برو به :
ماکارونی با ریحان

طرز تهیه ماکارونی با طعم ریحان


ماکارونی دستور تهیه های بسیار متنوعی دارد که هر کدام از آنها طعم لذیذ خودشان را دارند.ماکارونی با طعم ریحان نیز آموزش تهیه ای دیگر از این خانواده ی ایتالیایی است.
بچو دنجان گوک

طرز تهیه غذای کُره ای بچو دنجان گوک


طریقه آماده کردن بچو دنجان گوک خیلی راحت است. بیشترین کاری که باید انجام دهید این است که اگر آن را برای ناهار می خواهید درست کنید باید از قبل داخل موادی بگذارید که مزه دار شود.
دلمه تره فرنگی

طرز تهیه دلمه تره فرنگی


دلمه دستور تهیه های بسیار متنوعی دارد و هر کدام طعم و خصوصیت خاص خودشان را دارند.در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه دلمه تره فرنگی را آموزش خواهیم داد.
سینه مرغ با سس سیب

طرز تهیه سینه مرغ با سس سیب دیژون


در این بخش از آشپزخانه نمناک، طرز تهیه سینه مرغ با سس سیب دیژون را آموزش خواهیم داد.به شما اطمینان میدهیم که با امتحان طعم این غذا شیفته ی آن خواهید شد.
سالاد والدروف

طرز تهیه سالاد والدروف


زادگاه سالاد والدروف نیویورک است که این سالاد طعمی متفاوت با بقیه دارد.همچنین شما می توانید هنگام سرو کمی فلفل نیز استفاده کنید که ما توصیه نمیکنیم.
میگو برشته

طرز تهیه میگو برشته


میگو برشته غذایی بسیار لذیذ و شیک است و امتحان طعم آن تجربه ی لذت بخشی برای شما خواهد بود.
پاستا عربیتا

طرز تهیه پاستا عربیتا با بادمجان بریانی


شاید با شنیدن نام عربیتا احساس کنید که این غذا برای کشور های عربی باشد اما باید بگوییم خیر،عربیتا صرفا به معنی تند و تیز است و این پاستا همانند اکثر پاستاها اصالتی ایتالیایی دارد.طرز تهیه پاستا عربیتا را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نان پر شده با گوشت

طرز تهیه نان پر شده با گوشت


نان پر شده با گوشت غذایی پر طرفدار و لذیذ است که در میان اروپایی ها محبوبیت زیادی دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کباب شیرین فنلاندی‌

طرز تهیه کباب شیرین فنلاندی ها با پلوی تند


فنلاندی ها برای درست کردن کباب از یک شیوه متفاوت از ما ایرانی ها استفاده می کنند. آن ها کباب هایشان را کمی شیرین یا بهتر است بگوییم ترش و شیرین درست می کنند. طعمی که متفاوت ولی خوشمزه است.
دست‌پیچ ویتنامی

طرز تهیه دست پیچ تابستانی ویتنامی


ویتنامی ها غذای سالم و پرطرفداری دارند به نام رول یا غلتک بهاری (یا تابستانی). خودشان معتقدند این غذا ترکیبی از آفرینش های زمینی و دریایی است و سعی می کنند خانوادگی آن را تهیه کنند تا همه اعضای خانواده در یک مراسم کوچک بهاری یا تابستانی جمع شوند.