برو به :
نیمرو فنجانی

طرز تهیه نیمرو فنجانی


نیمرو فنجانی یک پیشنهاد عالی و فانتزی برای وعده صبحانه است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
مرباى کدو حلوایى

طرز تهیه مربای کدو حلوایی


چاشنی ها می توانند به سفره شما رونق ببخشند سبب می شوند شما در مقابل پرخوری تان مقاومت کنید و به عنوان طعم دهنده هایی بی نظیر مزه غذا را بهتر از آن چیزی می کنند که شما تصورش را دارید.در ادامه طرز تهیه مربای کدو حلوایی یک چاشنی خوشمزه را آموزش خواهیم داد.
لبو

طرز تهیه لبو در مایکروویو


اگر تا بحال لبو را به شکل سنتی و قدیمی تهیه میکردید امروز طرز تهیه لبو با مایکروفر را آموزش خواهیم داد.همراه ما باشید.
موهامورا

طرز تهیه موهامورا (سس لبنانی)


موهامورا یک چاشنی با طعم مطبوع لبنانی است که می توانید در انواع غذاهای خود از آن استفاده کنید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
شور مخلوط

طرز تهیه شور مخلوط


شور مخلوط یکی از ترشیجات محبوب و پرطرفدار بین ایرانی ها است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک ببینید.
پودینگ برنج

طرز تهیه پودینگ برنج ( غذای کودکان )


رعایت تنوع در رژیم غذایی کودکان اهمیت زیادی دارد زیرا هر یک از گروه ها (و حتی مواد غذایی مختلف در یک گروه)، ارزش تغذیه ای متفاوتی دارند و توصیه می شود که در برنامه غذایی هفتگی، تنوع به عنوان یکی از ویژگی های بارز، رعایت شود .طرز تهیه پودینگ برنج را در آشپزخانه نمناک ببینید.
استاک مرغ

طرز تهیه استاک مرغ


استاک ها یکی از ارکان مهم در آشپزی هستند . شاید به جرات بتوان گفت که در بعضی از غذاها یک استاک خوب و اصولی پنجاه درصد طعم و کیفیت غذای شماست . پس آشنایی با این گروه مهم و تهیه درست و اصولی آن یکی از اصول ابتدایی و بسیار مهم در آشپزی میباشد .طرز تهیه استاک مرغ را در ادامه ببینید.
حریره جو

طرز تهیه حریره جو


حریره جو یک غذای مقوی و مفید است که به عنوان غذای کودک نیز می توانید استفاده کنید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
خمیر پاستای خانگی

طرز تهیه خمیر پاستای خانگی


آیا تابحال به فکر این افتاده اید که خمیر پاستای خانگی درست کنید و از صفر تا صد پاستا را خودتان آماده کنید؟پس این مطلب را از دست ندهید.
پونزو

طرز تهیه چاشنی پونزو


پونزو چاشنی غذاهای ژاپنی است که با استفاده از آن طعم بسیار خوبی به غذاهای خود می دهند.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کمپوت سیب فوری

طرز تهیه کمپوت سیب فوری


کمپوت سیب برای تسکین معده مفید می باشید و از این رو برای کسانی که احساس سوزش معده می کنند پیشنهاد می شود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
خمیر بنیه

طرز تهیه خمیر بنیه


میگو و ماهی و فیله مرغ و انواع سبزیجات مانند پیاز و قارچ و گل کلم و بروکلی و .... در این خمیر بسیار خوشمزه و لذیذ میشوند.طرز تهیه خمیر بنیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
سیب زمینی کبابی

طرز تهیه سیب زمینی کبابی


سیب زمینی کبابی از آن دسته غذاهایی است که در روزهای سرد سال که دورهم هستید بسیار لذت بخش است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.