فلفل

فلفل سیاه
محققان به آزمایش موش ها موفق به یافت تاثیر ضد چاقی شکم و قند خون در یک ادویه شدند ، نوعی فلفل به خوبی در کاهش چربی و وزن تاثیرگذار بود.
فواید غذای تند

خانم ها به این دلیل غذای تند زیاد بخورید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غذای تند طرافداران زیادی خصوصا در کشورهای چین و هند دارد و همچنین خوردن این غذاها فواید باوردنکردنی برای سلامت بدن انسان دارد.
لاغری با فلفل سیاه

فلفل بخورید تا لاغر شوید ؛ البته با این روش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با خوردن فلفل سیاه به روش های مختلف به اندام ایده آل خودتان برسید برای لاغری می توانید از ترکیبات و نوشیدنی های فلفلی بهره ببرید.
غذای مزه تند

منشا غذاهای مزه تند و فلفلی از کدام کشور بود؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مزه تند یکی از انواع ادویه های غذاییست که طرفداران زیادی در جهان دارد و برای جلوگیری از سکته قلبی بسیار مفید است.
خواص فلفل سفید

فلفل سفید و خواصی که دانستنی است

زمان مطالعه : 10 دقیقه
فلفل سفید جزء محبوب ترین چاشنی های آشپزی محسوب می شود و از خواص مناسبی برای سلامتی و زیبایی برخوردار است، البته استفاده نادرست از فلفل سفید می تواند عوارضی را به همراه داشته باشد.
خواص فلفل سیاه

فلفل سیاه و خواص آن برای درمان بیماری ها و لاغری

زمان مطالعه : 12 دقیقه
مصرف فلفل سیاه خواص و فواید بسیاری را به همراه دارد، فلفل سیاه برای زنان و مردان بسیار مفید است و به درمان برخی از بیماری ها کمک شایانی می کند.
خواص فلفل دلمه ای رنگی

خواص فلفل دلمه های رنگی قرمز ، سبز و زرد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مصرف فلفل دلمه ای های رنگی خواص و فوایدی بی نظیری را به همراه داد، در ادامه از تمام خواص فلفل دلمه ای سبز، قرمز، زرد مطلع خواهید شد.
فلفل دلمه ای

ویتامین ها و مواد معدنی موجود در هر فلفل دلمه ای

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فلفل دلمه ای یکی از گیاهان پرخاصیت و انواع رنگ آن حاوی ویتامین ها و موا معدنی مورد نیاز بدن است که برای سلامت انسان بسیار مفید و مقوی می باشد.
فلفل قرمز

خواص و مضرات فلفل قرمز چیلی برای بدن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
فلفل قرمز چیلی سرشار از ویتامین ها از ویتامین ب6 تا ویتامین سی می باشد. همچنین فلفل قرمز چیلی برای پیشگیری از بیماری ها نیز بسیار موثر می باشد.
نگهداری فلفل دلمه ای در فریزر

روش صحیح نگهداری فلفل دلمه ای در فریزر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر طعم فلفل دلمه ای در غذا برایتان خوشایند است و میخواهید در تمام فصول سال این میوه را در یخچال خود داشته باشید بهتر است روش صحیح نگهداری فلفل دلمه ای را بدانید.
تندترین فلفل های جهان

تندترین فلفل های جهان که خوردنشان جرات میخواهد + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طعم های تند در غذاهای مختلف سراسر دنیا معمول و رایج بوده و فلفل ها منبع اولیه تندی انواع مختلف سس ها و غذاها هستند ، در ادامه برخی از تندترین فلفل های جهان را به شما معرفی می کنیم.
تفاوت بین فلفل ها

تفاوت بین فلفل های قرمز ، سیاه و سفید در چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فلفل سیاه، سفید و قرمز , همه از یک گیاه تهیه می شوند. رنگ فلفل به زمان برداشت و شیوه عمل آوردن آن بستگی دارد. مصرف فلفل سیستم هاضمه را تقویت می کند و به گردش خون سرعت می بخشد.
سوزش فلفل

چرا وقتی فلفل می خوریم احساس سوزش می کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چنانچه ناخواسته دست فلفلی تان را به چشم یا دماغتان مالیده باشید، سوزشی شدید را در آن ناحیه حس می کنید که برای خلاص شدن از آن حاضرید دست به هرکاری بزنید.
فلفل سیاه

در مورد خواص فلفل سیاه چه میدانید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فلفل سیاه یک داروی ضدافسردگی قدرتمند است. به همین خاطر هرگز نباید از افزودن مقداری فلفل سیاه تند به غذای تان بترسید. این کار نه تنها طعم غذا را بهتر می کند، بلکه تاثیری خارق العاده بر ذهن و بدن تان می گذارد.
سس تند

تاثیر فلفل و سس های تند بر طول عمر و سلول های سرطانی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بر خلاف تصور عموم که بر این عقیده هستند سس تند برای سلامت خطر آفرین است و ممکن است سلامتی را تهدید کند در یک تحقیق جدید مشخص شده است که مصرف سس تند فواید سلامتی گسترده ای برای بدن انسان دارد.
صفحه 1 از 2