برو به :
فالوده هندوانه

طرز تهیه فالوده هندوانه


فالوده هندوانه از جمله دسر هایی است که امتخان آن در روزهای گرم سال بسیار دلچسب خواهد بود. طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
بستنی هندوانه

طرز تهیه بستنی هندوانه


بستنی هندوانه پیشنهاد ما برای دسر یک روز گرم است که طعم بستنی هندوانه بدون شک یکی از بهترین تجربه ها برای شما خواهد بود.
فرنی با ژله

طرز تهیه فرنی با ژله


فرنی با ژله تلفیق سنت و مدرنیته است که می توانید از آن به عنوان یک دسر خوشمزه استفاده کنید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
تارت ریواس

طرز تهیه تارت ریواس


ریواس در فصل شکوفه ها، با نوید پخت انواع شیرینی ها و مرباهای خوشمزه دنیا می آید. چند وقت پیش اینجا از روش درست کردن نوشیدنی هایی با ریواس گفته بودیم. اما کیک ها و تارت هایی که می توان با این گیاه درست کرد هم به اندازه نوشیدنی اش ساده است.
بستنی بادام

طرز تهیه بستنی بادام


بستنی از جمله خوراکی هایی است که در تمام فصول طرفداران خود را دارد. بستنی بادام جزو خوشمزه ترین ها است که طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
فرنی

طرز تهیه فرنی با طعم جوز هندی


فرنی معمولی خوراک سنتی و آرام بخشی است. این نوع خامه ای آن را گرم با جوز هندی معطر و تند به همراه میوه های پخته یا تازه سرو نمایید تا تنوعی در سفره ی غذای شما باشد.
کشکول ایرانی

طرز تهیه کشکول ایرانی


فقط اسم این دسر نیست که به سرزمین خودمان برمی گردد. این شیرینی خوشمزه اصالت ایرانی دارد، اما از آنجا که بسیار به مذاق پادشاهان عثمانی خوش آمد، تبدیل به دسرکلاسیک آنها شد. کشکول به آسانی فرنی و به خوشمزگی پودینگ بادام انگلیسی است.
شارلوت سلطنتی

طرز تهیه شارلوت سلطنتی


شارلوت سلطنتی دسری بسیار خوشمزه و دلپذیر است که می تواند ذائقه ی هر کسی را به سمت خود جلب کند.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
ژله سیب و نعنا

طرز تهیه ژله سیب و نعنا


ژله سیب و نعنا یک دسر خوش رنگ و خوشمزه است که پیشنهاد امروز ما است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پودینگ توت‌ فرنگى

طرز تهیه پودینگ توت فرنگی


پودینگ توت فرنگی دسر خوشمزه و شیک و مدرن است که طعم هر ذائقه ای را به خود جلب می کند.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.