موفقیت

دختر ایده آل
دختران ایده آل و جذاب خصوصیات خاص خود را دارند برای اینکه از نظر دیگران یک دختر ایده آل باشید و آن ها را به خود جذب کنید ابتدا باید خودتان را دوست داشته باشید.
قبول نشدن کنکور

اگر تو هم کنکور قبول نشدی حتما این مطلب رو بخون

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ناکامی و عدم و موفقیت در آزمون کنکور باعث ناراحتی اغلب افراد می شود، اما با استفاده از برخی ترفندها می توان از روزهای سخت ناکامی و قبول نشدن در کنکور عبور کرد.
فردایی بهتر

برای داشتن فردایی بهتر از اینجا شروع کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حتما بارها شنیده اید که افراد موفق میان توصیه های خود به این مسئله اشاره کرده اند که برای داشتن فردایی بهتر از همین امروز شروع کنید ، نکات اصل و پایه ساخت فردای روشن را بیاموزید.
کار گروهی

فنون و ترفندهای تشویق افراد به کار گروهی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در موارد بسیاری، بهترین روش انجام یک پروژه، کار گروهی است چرا که کار گروهی موجب تقویت ارتباطات کلامی و غیرکلامی اعضای گروه می شود.
حفظ مشتری

حفظ مشتری با این راهکارها تضمین می شود!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آسان ترین شیوه ی افزایش مشتری، حفظ مشتری است پس اگر می خواهید مشتری های مادام العمر داشته باشید این مطلب را مطالعه کنید.
راز مهم زندگی

7 راز مهم زندگی تان که هرگز نباید به کسی بگویید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افراد موفق همیشه ناگفته هایی را با دیگران دارند که آنها را راز مهم زندگی خود می دانند ، این رازهای مهم صحبت های خاصی نیستند بلکه حرفهایی هستند که شما بسیار با دوستانتان می گویید.
جلب مشتری

21 راز برندهای موفق برای جلب اعتماد مشتری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جلب اعتماد مشتریان یکی از مهم ترین راه های موفقیت در کسب و کار و افزایش فروش محصولات می باشد پس باید با انجام روش های موثر اعتماد مشتریان نسبت به خود را به دست بیاورید.
راز ثروتمندان جوان

رازهای موفقیت ثروتمندان جوان دنیا فاش شد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ثروتمندان جوان از تجربیات دیگران استفاده کرده و با پس انداز ، نظم و برنامه ریزی دقیق برای خرج کردن پول هایشان به موفقیت رسیده اند.
کریس گاردنر

داستان مرد میلیونری که با پسرش در توالت می خوابید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کریس گاردنر مردی اهل ایالات متحده آمریکا است که مدتی به علت فقر شدید با پسرش در توالت عمومی می خوابید اما با تلاش های فراوان و زندگی سختی که داشت امروزه به یکی از بزرگترین کارآفرینان جهان تبدیل شده است.
مارتین لوتر کینگ

جملات اکونیک مارتین لوتر کینگ جونیور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مارتین لوتر کینگ جونیور رهبر جنبش حقوق مدنی آمریکایی های آفریقایی تبار بود که زندگی خود را وقف مبارزه بدون خشونت برای برابری نژادی در ایالات متحده کرد و امروزه بنای یاد بود وی در محوطه جنوب غربی پارک ملی واشینگتن نصب شده است.
با ارزش ترین برند های دنیا

با ارزش ترین برند های دنیا در سال 2018

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این مطلب از نمناک شما را با لیست با ارزش ترین برندهای جهان در سال 2018 میلادی آشنا خواهیم ساخت.
جذب اسپانسر

شیوه های جدید و امروزی برای “جذب اسپانسر”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار باید با ترفندهایی موثر برای جذب بهترین اسپانسر ها تلاش کرد تا بر روی ایده ها و مدل کسب و کار شما سرمایه گذاری کند.
سخنران حرفه ای

10 اشتباهی که یک سخنران حرفه ای انجام نمیدهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای اینکه بتوانید حرفه ای سخنرانی کنید نیاز دارید که بدانید چه مواردی را بیان نکنید و چگونه با مخاطبانتان ارتباط بگیرید و از انجام چه حرکاتی خودداری کنید.
زنان قوی

زنان قوی این 6 ویژگی را حتما دارند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای شناحت و تخمیت قدرت یک فرد به رفتار و خصوصیات او توجه می کنیم ، وقت می گوییم ویژگی زنان قوی منظور قدرتی است که در شخصیت و رفتار آنها دیگران را جذب می کند.
خستگی کار

اگر مدام هنگام کار خسته هستید بخوانید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
هر فرد شاغلی می تواند خستگی کار را تجربه کند این واقعیتی است که در آن سوی حس مثبت کار کردن وجود دارد ، با چند راه حل ساده از همین امروز با خسته شدن های مکرر هنگام کار مقابله کنید.
صفحه 1 از 7