طب سنتی

خواص خارخاسک
خارخاسک گیاهی است که فواید دارویی و درمانی مناسبی دارد، همچنین گیاه خارخاسک برای سلامت بدن بسیار مفید است و به درمان برخی بیماری ها کمک شایانی می کند.
درمان کم خونی

معجون معجزه گر طب سنتی برای درمان کم خونی

زمان مطالعه : 11 دقیقه
استفاده از روش های سنتی و نسخه های گیاهی به درمان کم خونی کمک شایانی می کند، در ادامه با علت، نشانه ها و روش های درمان کم خونی آشنا می شوید.
زگیل

چرا زگیل در میاریم ؟ چجوری سریع درمانش کنیم ؟

زمان مطالعه : 13 دقیقه
زگیل یک بیماری شایع پوستی است که به دلیل تجمع بلغم غلیظ و سفت شده به تنهایی یا توأم با سودا در پوست است و تا زمانی که بدن پاکسازی نشود زگیل دوباره روی پوست بروز خواهد کرد.
خواص تخم کتان

فواید بذر و آب تخم کتان ، از لاغری تا کنترل سرطان

زمان مطالعه : 13 دقیقه
تخم ، دانه و آب بذر کتان سرشار از خاصیت است ؛ متخصصان طب سنتی برای پیشگیری از ابتلا به سرطان زنان و مردان و درمان های دیگر به فواید بذر کتان اشاره می کنند.
افزایش هوش جنین

پیشنهاد طب سنتی برای باهوش شدن جنین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تغذیه نقش بسیار مهمی در افزایش هوش جنین دارد اگر در دوران بارداری از غذاهای مفید مصرف کنید مطمئن می شوید که کودکی باهوش به دنیا خواهید آورد.
پنیرک

فواید و خواص پنیرک در طب سنتی + نسخه های درمانی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
پنیرک یگ گیاه بسیار پر خاصیت می باشد و از فواید فراوانی برخوردار است، همچین گیاه پنیرک برای درمان برخی از بیماری ها بسیار مفید و حائز اهمیت است.
ویار بارداری

راه های سریع و خانگی درمان ویار بارداری و حالت تهوع

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طب سنتی در درمان بسیاری از بیماری ها کمک کندده است، در مورد ویار صبحگاهی در دوران بارداری هم طب سنتی راههایی را ارائه داده است که امتحان آنها ضرری ندارد و ممکن است موثر باشد.
دم اسب تقویت مو

چطور با گیاه دم اسب موها را تقویت و پرپشت کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گیاه دم اسب تقویت مو و ضخیم شدن تارهای نازک مو را به طوری گیاهی و طبیعی انجام می دهد ، روش استفاده از این نسخه طب سنتی برای پرپشت شدن و درمان ریزش مو بسیار مهم است.
سردردهای مداوم

دوای درد سردردهای مداوم و همیشگی + نسخه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سردردهای مداوم و همیشگی یکی از مشکلاتی است که اغلب در دوران مختلف سنی و یا فصول خاص سال بروز می کند ، برای درمان سریع و راحت این سردردهای شدید سری به داروخانه گیاهی بزنید.
کرم حلقوی پوست

نسخه فوری درمان عفونت قارچ و کرم حلقوی پوست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشکل کرم حلقوی پوست که در دسته قارچ های پوستی قرار می گیرد به طرق مختلف انتقال یافته و به سرعت رشد می کند ، برای درمان می توانید از نسخه های طب سنتی استفاده کنید.
تغذیه بیماران گوارشی

بیماران گوارشی برای درمان بخوانند ؛ از تغذیه تا طب سنتی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیماران گوارشی در مهم ترین بخش درمان مشکل خود باید تغذیه مناسب داشته باشید ، بخور نخورهای این گروه و مکمل های گیاهی و دارویی که نسخه درمان بیماری آنهاست را معرفی خواهیم کرد.
خواص سنجد

خواص درمانی سنجد در طب سنتی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
سنجد میوه ای که به صورت خشک شده از آن استفاده میشود و طبعی سرد و خشک دارد, خواص درمانی سنجد را در نمناک مشاهده کنید.
طب سنتی

حفظ سلامت کبد و معده با طب سنتی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
از نظر طب سنتی عضوی که بیشترین مشارکت را با سردرد دارد معده می باشد که عدم تعادل اخلاط در آن به طور ثانویه موجب سردرد می گردد.در صورت وجود سوءمزاج در معده محصول خوبی تحویل کبد داده نمی شود.
بارداری

پیشگیری از اختلالات ناشی از بارداری با طب سنتی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
از آنجا که درمان برخی از این اختلال ها در دوران بارداری، به دلیل رشد جنین باید بدون تجویز دارو و مواد شیمیایی صورت گیرد بنابراین پیشنهاد میکنیم با یک متخصص طب سنتی مشورت کنید تا از توصیه های آنها برای پیشگیری از ابتلا و تسکین اختلال های ناشی از بارداری بهره مند شوید.
شوره سر

شوره سر را با طب سنتی درمان کنید

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای درمان شوره سر دو ساعت قبل از حمام می توانید از روغن هایی مانند روغن گل سرخ، روغن گل بنفشه را بر روی سر بمالید.
صفحه 1 از 3