شکلات

شکلات صبحانه
شکلات صبحانه نوتلا که یکی از بزرگترین مشتریان صنعت پالم است مورد انتقاد فراوان واقع شده و سرطان زا بودن آن به اثبات رسیده است.
شکلات

خوردن شکلات برای بیماران سرطانی ممنوع !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
موادی در شکلات وجود دارد که باعث پخش شدن تومورها در سراسر بدن می شود و بیماری سرطان را مهلک تر می کند.
شکلات

کدام شکلات سرطان زاست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در شکلات روغن درخت نخل یا همان پالم وجود دارد که این چربی باعث تحریک نوعی پروتئین در بدن انسان می شود که نقش موثری در گسترش تومورهای سرطانی دارد.
شکلات

شبه شکلاتی که برای قلب و عروق مضر است!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
هنگام تهیه شکلات حتما به قسمت مواد متشکله آن توجه کنید و با دیدن کلمه CBS یا روغن جانشین کره کاکائو بدانید که این محصول یک شبه شکلات است .
شکلات سیاه

چرا شکلات سیاه بهترین نوع شکلات است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شکلات در کنار تمام مضراتی که برای بدن دارد از ارزش تغذیه ای خاصی هم برخوردار است.مخصوصا شکلات سیاه که برای پوست بسیار مفید است.
طرز تهیه موس شکلات

آموزش خوشمزه درست کردن موس شکلات سه رنگ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
موس شکلات سه رنگ یک دسر خوشمزه و جدید است که به عنوان یک وعده کامل هم می توانید ان را تهیه و میل کنید.روش تزیین این دسر به سبک بن ماری است.
شکلات گردویی

روش تهیه خوشمزه ترین “شکلات گردویی” با شکلات تلخ

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ابتدا کره را در قابلمه با حرارت کم آب کنید. سپس شکلات تلخ و نسکافه را به آن اضافه کرده و مرتب هم بزنید، پودر قند را...... برای ادامه آموزش دستور تهیه “شکلات گردویی” با آشپزخانه نمناک همراه شوید.
شکلات

شکلات لاغر می کند؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
رژیم های سخت، حرکات ورزشی سنگین و.. همه ی مراحلی است که به سختی برای رسیدن به تناسب اندام باید طی شوند اما ره راحت تری را در ادامه خواهید خواند که شیرین تر است.
شکلات

فواید خوردن شکلات

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همیشه وقتی شکلات تعارف میشه ما فقط به این فکر می کنیم که اگر شکلات بخوریم سلامت دندون هامون به خطر می افته اما این خطر با یک مسواک حل میشه ولی شکلات خواصی داره که به این راحتی نمیشه از خوردنش گذشت.
شکلات داغ

شکلات داغ بهترین دوست مغز

زمان مطالعه : 1 دقیقه
میدانیم که ماده اصلی موجود در کاکائو سبب شادتر شدن انسان و سرزندگی میشود البته اگر به اندازه مصرف شود.این بار خاصیت دیگری از این ماده به دست آمده است که ارتباط مستقیم با مغز را دارد.
شکلات-سیاه

فواید بسیار شکلات سیاه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
شکلات سیاه سرشار از مواد معدنی می باشد و خوردن یک مربع کوچک از شکلات باعث می شود مواد معدنی بسیاری مانند منیزیم، فسفر و روی و ویتامین هایی چون گروه B که مورد نیاز بدن است تامین شود.
پاک کردن لکه

پاک کردن لکه شکلات از روی لباس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
پاک کردن یک لکه شکلات از روی لباس کار بسیار سختی می باشد مخصوصا اگر لباس رنگ روشن داشته باشد . در اینجا به نکات مهم درباره پاک کردن لکه شکلات از روی لباس می پردازیم.
صفحه 2 از 2