روابط زن و شوهر

رابطه عروس و مادر شوهر
عروس و مادرشوهر هم می توانند با هم رابطه خوبی داشته باشند به شرطی که در صحبت کردن با یکدیگر از جملاتی که رابطه راخراب می کند استفاده نکنند و برای بهبود رابطه این حرفها را جزو خط قرمزها قرار دهند.
زن و شوهر

ویژگی زنانی که محبوب دل شوهرشان هستند

زمان مطالعه : 12 دقیقه
میان زن و مرد و خواسته هایشان تفاوت های زیادی وجود دارد درک این تفاوت ها همان راز محبوب دل یکدیگر شدن برای داشتن زندگی آرام و عاشقانه است.
روش های اعتماد دوباره به همسر

اعتماد دوباره به همسر با روش های موثر و مطمئن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در یک زندگی مشترک ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که شما اعتماد به همسرتان و احساس امنیت نسبت به او را از دست بدهید اما راه های موثری برای بازسازی اعتماد در ازدواج و اعتماد دوباره به همسرتان وجود دارد.
زندگی مشترک

ایراد زندگی های مشترک امروزی کجاست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها آمار طلاق در حال عبور از حد خطرناک است و این یعنی نگرانی بزرگ ، ولی چرا ؟ چرا پایه های زندگی مشترک مدرن و امروزی اینقدر ضعیف و شکننده است؟ چرا طلاق عاطفی اینقدر نرمال شده است ؟
زشت ترین شوخی ها

دور این شوخی های زن و شوهری خط قرمز بکشید !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زندگی مشترک برخی از شوخی ها بین زن و شوهر ممکن است اختلافاتی را به وجود بیاورد که باید با شناخت و ترک زشت ترین شوخی ها از بروز این مشکلات جلوگیری کنید.
رابطه عروس و خواهرشوهر

نکات طلایی برای رابطه صحیح عروس و خواهرشوهر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پس از ازدواج ارتباط با خانواده شوهر یکی از مهم ترین مسائل در زندگی است و در این رابطه اگر به عنوان عروس ارتباط خوبی با خواهرشوهر داشته باشید می توانید در ارتباط با سایر اعضای خانواده هم موفق باشید.
ازدواج با مرد کوچکتر از خود

نکات مهم قبل از ازدواج با مرد کوچکتر از خودتان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه بسیاری از خانم ها هستند که به ازدواج با مرد کوچکتر از خودشان اقدام می کنند اما زندگی این افراد مشکلاتی را دارد که هر فردی باید قبل از ازدواج راجع به آن ها اطلاعاتی داشته باشد.
زندگی زناشویی بعد از تولد فرزند

با مشکل سردی زندگی زناشویی بعد از تولد فرزند چه کنم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سرد شدن زندگی زناشویی بعد از زایمان و تولد فرزند یکی از مشکلات عمده زوجین به شمار می رود که می توان با رعایت نکاتی ساده از این موضوع جلوگیری کرد.
قبل از ازدواج

قبل از ازدواج حواستان به این رفتارهای همسرتان باشد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دوران نامزدی و روزهای قبل از ازدواج بهترین زمان و فرصت برای شماست تا همسرتان را بیشتر بشناسید ، اگر رفتاری از او دیدید که نگران کننده بود به سادگی از کنار آن عبور نکنید.
شوهر ایده آل

همسری با این خصوصیات یک شوهر خوب و ایده آل است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داشتن یک شوهر ایده آل از موهبت الهی است اگر مرد زندگی شما می تواند شما را بخنداند و از وقت گذراندن با شما لذت می برد بدنید که یک همسر ایده آل دارید.
زن و شوهر

نشانه هایی که ثابت می کند شوهر خوبی دارید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خانم ها قبل از ازدواج با مرد مورد علاقه تان باید از رفتارهای او تشخیص دهید که آیا او می تواند برای شما یک شوهر کامل و بی عیب و نقص باشد یا خیر؟
دعواهای زناشویی

راه حل موثر در دعواهای زن و شوهری

زمان مطالعه : 9 دقیقه
دعواهای زناشویی یکی از مشکلاتیست که اغلب زوج ها با آن روبرو هستند که برای جلوگیری و یا کاهش تنش ها در دعوای زن و شوهر باید تکنیک هایی کاربردی را بلد باشید.
همسر بدبین

همسرتان بدبین است ؟ پس حتما بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا می دانید با همسر بدبین باید چگونه رفتار کرد؟ رفتار کردن با همسر بدبین از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید کاملا درست و اصولی باشد.
ترس زن

شما هم فکر می کنید همسرتان روزی رهایتان خواهد کرد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد به دلیل عدم اعتماد به نفس مدام با خود می گویند همسرم مرا ترک می کند و در نهایت باعث برهم زدن رابطه عاطفی خود می شوند.
خیانت

میخواهید به همسرتان خیانت کنید؟ پس حتما بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خیانت کردن همسران به یکدیگر مسئله ای است که در جوامع امروزی زیاد شده است و علت های متفاوتی هم می تواند داشته باشد.
صفحه 1 از 13