا خیلی جیغ کشیده بودم چون همسایه ها با صدای جیغ من آمدند. فوری به لابی من زنگ زدم و گفتم به اورژانس زنگ بزنید. هنوز یک دقیقه نشده بود که همسایه بغلی با سراسیمگی آمدند و گفتند چه شده. گفتم شوهرم نفس نمی کشد. زنگ زدیم اورژانس گفتند باید ماساژ قلبی بدهیم. وقتی او را داشتند ماساژ می دادند به من گفتند که داخل اتاق نروم چون یه مقدار ملافه خونی است. دیدم زیر سر عارف خونی شده. گفتم مگه کسی او را زده؟ گفتند تا ماساژ قلبی دادند از توی دهانش کف و خون بیرون آمده. اورژانس ساعت 8 آمد و گفت سه ساعتی می شود که عارف فوت کرده است" همسر مرحوم لرستانی درباره شایعاتی که بعد از مرگ شوهرش در شبکه های اجتماعی منتشر شد در پاسخ به این سئوال که آیا قصوری انجام شده، گفت:به نظر من همه چیز عادی بود و هیچ چیز عجیب غریبی نبود که این بحثها راه بیفتد. من فکر نمی کنم قصوری انجام شده باشد.

عارف لرستانی ، برزو ارجمند و هادی کاظمی

عارف لرستانی ، برزو ارجمند و هادی کاظمی در سریال قهوه تلخ

سریالهای عارف لرستانی

 در حاشیه (1393)

 کوچه مروارید (1393)

 شوخی کردم (1392)

 ویلای من (1391)

 قهوه تلخ (1389)

 مرد دوهزارچهره (1388)

 خسته دلان

 90 شب

 ببخشید شما

جنگ 77 (1376)

 فیلم سینمایی

 شام عروسی (1384)

 انتخاب (1383)

 معادله (1382)

 مانی و ندا (1379)

 نمایش خانگی

 عطسه (1394)

 ویلای من (1391)

 قهوه تلخ (1389)

 بمب خنده (1389)

عکسهای مرحوم عارف لرستانی

عکسهای اینستاگرام عارف لرستانی

عکسهای عارف لرستانی

کیک عارف لرستانی

کیک تولد عارف لرستانی

عارف لرستانی در سریال در حاشیه

سلفی عارف لرستانی با بازیگران سریال در حاشیه

منوچهر هادی و عارف لرستانی

عارف لرستانی و منوچهر هادی

تصاویر عارف لرستانی

آخرین عکسهای عارف لرستانی

سلفی عارف لرستانی با طنازان سینما

سلفی عارف لرستانی با جواد رضویان ، مهران غفوریان و علی اوجی 

عکسهای زنده یاد عارف لرستانی

تصاویری از زنده یاد عارف لرستانی

همسر عارف لرستانی

گریه های همسر عارف لرستانی

مراسم عارف لرستانی

 مراسم خاکسپاری عارف لرستانی

اشکهای جواد رضویان

گریه های جواد رضویان در مراسم خاکسپاری عارف لرستانی

عارف لرستانی ، ماجرای ازدواج عارف لرستانی + زندگینامه

4.9107
این مطلب مفید بود ؟1043
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / ک
وبگردی