غذاهای اسپانیایی

خوراک سوسیس و نخود
غذای ساده اسپانیایی را با مواد مختلفی که در منزل دارید و با طعم دلخواه خانواده در زمان کوتاهی آماده کنید. اگر از کنسرو نخود استفاده کنید به طبع زمان پخت بسیار کوتاهی برای این غذا می توانید در نظر بگیرید؛ اما می توانید از روز قبل نیز نخود را خیس کنید و آب آن را چند بار عوض کنید که باعث نفخ نشود سپس برای 3 تا 4 ساعت بپزید و در این غذا از آن استفاده کنید.
اروز تاپادو اسپانیایی

دستور پخت “اروز تاپادو” اسپانیایی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
این خوراک را اگر یک کنسرو سبزیجات مخلوط و کمی برنج پخته از قبل داشته باشید در 20 دقیقه تا نیم ساعت می توانید آماده کنید.
تورتیلای کدو اسپانیایی

طرز تهیه تورتیلای کدو اسپانیایی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه تورتیلای کدو به سبک اسپانیایی ها را برای شما آماده کرده ایم.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
پلو مرغ اسپانیایی

طرز تهیه “پلو مرغ اسپانیایی” ،یک غذای ساده و خوشمزه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“پلو مرغ اسپانیایی” یک غذای ساده و خوشمزه ای است که می توانید آن را به آسانی برای همین امشب آماده کنید و از خوردن آن لذت ببرید.
گازپاچو

طرز تهیه “گازپاچو”، آب دوغ خیار اسپانیایی!

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“گازپاچو” رقیب اسپانیایی آب دوغ خیار که ترکیبی جالب از سالاد شیرازی و سوپ سرد است. روش تهیه آن بسیار ساده و به عنوان یک وعده بهاری و تابستانی لذت بخش خواهد بود.
پلو مرغ اسپانیایی

طرز تهیه “پلو مرغ اسپانیایی” با نخودسبز مطابق با ذائقه ایرانی‮ ها

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“پلو مرغ اسپانیایی” خوش رنگ و لعاب و مطابق ذائقه ایرانی‮ هاست. آن را به عنوان یک وعده غذایی خوشمزه امتحان کنید.‬‬ زمان آماده‮سازی: 02 دقیقه و زمان پخت: 82 دقیقه است.‬
خورشت تن ماهی

طرز تهیه “خورشت تن ماهی” و سبزیجات اسپانیایی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در آشپزی اسپانیایی بیشتر غذاها از مواد دریایی و سبزیجات درست می‎شود. این دستور پخت سنتی بهترین‎های هر دو مورد را ترکیب می‎کند.
خوراک بیفتک

طرز تهیه کامل “خوراک بیفتک” اسپانیایی به همراه مخلفات

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“خوراک بیفتک” به همراه سالاد اسفناج مرکاپتو و دسر انبه سرو می شود که طرز تهیه و اماده سازی تمام آنها را در این بخش از آشپزخانه نمناک می توانید بیاموزید.
طرز تهیه کباب گوشت

طرز تهیه کباب گوشت اسپانیایی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
آشپزخانه ی نمناک در این بخش از طرز تهیه غذاهای خارجی طرز تهیه کباب گوشت اسپانیایی که یک نوع کباب پر طرفدار است را برایتان در نظر گرفته است .
طرز تهیه جوجه کباب اسپانیایی

طرز تهیه ( پینجوی مرغ ) “جوجه کباب اسپانیایی”

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“جوجه کباب اسپانیایی” به نام پینچوی مرغ با ادویه های مخصوص و طعمی متفاوت تهیه می شود که برای داشتن تنوع غذایی البته غذای سالم یک توصیه ی عالی است.