نمناک روابط زن و شوهر
این مطلب مفید بود ؟ 68 18
روابط زن و شوهر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 86
کاهش دخالت خانواده همسر

راه حل کاهش دخالت خانواده ها در زندگی مشترک


از بزرگترین مشکلات در زندگی زوج های جوان ، دخالت خانواده هاست که در بسیاری از مواقع اختلافات را شعله ورتر می کند اما اگر بدانید چگونه با دخالت خانواده همسر برخورد کنید می توانید آن را کاهش دهید.
عشق اجباری

آیا همسرم به اجبار عاشق من است؟


معمولا افراد به علت فشار خانواده و یا از روی تنهایی و ناامیدی به ازدواج اجباری روی می آورند که زندگی مشترکشان بدون عشق آغاز می شود و باعث سرخوردگی همسر می شود.
بعد از دعوا

بعد از دعوای زن وشوهری این کارها ممنوع!


بعد از دعوا با همسرتان ممکن است از روی عصبانیت و لجبازی دست به کارها و رفتارهایی بزنید که باعث بدتر شدن اوضاع شود و ریشه کینه را خودتان با دست خود در دل همسر بکارید.
خصوصیات همسر خوب

همسران خوب چه خصوصیاتی دارند؟


همسران خوب خصوصیات بارزی دارند؛ آن ها همیشه حامی هستند و به همسرشان احترام می گذارند همچنین به علایق یکدیگر اهمیت داده و با هم قرار های عاشقانه می گذارند.
نارضایتی از زندگی مشترک

ریشه اصلی نارضایتی از زندگی مشترک چیست؟


نارضایتی از زندگی مشترک یکی از دلایل مهمی است که منجربه ازهم گسیختن پایه های این مهم می شود ، با کمی دقت در رفتار خود می توانید علل اصلی آن را شناخته و از جدایی ها جلوگیری کنید.
رابطه خوب با همسر

کلمه کلیدی یک رابطه خوب با همسر


رابطه خوب با همسر یعنی حفظ استحکام زندگی زناشویی و ایجاد صمیمیت در زندگی مشترک ، برای دستیابی به این حس عالی بایستی بدانید که چه بگویید و چطور رفتار کنید.
کلید طلایی زندگی مشترک

کلیدهای طلایی زندگی مشترک چیست؟


برای موفقیت در زندگی مشترک باید همیشه حواستان به همسر و زندگیتان باشد نباید از یکدیگر غافل شوید و با تلاش و مراقبت از رابطه تان کلید طلایی خوشبختی را پیدا کنید.
زندگی مشترک

7 رفتاری که نباید در زندگی مشترک تحمل کرد!


عادات و رفتارهای زن و مرد در زندگی مشترک در روابط آنها تاثیر مستقیم دارد ، اگر همسر شما شخصیتی خاص و سعی در انجام رفتارهای آزاردهنده دارد حتما به روشی صحیح با آن مقابله کنید.
روش های اعتماد دوباره به همسر

اعتماد دوباره به همسر با روش های موثر و مطمئن


در یک زندگی مشترک ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که شما اعتماد به همسرتان و احساس امنیت نسبت به او را از دست بدهید اما راه های موثری برای بازسازی اعتماد در ازدواج و اعتماد دوباره به همسرتان وجود دارد.