هورمون

هورمون کاهش وزن
هورمون های چربی سوز نقش مهمی در کاهش وزن ایفا می کنند که سوخت و ساز بدن و متابولیسم چربی از جمله وظایف این هورمون ها است.
افزایش تستوسترون

رژیمی مخصوص افزایش تستوسترون در بدن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تستوسترون یک هورمون استروئیدی که در مردان حدود 7یا 8 برابر بیشتر از بانوان تولید می شود و نقش بسیار مهمی در سلامتی مردان به خصوص در باروری آن ها دارد.
هورمون تستوسترون

هشدار بدن با افزایش و کاهش هورمون تستوسترون

زمان مطالعه : 8 دقیقه
هورمون تستوسترون هورمونی است که هم در زنان و هم در مردان وجود دارند ولی در زنان مقدار کمتری از این هورمون یافت می شود سطح بالا یا پایین این هورمون تاثیرات زیادی بر بدن افراد به خصوص مردان می گذارد.
هورمون رشد

عوارض جدی مصرف هورمون رشد بعد از 18 سالگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از هورمون های رشد پس از سنین رشد خطرات و عوارض جدی را به همراه دارد، از عوارض هورمون رشد می توان به سندروم تونل کارپ، افزایش خطر بیماری های قلبی و رشد تومورهای سرطانی اشاره کرد.
تنظیم هورمون

تنظیم هورمون در زنان و مردان بدون دارو

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عدم تعادل هورمون انسان می تواند به طور بسیار قابل توجه ای سلامت کلی بدن افراد را به خطر بیندازد، به همین علت باید حتما از روش هایی مناسب را برای تنظیم هورمون های بدن استفاده کرد.
کاهش هورمون استرس

کلماتی که هورمون استرس را افزایش میدهند + راه کاهش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بالا رفتن هورمون استرس باعث می شود تا مشکلات جسمی و روحی به سراغمان بیایند با خوردن یک نوشیدنی گرم بصورت روزانه این هورمون را کاهش دهید.
هورمون خجالت

هورمونی که باعث خجالت کشیدن شما میشود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هورمون هایی وجود دارند که خجالت کشیدن و اضطراب اجتماعی را افزایش می دهند، هورمون هایی که بیش از حد بدن ترشح می شود و باعث این امر می شود.
سینه مردانه

درمانی عالی برای بزرگی سینه مردانه بدون جراحی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بزرگی سینه مردانه یا ژنیکوماستی در آقایان به دلایل مختلفی ایجاد می شود که می توان بدون جراحی و با یک رژیم غذایی مناسب و ورزش این اختلال را درمان کرد.
هورمون رشد

هورمون رشد خوب یا بد؟ نکاتی که حتما باید بدانید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
عواملی مانند خواب و تغذیه در هورمون رشد تاثیرات مستقیمی دارند هورمون رشد را می توان به بدن تزریق کرد اما این کار بدون عوارض نخواهد بود.
تغییرات هورمونی نوجوانان

تغییرات هورمونی با رفتار و ظاهر نوجوانان چه می کند؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هورمون نوجوانان در سنین بلوغ دچار تغییراتی می شود که هم در ظاهر و هم در رفتار آن ها ظاهر می شود اما کنار آمدن با این نوجوانان کمی دشوار است.
هورمون زنانه

هورمون های زنانه را با این گیاهان تقویت کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نوسانات هورمون های زنانه در دوران یائسگی باعث اختلالاتی در زندگی روزمره آن ها می شود که برای مهار آن ها باید هورمون هایشان را تقویت کنند.
پرولاکتین

همه چیز در مورد هورمون “پرولاکتین” و نتیجه آزمایش آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آزمایش هورمون پرولاکتین هم برای مردان انجام می شود و هم برای زنان. اگر شما مشکل بینایی، سردرد و سختی نعوذ یا خشکی واژن دارید این آزمایش برای شما لازم است.
اچ سی جی

آشنایی با هرگونه عوارض و تاثیرات کامل اچ سی جی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اچ سی جی طبق گفته پزشکان تاثیرات زیادی را در درمان ناباروری مردان و زنان دارد و باعث بارداری چندقلویی می شود و همچنین به ترشح تستسترون در بدنسازان منجر می شود.
تعادل هورمونی

11 نشانه که می گوید شما تعادل هورمونی ندارید!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عدم تعادل هورمونی یکی از اختلالت جدی و البته خطرناکی است که اغلب زنان بدون آنکه متوجه باشند دچار هستند ، بهترین راه در قدم اول شناخت نشانه هایی است که با فرد همراه شده.
 ژنیکوماستی(بزرگی سینه مردان)

علائم و درمان ژنیکوماستی یا بزرگی سینه مردان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ژنیکوماستی یا بزرگی سینه مردان به علت مصرف دارو های مختلف مثل دیازپام و پیری ممکن است بوجود بیاید که با معاینه فیزیکی قابل تشخیص است و از طریق جراحی و دارو درمان می شود.
صفحه 1 از 3