برو به :
نمناک لاغری شکم
این مطلب مفید بود ؟ 11 4
3.715
سرکه بالزامیک

معجزه ی سرکه بالزامیک در کاهش وزن


سرکه بالزامیک سبب کند شدن مراحل هضم غذا می شود و به جلوگیری از پرخوری کمک می کند و موجب کنترل وزن می شود،هم چنین باعث بهبود فشارخون و تنظیم مقدار قند خون و تقویت سیستم ایمنی می شود.
کاهش وزن

8 ترفند ساده و عجیب برای کاهش وزنتان


کاهش وزن با روش های همیشگی و رژیم های لاغری شاید دیگر برای شما تاثیر و جذابیت قدیمی اش را نداشته باشد. به جای استفاده از روش های همیشگی برای کاهش وزن می توانید این روش های موثر و عجیب و غریب را امتحان کنید.
ضد گرسنگی

10 سوپر غذای ضد گرسنگی و اشتها


برای لاغری و سوزاندن چربی باید کمتر غذابخوریم پس به طبع قدم اول تناسب اندام کنترل و کاهش اشتهاست ، ابزار مهم کم کردن میل به غذا خوردن هم مصرف خوراکی ضد گرسنگی است.
داروی لاغری طبیعی

با این داروی لاغری ماهی 7 کیلو وزن کم کنید!


رژیم های کاهش وزن ، راههای میانبر کوچک کردن شکم ، چربی سوزی سریع و دهها عنوان دیگر که خیلی خوب با آنها آشنا هستید، حالا با نسخه طلایی لاغری گیاهی ادامه راه را سپری کنید.
صبحانه رژیمی

صبحانه رژیمی خوشمزه شکم آب کن


برای لاغری و کوچک شدن شکم حتما نباید مواد غذایی بدون طعم و مزه را مصرف کنید و با استفاده از مواد اولیه چربی سوز می توانید یک صبحانه رژیمی فوق العاده خوشمزه را تهیه کنید.
کاهش وزن

چالشی 30 روزه برای کاهش وزن سریع


کاهش وزن و تناسب اندام هم یکی از چالش هایی است که در جامعه به طور فراگیر رواج پیدا کرده است که در میان آنها چندین روش با سرعت و ماندگاری بیشتر پیشنهاد می شوند.
پاستا و چاقی

وقتی پاستا چاقی نمی آورد!


خوردن مواد غذایی همچون پاستا و چاقی در بین تمام افراد به عنوان یک باور کاملا ثابت شده رواج دارد تا جایی که اگر یکی از دوستانتان برای لاغر شدن شما را راهنمایی کند اول از هر چیز می گوید: از همین امروز ماکارونی ممنوع!
کاهش سایز کمر

چی بخورم سایز کمرم فوری کم بشه ؟


سایز کمرم که کم بشه همه چی حله! زمانی که برای کاهش وزن تصمیم می گیرید بیشترین تمرکز شما روی آب کردن شکم و سوزاندن چربی اطراف کمر است و حتما راحت ترین راه بدون ورزش و رژیم خواهد بود.