برو به :
نمناک رنگ مو
به دیگران پیشنهاد کنید .
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
51
رنگ موی تابستانی 2015

رنگ موی مخصوص تابستان و فرمول ترکیب هر کدام


خانم هایی که به زیبایی خود اهمیت قائل هستند می دانند که هر فصلی برای خود تیپ و استایل مخصوصی دارد.از مدل لباس گرفته تا مدل مو و آرایش،حتی رنگ موها هم متناسب با فصل سال تغییر کرده و جذابیت آنها رابیشتر می کند.با بهترین رنگ موهای تابستانی 2015 آشنا شوید.
مدل کوتاهی و رنگ مو 2015

مدل کوتاهی و رنگ مو 2015 برای دختران


مدل کوتاهی و رنگ مو 2015 برای دخترانی که عاشق تنوع و جذابیت هستند پر از تنوع است. مدلینگ های مو در گوشه کنار جهان تقریبا یک سبک مدل و رنگ مو است.
رنگ مو

مدل رنگ موی زنانه - سری 2


جدیدترین مدلهای رنگ موی زنانه پاییزی را در سایت نمناک مشاهده نمایید. آخرین مد رنگ موی زنانه پاییزی برای بانوان به روز ایرانی فقط در سایت نمناک قابل مشاهده است.
قیچی-کردن-مو

مو خوره و درمان آن


خانم ها به دلیل داشتن موهای بلند با عارضه موخوره یا همان دوشاخه شدن انتهای مو آشنا هستند. در ادامه روشهای پیشگیری و درمان این آسیب را می خوانید.
انواع-مدل-رنگ-مو

با انواع مدل رنگ مو آشنا شوید


از مهم ترین رنگ های گیاهی حنا می باشد که از برگ های خشک یک گیاه گرفته می شود که در شمال آفریقا و خاورمیانه می روید. حنا به مدت ۶۰-۵۰ دقیقه روی مو می ماند و اثرات آن تا ۱۰ هفته باقی می ماند.
هایلایت کردن مو با لیمو!

هایلایت کردن مو با لیمو!


هایلایت کردن مو با لیمو، موهای خود را در منزل و با یک روش طبیعی و بدون نیاز به مواد شیمیایی هایلایت کنید.
رنگ موی روشن بدون دکلره

رنگ موی روشن بدون دکلره


موهای خود را بدون نیاز به پودر دکلره روشن کنید. نکته مهم روشن در آوردن رنگ مویی با پایه تیره، آن هم بدون دکلره، دقت در انتخاب رنگ و اکسیدان است.