دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ
در این مطلب همراه یکدیگر به سفری 10 دقیقه‌ای می‌رویم؛ و با 10 دقیقه زمان گذاشتن و خواندن این مقاله، به طور عملی با وظایف مدیر دیجیتال مارکتینگ و کارشناس دیجیتال مارکتینگ آشنا می‌شویم.
دیجیتال مارکتینگ

چرا دوره دیجیتال مارکتینگ نوین؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
 برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ، اولین کارمان جستجوی «دوره دیجیتال مارکتینگ» در گوگل است. نتیجه این جستجو یک لیست طولانی از دوره‌ها است و در آخر هم متوجه نمی‌شویم چه چیزی در انتظارمان است. امروز می‌خواهیم به شما کمک کنیم بهترین دوره را پیدا کنید.
دیجیتال مارکتینگ

راهنمای شروع یادگیری دیجیتال مارکتینگ

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از مباحث پرسروصدای این روزها بین کسب وکارها و کارجویان، دیجیتال مارکتینگ است. کارجویان برای رسیدن به موقعیت های شغلی جذاب تر به دنبال یادگیری دیجیتال مارکتینگ هستند.
دیجیتال مارکتینگ

چرا این روزها همه دنبال دیجیتال مارکتینگ هستن؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال برای جذب مشتریان جدید از کانال های دیجیتال مارکتینگ از جمله اینترنت، شبکه های اجتماعی و پیام رسانی می باشد.
دیجیتال مارکتینگ

دوره آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ اینتن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بازاریابی همواره بهترین راه برای نمایش و توصیف کسب و کار می باشد که امروزه بهترین ابراز برای بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ و استفاده از بستر اینترنت برای این مسیر می باشد.
تبلیغات گوگل

تاثیر تبلیغات گوگل بر دیجیتال مارکتینگ و افزایش ارزش افزوده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تبلیغات گوگل و دیجیتال مارکتینگ و تاثیر آن بر روی سایت ها غیر قابل چشم پوشی می باشد. داشتن طراحی سایت حرفه ای ، بودن در صفحه اول گوگل و همچنین دیجیتال مارکتینگ دغدغه هر مدیر سایتی یا دارنده کسب و کاری می باشد.
بهترین ترفند رونق کسب و کار از طریق دیجیتال مارکتینگ

بهترین ترفند رونق کسب و کار از طریق دیجیتال مارکتینگ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با توصیه یکی از دوستان نزدیکم با شیوه جدیدی از بازاریابی آشنا شدم و از زمانی که اقدام به تغییرات سایتم منطبق با آن پیشنهادات کردم، اتفاق شگرفی در میزان مراجعات واقعی برای خدمات دهی به مشتریانم را تجربه کردم.
دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تعریفی که می توان برای آن نمود این است که دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال به ابزارهای الکترونیکی (کامپیوتر، تبلت، تلفن و …) برای ارائه تجربه ای خاص به مخاطبان کمک می کند. تعریف دیجیتال مارکتینگ در ظاهر بسیار ساده به نظر می رسد ولی برخلاف تصور عموم خیلی هم شناخته شده نیست.