نمناک طب سنتی
این مطلب مفید بود ؟ 21 3
طب سنتی
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 24
درمان کبد چرب

طبیعی ترین راه درمان کبد چرب با طب سنتی


برای پیشگیری از ابتلا و درمان کبد چرب اکثربیماران ترجیح می دهند از دارو و روش های گیاهی استفاده کنند. چه بخوریم و چه نخوریم تا از شر کبد چرب خلاص شویم و بهترین روش درمان کبد چرب را پیش گیریم.
سردردهای مداوم

دوای درد سردردهای مداوم و همیشگی + نسخه


سردردهای مداوم و همیشگی یکی از مشکلاتی است که اغلب در دوران مختلف سنی و یا فصول خاص سال بروز می کند ، برای درمان سریع و راحت این سردردهای شدید سری به داروخانه گیاهی بزنید.
طب سنتی

حفظ سلامت کبد و معده با طب سنتی


از نظر طب سنتی عضوی که بیشترین مشارکت را با سردرد دارد معده می باشد که عدم تعادل اخلاط در آن به طور ثانویه موجب سردرد می گردد.در صورت وجود سوءمزاج در معده محصول خوبی تحویل کبد داده نمی شود.
بارداری

پیشگیری از اختلالات ناشی از بارداری با طب سنتی


از آنجا که درمان برخی از این اختلال ها در دوران بارداری، به دلیل رشد جنین باید بدون تجویز دارو و مواد شیمیایی صورت گیرد بنابراین پیشنهاد میکنیم با یک متخصص طب سنتی مشورت کنید تا از توصیه های آنها برای پیشگیری از ابتلا و تسکین اختلال های ناشی از بارداری بهره مند شوید.
کم خونی

معجزه طب سنتی در درمان کم خونی


یکی از توصیه های طب سنتی برای درمان کم خونی مصرف کنجد است ،کنجد سرشار از آهن است و به همین دلیل درمان بسیار خوبی برای کم خونی است.
دل‌ پیچه

خلاصی از دل پیچه با درمان طب سنتی


ریفلاکس یا همان برگشت اسید معده به مری علاوه بر سوزش معده، دل پیچه و دل درد ایجاد می کند و می تواند یک بیماری مجزا یا به دلایلی مثل پرخوری و مصرف انواع خوراکی ها در مدت زمانی کوتاه باشد.