روابط زن و شوهر

جمله خطرناک
مردان گاهی می توانند دلسردی خود را با بیان جمله های خطرناکی نشان دهند در صورت شنیدن این جملات سعی کنید او را آرام کنید و مشکل را حل کنید.
تغییر دادن همسر

تغییر دادن همسر اینجوری محاله!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افرادی که سعی در تغییر دادن همسرشان دارند از بدترین رفتارها و روش های نامناسبی استفاده می کنند که ممکن است نتیجه برعکس داشته باشد و به رابطه شان آسیب بزند.
زندگی زناشویی موفق

راز رسیدن به یک زندگی زناشویی موفق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر زوجی آرزو دارند بتوانند زندگی زناشویی مشترک خوبی در کنار همسرشان داشته باشند و در صورتی هم که اختلافی بینشان پیش آمد بتوانند مشکلاتشان را خودشان حل کنند.
نشانه شوهر عاشق

نشانه هایی که می گویند شوهرتان واقعا عاشق شماست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همسرتان خیلی کم به شما ابراز علاقه می کند اما قلبا شما را دوست دارد ، اگر می خواهید مطمئن شوید که نشانه شوهر عاشق در او وجود دارد باید به رفتارهایش با دقت بیشتری نگاه کنید.
صحبت با همسر

رازهایی که هرگز نباید به شوهرتان بگویید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی رازهای پنهانی وجود دارند که از بیان کردن آن به شوهرتان تردید داشته و یا نمی دانید که کدامیک را باید گفت و کدامیک را باید برای همیشه کنار گذاشت.
نارضایتی از زندگی مشترک

ریشه اصلی نارضایتی از زندگی مشترک چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نارضایتی از زندگی مشترک یکی از دلایل مهمی است که منجربه ازهم گسیختن پایه های این مهم می شود ، با کمی دقت در رفتار خود می توانید علل اصلی آن را شناخته و از جدایی ها جلوگیری کنید.
بهترین همسر دنیا

چگونه بهترین همسر دنیا باشیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ی زوج ها دوست دارند که برای همسرشان بهترین و خاص ترین باشند و هر کس به دنبال راهی برای این موضوع است.در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه بهترین همسر دنیا شوید.
نشانه های پایان زندگی مشترک

این نشانه ها خبر از پایان زندگی مشترک شما میدهد!

زمان مطالعه : 9 دقیقه
پایان یک زندگی مشترک را می توانید از طریق نشانه های ایجاد شده در رابطه خود با همسرتان تشخیص دهید.
رفتار بد زنان

رفتاری زنانه که مردان را عذاب میدهد !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنان و مردان در زندگی مشترک به دلیل تفاوت شخصیتی که دارند با مشکلات زیادی برخورد می کنند.برای جلوگیری از این مشکلات باید رفتارهایی که موجب اذیت همسرتان می شود را بدانید.
بهترین همسر دنیا

چند روش برای اینکه بهترین همسر دنیا شوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از هدف های همسرتان حمایت کنید و روزانه از او تعریف کنید و به خودتان برسید و برای دوستانتان وقت بگذارید تا بتوانید بهترین همسر دنیا شوید.
تحقیرهای همسر

رفتار مناسب با همسری که توهین و تحقیر میکند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تحقیرهای همسر به علت احساس برتری که یکی از طرفین دارد اتفاق می افتد ولی باید در برابر این رفتار مقابله کنید تا صدمات جبران ناپذیری را متحمل نشوید در آینده.
زوج خوشحال

چگونه با خوب و بدهای همسرتان یک زوج خوشحال باشید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال یک زندگی خوب هستید و میخواهید یک زوج خوشحال باشید باید در کنار همسرتان با شرایط خوب و بد خودتان را وفق دهید.
برای شوهر

8 کاری که زن باسیاست برای شوهرش انجام نمی دهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای همسرتان هر کاری حاضرید انجام دهید و این خیلی خوب است چرا که شما را برای ساخت یک زندگی مشترک محکم یاری می کند اما مواردی هست که به خاطر خود شما نباید برای شوهرتان انجام دهید.
رفتار با شوهر سختگیر

راه حلی برای شما که همسرتان سختگیر و متعصب است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شوهران سختگیر از آنجایی که نسبت به همسرشان احساس مالکیت می کنند نگران از دست دادن وی هستند و می خواهند همه چیز تحت نظارت آنان باشد.
ویژگی زن زندگی

زن زندگی واقعی چه ویژگی دارد؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
انتخاب همسر واقعا کار سختی است اما اگر شما مشخصات و ویژگی های یک زن خوب برای زندگی را بدانید می توانید با شناخت دختر مناسبی انتخاب خوبی داشته باشید.
صفحه 1 از 13