نمناک روابط زن و شوهر
این مطلب مفید بود ؟ 68 18
روابط زن و شوهر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 86
رابطه عروس و خواهرشوهر

نکات طلایی برای رابطه صحیح عروس و خواهرشوهر


پس از ازدواج ارتباط با خانواده شوهر یکی از مهم ترین مسائل در زندگی است و در این رابطه اگر به عنوان عروس ارتباط خوبی با خواهرشوهر داشته باشید می توانید در ارتباط با سایر اعضای خانواده هم موفق باشید.
خصوصیات همسر خوب

همسران خوب چه خصوصیاتی دارند؟


همسران خوب خصوصیات بارزی دارند؛ آن ها همیشه حامی هستند و به همسرشان احترام می گذارند همچنین به علایق یکدیگر اهمیت داده و با هم قرار های عاشقانه می گذارند.
دعواهای زناشویی

راه حل موثر در دعواهای زناشویی


گاهی در زندگی زناشویی مشکلاتی به وجود می آید که باعث شروع اختلاف و دعوا بین زن و شوهر می شود، اما اگر اختلافات به وجود آمده زیاد شده و آرامش زندگی زناشویی را بر هم بزند باید راهی اساسی برای حل آنها پیدا کنید.
اگر همسرم رهایم کند

اگر همسرم رهایم کند چه کنم ؟


همسرم مرا ترک می کند، او مرا رها می کند و به سراغ شخص دیگری می رود ، اینها جملاتی است که برخی افراد به دلیل عدم اعتماد به نفس مدام به خود می گویند و در نهایت باعث برهم زدن رابطه عاطفی خود می شوند.
عروس و مادرشوهر

حرفهایی که رابطه عروس و مادرشوهر را خراب میکند


عروس و مادرشوهر هم می توانند با هم رابطه خوبی داشته باشند به شرطی که در صحبت کردن با یکدیگر از جملاتی که رابطه راخراب می کند استفاده نکنند و برای بهبود رابطه این حرفها را جزو خط قرمزها قرار دهند.
عادت زوج های خوشبخت

عادت های قبل از خواب زوج های خوشبخت


وقتی زن و شوهری را می بینیم که همیشه احساس شادمانی از زندگی مشترک دارند بدون شک بدانید که رازهایی پس این لذت وجود دارد ، عادت زوج های خوشبخت از ابتدای صبح تا انتهای شب می تواند آموزنده باشد.
زندگی مشترک

ایراد زندگی های مشترک امروزی کجاست؟


این روزها آمار طلاق در حال عبور از حد خطرناک است و این یعنی نگرانی بزرگ ، ولی چرا ؟ چرا پایه های زندگی مشترک مدرن و امروزی اینقدر ضعیف و شکننده است؟ چرا طلاق عاطفی اینقدر نرمال شده است ؟
اشتباهات مردان

اشتباهات مردان که زنان را حرص می دهد


در زندگی مشترک به مرور زمان مردان به نحوه رفتار و گفتار خود با همسرشان اهمیت نمی دهند به همین دلیل اشتباهاتی را مرتکب می شوند که موجب بروز مشکلاتی در زندگی و روابطشان می شود.
صفحه 1 از 16